انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آرش خیلی خوب است من یک بار با او صحبت کردم اما او بسیار خوب است چون او دو بار با من صحبت کرده است.
(08-05-2021، 10:44)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب نوبت ب داشمون رسید

کم حرفه ینی تو گ.آ و اینور اونور نمیبینیمش
بچه خوبیه
تعارف تیکه پاره میکنه در حد لالیگا (داش عشقمی - فدات بشم اصن بمیرم واست و...) v:

کلا دوست داریم (;

خیلی وقته حوصله نمیکنم نمیام گ.ا قبلا شلوغ تر بود..
خوبی از خودته
چ کنم دیگ=|

منم دوستون دارم

(08-05-2021، 11:10)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ارش . تو داستان نیمه کارم کردمش بچه ونوس و زدم حافظشو پوکونوم که به نظر زیاد خوشش نیومد و خب بچه بدی نیست رویاهای بزرگی داره. 

خوشم اومد داداش فقط یکم ناجوره=|اخه من از بهار شیر بخوام=| Telegh_01
رویاهای خیلی خیلی بزرگی دارم..

(08-05-2021، 11:37)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آرش ..
این پسر خیلی به دلم نشست
یعنی همون اولی که اومدم فلش و با ارش اشنا شدم ، حس کردم خیلی بانمک و مهربونه
دیدم واسه چیزی که میخواد چقدر تلاش میکنه و چقدر ذوق داره
تحملش کمه. یعنی کم طاقته و صبر نداره اصلا
بعضی وقتا بدون فکر عمل میکنه که اینم به خاطر عجول بودنشه
دوست نداره بهش بگن این کارو بکن یا اون کارو نکن و اگه بگن برعکسشو انجام میده
تو دلش غمای زیادی داره که تو خودش میریزه و بروز نمیده (:
و یک نصیحت از طرف من که جای خواهر بزرگتم :
تحملتو بالا ببر و صبر داشته باش. قبل اینکه حرفی بزنی چند ثانیه فکر کن که خدایی نکرده دل کسیو نشکنی (:
موفق باشی
(:
(:
بانمکی از خودته:|
خواستن توانستن است(:
خیلی خیلی عجولم یعنی حتی واسه کارامم عجله میکنم
اولا اینطوری بودم ولی جدیدا با فکر عمل میکنم=|
دقیقا خوشم نمیاد یکی هی بگه اینو انجام بده اونو اینو و... عصبانی میشم درکل
غم زیاد نیس یکی هس که سنگینی میکنه..
سعی میکنم بالا ببرم و فکر بکنم (: چشم (:

(08-05-2021، 12:26)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آرش جان
بزرگ مرد کوچک که هرچی بزرگترمیشه مرد تر به بار میاد.
قبلا حس خوبی بهت نداشتم اما بعد فهمیدم نه!این برادرِ ما آدم بدی نیست.
قبلا که مرد نبودی غرورتم هر لحظه لح میکردی اما الان نه عاقل شدی!
وکمی شیطون که به قول پرهام از حرف زدن باهات میشه لذت برد
حیف کمی استغفرالله شدی ماشالا
خب...
برات بهترینارو آرزو میکنم و امیدوارم هرجاکه هستی موفق وسلامت باشی^^!

همه مذکرا بزرگ مرد کوچکن:|
منم نسبت بهت همینطور بودم=|
مرد نبودم؟:| له میکردم چون نمیدونستم چی به چیه کم کم فهمیدم دنیا دست کیه ..
کمی نه خیلی خیلی شیطون پرهام جان لطف دارن(:
Telegh_01
همچنین خواهر(:

(08-05-2021، 11:40)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ارش خان
بچه باحالیه...باش حال میکنم کلا -_-
بدتر از خودم بیش از حد احساسیه..
شاه اینده لرگل"البرده تعریفت ایکنم لوس نوابوی "

از اون بروبچی که هرجا بری جهنمم باشه .. باشون حال میکنی

موفق بوی ... الهی البوعرت جیگرته بخره جیگروم خنک وابو 4fvf

منم بات حال میکنم دادا:|
خب احساسی بودنم دست خودم نیست ولی کوچیکتر بودم خیلی حساس تر و احساسی تر بودم..
شاه چیه خدا وکیلی:|

منم بات همه جا حال میکنم×|

همیطور نترس ن مونه ایبره ن جیگرومه ایخوره

(08-05-2021، 12:26)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
والا چیز زیادی نمیدونم ۰-۰ ولی میدونم علاقه زیادی به گرگینه ها و گرگ ها داره ۰-۰
برای شرکت تو بازیش نیاز شد یه سری اطلاعات درباره بتا ها و امگا ها و الفا ها جمع کنم که خوشم اومد
یه وبتون باعث شد از گرگینه ها و گرگا  بیشتر از شیپای شمایان ک تو دفترم ثبت شده اطلاعات داشته باشم یاع  cof
زیاد در مورد خلق و خویاتش چیزی نمیدونم ولی به نظرم شبیه بتا حقیقی یا برتره ۰-۰
اگه خیلی خفن مفن بخوام بگم بتا حقیق یه جورایی همون مردم عادین و همون افرادی که به درد کار های اداری و اینا میخورن تشکیل میدن که چون انگار یه خوی یه نمه منطقی داره شبیهش کرده
اونا فارغ از هر غریزه حیوانی یا همون گرگینه ایشونن ۰-۰ینی مهربون ترن خشن نیستن:|
ولی چون نوجوونه و صد در صد یه خوی باحال و خل و چل حس برتر بودن باید داشته باشه که تو پسرا بیشتره
بیشتر به بتای برتر شبیه چون یه ژن آلفا رو حمل میکنه اما بقیه کروموزم های جنسیتیش فاقد فاکتور ژنیه و اغلب بعضی اوقات حس برتر بودن بهشون دست میده که تو پسرا زیاده و دوست دارن جای یه آلفا باشن  fishing
این بود تحلیل امروز  735  
ایشالا همیشه موفق و سربلند باشی بشر

بخدا هیچی از حرفات و نفهمیدم=|

در کل خیلی ممنونم که اینهمه نوشتی(:
تو هم همینطور موفق باشی(:

(08-05-2021، 13:36)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تنـــــــهآ چيــزي كه ميتونم بگم اينــة كه :!..
چيزي نميدونم ازت :!....
تنهآ چيزي كه ازت ميدونم اينــة كه
عشق گرگ و گرگينس...
ديوونس:!با عرض معذرت
مث خودم چيزايي دوست داره كه اصن به هم ربطي ندارن :!
مهربـــونه:!
در كل چيزي نميدونـــم :!
با ارزوي موفقيت گرگ ديوونه (;
يه چيز ديگه...
گرگ.. سرشار از انتقامه..سگ از ترس تنهایی و
ناتوانی با وفا شد وگرنه سگ کجا و وفا کجا؟ گرگ و دوست دارم برای اینکه حاضره از گشنگی بمیره
ولی تن
به خفت و قلاده نده...هــه شیرها ادعا می کنن سلطان جنگلن و ببر قوی ترین حیوون دنیاست..ولی من
خندم می گیره که به دستور یه آدم تو سیرک بالا و پایین می پره..ولی گرگ رام نمی شه..همه می دونن
بازی با گرگ حكمش مرگــة (:
پايدار باشــي (:
گفتم چيزي نميدونمTelegh_01

درسته..(:
دیوونم خیلی بدم دیوونه ام

ممنون بابت اینهمه تایپ
موفق باشی تو هم(:

(08-05-2021، 14:29)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام سلام^^
این پسره زیاد ت گ.آ و اینورا نی ک ما بشناسیمش ولی تا جایی ک اطلاع داریم پسر خوبیه ، اهل شهرکرده ، استوریای واتش همشون لاو ترکونین (=
اوایل ک اومدم اینجا انگاری بیشتر بود ی نمه ک باش حرفیدم فک کردم ی پسر حداقل ۲۰ سالس ( از طرز حرف زدنش متوجه اینا شدم) و اینکه اون نام کاربری قلبیت ب نظر من خوشگلتر بود و بیشتر میومد بهت ☆_☆
موفق باشی آرش جان

سلام(:
قبلنا شلوغ تر بود میومدم ولی الان خلوته دیگ نیستم
همه افراد همینو گفتن ولی در اصل 14 سالمه(:
تنوع دادم دیگه(:
همچنین(:
(08-05-2021، 14:40)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب آرش خیلی ید شانسه چون ۸ صفحه براش نظر نوشته بودم پاک شد
پسر خوبیه در کل
بنظرم نباید به خواهرت حسادت کنی اگه باهاش بسازی و گند کاری نکنی بابام اینطور نمیکنه/:
وفادار که من این ویژگی رو دوست دارم چون این آدما کمن ؛)
شوخه و خب این خوبه
میدونی افراد بالای ۱۸ سال و اونایی که بلوغ رو رد کردن دیدی از عشق قبلیشون ناراحت نیستن و کمتر ناله میکنن؟؟ پس از زندگی خودت خوب استفاده کن و به جای این چیزا شاد تر باش و آهنگای شاد گوش کن
درسته عشق واسه هر سنیه ولی تو این سن وقت تلف کردنه و حروم کردن زندگیه
اوایل خیلی بهم کمک کرد و ازین که کمکاشو نمیکوبه تو سرم واقعا خوشحالم و ازش ممنونم
آرش از آدماییه که تو این زمونه خیلی کمن
 پسر ساده ای و دوست داره به بقیه کمک کنه و فک کنم افراد زیادی ازین سو استفاده کنن ولی تو همینطور ادامه بده
امیدوارم همیشه شاد و سالم و موفق باشی♥️
بد شانس نیسم:|
ممنون(:
برعکس گفتی من اصن با اون کار ندارم:|
وفادار؟تو رفاقت باشه کم نمیزارم..:|
خوشم میاد شوخ بودنو جون همش خنده وجود داره توش..
زدم پس اینا دیگ حوصله اینارو ندارم به قول محمد جو دوران بلوغه که ردش کردم:|
اهنگام هنوز دپن ولی کم کم شادم میشن
دقیقا حروم کردن وقت و نوجوونیه
خب بلد نبودی منم رو وظیفم کمک کردم ک هر ادمی وظیفشه به بقیه کمک کنه
ممنون(:
کردن ولی کم کم نمیذارم سواستفاده کنن دیگ=|
همچنین(:

(08-05-2021، 23:21)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به به ارش جان
خو اولین کسی ک باهاش اشنا شدم
خیلیم بهم کمک کرد ولی من کلی خنگ بازی در اوردم و میدونم حسابی عصبی شدی حتما
پسر خیلی باحالیه خو اینو همه میدونن
و این ک موفق باشی گل پسر^_^♡

(:
(:
بابا عصبی کجا من تازه هی بهونه میخواستم بشینم پا لپتاپ=|
ممنون خوبی از خودته(:
همچنین(:

(09-05-2021، 12:58)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آرش خیلی خوب است من یک بار با او صحبت کردم اما او بسیار خوب است چون او دو بار با من صحبت کرده است.

خوبی از خودته(:
:|
با حضور
اقا مهدی گل...
مهدی جزء سه رفیقان اول بنده بوده -__-!
میشه ملی.ارمی.متی -_-
مث اکثر دوستیای پسرونه اولش با دعوا شروع شد...!
بعدا به این نتیجه رسیدیم که باهم بودن بهتر از هرگز نبودن است -__-
و دوستی ما دوتا ستون به شروع انجامید ..
بعدها ما جزء ستون های اصلی گ.ا نبودیم..ستون های اصلی پ.خ بودیم -_-!
مهدی از اونایی که باش شوخی میکنی ولی انتظار اینکه بات شوخی بکنه رو نباید داشته باشی ._.
از اینایی که مثلا...مثاله داداش..مثلا وسط یه جمع باش خیلی صمیمی احوال پرسی میکنی و فقط یه لبخند کریه زشت ناپسند باطل زد حق تحویلت میده
البته این تصور منه نمیگم کاملا درسته...البته کههههه حرفای من همیشه درسته ولی به هرحال من شکست نفسی میکنم 129f
داداش شاگردمونه
حق منو خورده قدش 190 تاست...کوفتت بشه
بامرامه...پشتت به بخاری گرمه D:
بهترین سوتی های حسام حقگورو مهدی گرفته -_-
شتخ حتجی و ...
و این چیزی از ارزش های حسام کم نمیکنه...

بلکه به ارزش های مهدی اضاف میکنه .-.
عاشق پیشه...تا جایی که به من گفات...یعنی تاجایی که من خبر دارم روی خاستگاری نداره بچم
شایدم دروغ میگفته..شایدم راست میگفته و نظرش برگشته چون دیگه راجبش حرف نزدیم
تیپشم که نامبر تو :'|||
خاطره های جالبی با شیخ های مدرسه خویش دارد..
درساشو خوب میخونه..شبا قبل خوابم مسواک میزنه.
پاسدار راه امام و و حق..مرگ بر امرکیا و خلاصه از این حرفا و داستانا

و اینکه داش تو قلب ما جا نداری...قلب مایی و از اینجور حرفا :v
امیدوارم به همه خاسته هات نرسی خاسته هات به تو برسن...همشونم نرسن بهتره ..شکر گذار تری
بهترینارو برات نمیخوام...برترینارو برات میخوام داوش...موفق باشی نردبون :/
*استیکر قلب سیاه به همراه ایموجی لبخند ملبح*
خب خب نوبت یکی از اصیل ترین خود شیرین های اینجا شد v:
جزو سه رفیقای اولم بود
ینی بهتره بگم جزو سه نفر اولی بود که رفت تو لیست دوستام و بعدشم رفت تو لیست قلبمون
تو چت دادن و صحبت کردن بات از انواع روش های مستقیم و غیر مستقیم بصورت خواسته و ناخواسته واس تخریبت استفاده میکنه...
سه ساعت واسش یه متنی مینویسی
تهش میگه اوکی داش مرسی
ینی قشنگ از حمله مغول ها هم تخریبش بیشتره لامصب
ولی خب در کل بچه باحالیه
خوشمون میاد ازت
برعکس همه تصوراتی که ازمون داری و این داستانا
درود بیکران و فراتراز آن
متاسفانه قبلا خیلی دعوا میکردیمD:یادش بخیر
اما به مرور زمان همه چی عوض شد و شما شدی پسر گل^^
الان حضور ذهنی ندارم زیاد(:
با ارزوی موفقیت و سلامتی برای شما(=
خب مثل این ک یا باید مث ادم‌ نطر بدم یا پاک میشه/=
_
عام خو مهدی جون (عق)
اولش ک همش باهم دعوا میکردیم و از هم بدمون میومد ولی خو کم کم دعوا ها تبدیل شد ب ی دوستی محکم و واقعا رفیق خوبی بودع برام البته ک گاهی عصبی بوده و رو من خالی کرده اما بجاش همیشه وقتی حالم بد بود کاری کرده ک بهتر بشم
خو میدونم ک عاشقه و اگ بهش برسع دیگه طرفای ما نمیاد پس دعا میکنم نرسی بهش(الکی Big Grin )
در کل پسر خوبیه و هیچی تو دلش نیس با منم خیلی مهربونه
مرسی ک هستی رفیق و موفق باشی انشالا دانشگاه همو می‌بینیم ^_^♡
عام یادم رف بگم ک دوست هم داریم گل پسر
حقیقتا یه بار طومار نوشتم ولی به طور شکنجه طوری پاک شد="./ گفتم حالا تا لحظه مرگم وقت دارم بعدا بنویسم ۰-۰
اونی چان مچمو گرفت ایح -.-
مسئولان رسیدگی کنن لطفا۰-۰ اینهمه پاکیدگی تو یه تایپیک عجیبه به مولا
خعبببب...اونی چان ۰-۰
به شخصه به نظرم باید برادر واقعیم میبود:*( اوتاکو هم که هست
در مورد اخلاقیاتش ۰-۰ فک کنم قبلنم گفتم از اوناییه که به حال خودت نمیزارتت ۰-۰ منظور بنده اینه که واقعا هواتو داره و تو حس نمیکنی یه دوستیه که تو سایت میشناسیش یا دوست مجازیته
حس میکنی واقعا عین یه برادر پشتته ^^ مخصوصا برا منی که از بچگی آرزو برادر داشتن داشتم ۰-۰
پیگیریه و اگه غیبت بزنه یا حالت بد باشه حال و احوالتو میپرسه
البته که کنکور داره و همونطور که میگه به نظرم خیلی میخونه ولی این برنامه ریزیش برای فضای مجازی خیلی خوبه ۰-۰
با بقیه به نظرم زیاد بحث میکنه به صورتی که با ۹۰ درصد فلشخوریا با دعوا دوست شده ۰-۰ البته خو بنده مشکلی نمیبینم اینم یه جور روش آشناییه دیگه چمد ۰-۰
به نظرم آدم مودبیه و از این نمیدونم چیای مجازی (دیدی اینجوری تو رو ط مینویسن؟((((((((((: ۰-۰)خوشش نمیاد ، حق داره
ولی موقع دعوا همچین یه نمه جبهه میگیره به عنوان تماشا چی نظاره گر بودم ۰-۰ ولی واقنی هیچی تو دلش نیست
سه خط سه خط انشا نمینویسه ۰-۰ نمیدونم پ.خ و اینا زیاد مینویسه ها ولی ساده و مختصر جواب میده ۰-۰ چیزی که بنده بلد نیستم هی دو ساعت چرت و پرت میگم:|
همونطور که عوامل اشاره کردن پسریست عاشق ۰-۰ شله شلهههههه D: ایشالا که بهش میرسه
جذبه برادرانه ای داره که به شخصه آدمی نیستم که بخاطر کسی از میزان چرت و پرت گفتنم کم کنم ولی اونی چان یه جوریه انگار آدم یه خورده حواسشو بیشتر جمع میکنه مودب تر صحبت کنه ۰-۰ -.-
خیلی خوب آدمو ضایع میکنه ۰-۰ ولی خو چون من ایموتوعم استثنا قائل میشه یاع *غرور از وی بیرون میپاچد*
عاشق والیباله ۰-۰ عکسشو دیدم ولی حدس میزنم باید خیلی قدش بلند باشهD: اونجا قدش مشخص نبود
به نظرم کسیه که به سلایق بقیه احترام بزاره ۰-۰ ولی به سلایقش احترام نزاری تخریب میشیD: (در مورد انیمه این موضوع بیشتر صدق میکند)
وی غیرتیه ۰-۰ و مطمئنم در آینده با زنش زیاد دعواش میشه ۰-۰ ولی هیچوقت ولش نمیکنه D:
ایشالا بهش برسی و همیشه تو زندگیت بهترینارو تجربه کنی اونی چان ^^ Heart
 سلام 
مثل این که کاربر مورد نظر از دسته ستون ها می باشد لذا جا داره یه نمه بیام که چش و چال مایی ستون! :#
   مختصر بگم که (چون اختصار رو دوست داره )جدای همه خوبی هایی که  براش گفتن و ما دیدیم و بدی ها رو ندیدیم  تو علاقه به والیبال مشترکیم که البته پروف ایشون گویاتره لابد آتیشش هم تیز تره 
یه جا هم در مورد املا و نوشتار حرف زدیم که هم نظر بودیم
جامه دران و بر سر زنان Angel 

آخر سر هم یه چشمه از فضایلشو رو کرد و بحث دو تا کتاب تفسیری رو کرد که امیدواریم ادامه داشته باشه 
/ همه اینا خودت بودی دیگه ؟!!!/
وخلاصه که یا روی بپوش یا بسوزان بر روی چو آتشت سپندی

پاینده باشی