انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
 سلام 
 سادات 
هنرمند
 مخصوصا خیاط
دقیق 
ساده - کودک درون فعال (خیلی بده که کودک درون خیلیا دیگه زنده نیست) - مهربون - بازیگوش - آرزوها و خواسته های گوگولی و  دست یافتنی - اهل کار و تلاش - قانع - دل صاف - دوست دار طبیعت - مایل به وفق پیدا کردن تا تغییر دادن - نیازمند ایجاد ارتباط با بقیه - آدم عادی - مهربون - دلسوز - واسه راضی بودن بقیه حاضره خودش ناراضی باشه - خیلی وقت ها حرف هاش رو نمیزنه تا مراعات حال بقیه رو بکنه - اعتماد بنفس کم - فکر میکنه باید به بقیه وابسته باشه - حس شوخ طبعی پایین - واسه خندوندنش برخلاف خیلیا نیاز به جوک های پیچیده نداریم (با یه پِخخخ میخنده) - متنفر از درس - از اشتباه کردن میترسه -  پایه بحث های طولانی - مهربون - راحت و آروم و در عین حال پیچیده و نگران - راستگو و صادق - دوس داره نظر همه درباره ش مثبت باشه و اگه کسی ازش بدش بیاد نمیتونه این مسئله رو تحمل کنه - آدم باحال و کلا کسیه که هرچقدرم باهاش حرف بزنی خسته نمیشی - مهربون - دل گشاد - دهن گشاد - شکم گشاد - پا گشا - دوس داره تو این دنیای خاکستری ، رنگی زندگی کنه - شاید خیلی از موضوعات رو ندونه یا درباره خیلی چیزا اطلاعاتی نداشته باشه ولی همیشه مسائل و موضوعات اطرافش رو جذاب میبینه و دوس داره کلی چیزای پرهیجان رو تجربه کنه و جنب و جوش زیادی تو زندگیش داره - آدم دوس داره چندین ساعت بشینه باهاش تام و جری تماشا کنه - میتونم بگم حیوون هارو بیشتر از آدم ها دوس داره و کلا نسبت به حیوون ها علاقه ی خاصی داره ‌خر ، لاکپشت ، ببعی ، شتر ، مگس ، سوسک ، ملخ ، مارمولک ، میمون ، خارپشت ، خفاش و ..‌ مهم نیست چه حیوونی باشه - اهنگ های عجیبی هم گوش میده از یه طرف رضابهرام از یه طرف بهزاد لیتو ( اینم بگم که سیجل و جیدال رو با هم اشتباه میگیره ) - مهربون - علاقمند به کارتون ، باب اسفنجی ( مخصوصا سندی ) - علاقمند به رنگ آبی - اگه بخوام واسش کادو تولد بخرم یه ببعی با پشم های آبی کادو میکنم واسش - عا گفتم پشم .. چیز .. هیچی - نمیدونم اشاره کردم یا نه؟ ولی مهربونه.

راستش دایره لغاتم به اندازه کافی گسترده نبود وگرنه خیلی بیشتر باید مینوشتم

اگه حوصله نداشتین بالا رو بخونین باید بگم در یک کلام : آدم خوبیه
خب میرسیم به شقایق بانو D:
رفتارش خیلی خاصه خوبه من کمتر کسیو دیدم ک
این اخلاق خوبه داشته باشه (:
ب شدت مهربون و دوست داشتنی (:
امیدوارم آرزوهات تبدیل ب خاطره شن
و در بهترین دانشگاه ها درس بخونی و اینده خوب داشته باشی (:
همچنین در رشتت بدرخشی♡♡(:
شقایق خیلییی صاف و ساده ست. آدمی نیست که توی رفتارش سیاست داشته باشه یا چیزی رو فیک کنه. خود خودشه و روی روئه. قلبش سفیدِ سفیده. مظلوم و خوشبینه. توی هر آدمی یه ویژگی دوست داشتنی پیدا می‌کنه و تا جایی که بتونه چشمش رو روی بدی‌ها می‌بنده. چیزایی رو می‌بینه که بقیه بهشون توجهی ندارن. می‌تونه به زمین و زمان عشق بورزه، حتی چیزایی که به نظر بقیه دوست‌داشتنی نیستن. مثل همون دختربچه‌ای که با عروسکای زشت و کهنه‌ش بیشتر بازی می‌کنه که دلشون نشکنه. پرانرژیه. احساسات واقعیشو بروز می‌ده. به نظرم سرسخته و با خیلی چیزای آزاردهنده کنار میاد. بیشتر آدمِ سازگار شدنه تا غر زدن و ناله کردن. آدمِ امیدواری و "زندگی هنوز خوشگلیاشو داره."ست. و خب، خودشم جزو خوشگلیای دنیاست.
اگه حیوون بود، کبوتر صلح. اگه رنگ بود، سفید. اگه شخصیت کتاب بود، دزیره. اگه آهنگ بود، شقایقِ داریوش. اگه شعر بود، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این  غزل حافظ و اگه عضو بدن بود، قلب... دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》 42
(30-09-2020، 12:00)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بریم برا شقا*-*
عا آجی صنم تبعیض قاعل نشو جلو اسمش قلب گذاشتی crying
دختری بسی مهربان
مثل خودم بسی بی اعصاب
هم صحبتیه خوبیه
وسطای چت یهو غیب میشه/=
همیشه ی خدا آنلاینه این بشر/=
قدش کوتاهه
باحاش حال میکنم
شوخ طبعه
با جنبه
و عشقه عشق Heart
فاطمه جان مرسی گلم(:
تو ک مهربون تری عزیزم♡
بی اعصابو خوب اومدی من یهو قاطی میکنم25r30
معذرت میخوام دیگه غیب نمیشم...شرمنده(:
من کجا همیشه انلاینم...فقط شبا میامBc7
جنبه هم اصلا ندارم...آدم بی جنبه ایمTelegh_42
(30-09-2020، 12:02):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب یه دختر مهربون زیاد باهاش اشنایی ندارم
اما میدونم به خیاطی علاقه زیادی داره
گمونم عینکی باشه
اممم فکر نکنم دختر شیطونی باشه Big Grin
مرسی آقا آرش
بله عینکیم(:
همش یکم شیطون(:
(30-09-2020، 12:02)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جون بابا نوبت کی هسD:
شقایق بانو یه عدد دختر پرانرژی..دلبر..هم شهری(؛
کلا بچه خوبیه..اما نباس رد بده دیگه کسی نمی تونه کنترلش کنهD:
همچین مشتی رفیق خوب(:
ولی کلا بچه طنزیه شوخهD:
پ.ن:وی دل می برد(؛♡
خلاصه که خیلی دختر خوبیه قیافشم که خودش میگه زشته ولی خیلی خوشکله دروغ میگهD:
دروغ نگو دروغ گو|:
جون جون رومیر(=
تو ک طنز تری دخترTelegh_01
زشتم دیگه دروغ نمی گم ک|||:
(30-09-2020، 12:40)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Just Kind=)
رفتم گوگل سرچ کردم||:
ینی این قد زبانم داغونه|||:
مرسی عزیز♡
خوش حال شدم ک نظر دادین...خیلی زیاد(:

(30-09-2020، 12:50)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جانا نوبت توعه(:
دختری زیبا
رفتار و سنش در تناقض اند(والا خودم نفهمیدم چی گفتم)
کودک درونش نسبت به هم سنی هاش فعال ترهD:
به خیاطی علاقه داره
دختر احساسی و بسی مهربان
پرتلاش
موفق باشی
یاعلی
به به صبا
آره یکم زیادی فعاله...Telegh_01
مهربونی از خودت نفس...مرسی عزیز همچنین برای تو♡

(30-09-2020، 14:28)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام بر شقایق خانوم.
به قول آلمانیا گلی در میان سبزه وار.
خوبین؟
سلامتین؟
ویژگی ها:
دختری مهربون.
دلی پر از کنایه.
بامزه.
بعضی وقتا عصبانی میشه.
(فقط از دست من عصبانی میشه)
):
خب همین دیگه.
روز خوش.
سلام.خوبم.سلامتم(:
خیلی ممنون
خب این قد حرف نزن...حرفم میزنی چرت و پرت نگو دیگه|||:
ولی جدیدا ب این نتیجه رسیدم پسر خوبی هستی(:
شب و روزه توام خوش(:
(30-09-2020، 16:47)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهربون
احساساتی
بوص بهش ❤
مرسی خوشگل من...ماچ بک-♡
(30-09-2020، 20:09)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عشق دلم^-^
هم اسمم:**
دختر گل ماه باوفا
دوست داشتنی
خوشگل
دیگ چی بگم ک هرچی بگم کمه.__.
بعضی خصوصیاتش مثله خودمه♡-♡
شوخ طبع
کودک درونشم که ماشاالله فعالD;
همینا دیگ.-.
به ارزوهات برسی زیبا♡
جآآآن هم اسمم29
باعث افتخار بعضی خصوصیاتمون منه همه(=
همچنین عزیز...خیلی دوست دارماااا-♡
(30-09-2020، 21:16)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
 سلام 
 سادات 
هنرمند
 مخصوصا خیاط
دقیق 
سلام..ممنون از نظرتون آقا علی(:
(30-09-2020، 22:04)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ساده - کودک درون فعال (خیلی بده که کودک درون خیلیا دیگه زنده نیست) - مهربون - بازیگوش - آرزوها و خواسته های گوگولی و  دست یافتنی - اهل کار و تلاش - قانع - دل صاف - دوست دار طبیعت - مایل به وفق پیدا کردن تا تغییر دادن - نیازمند ایجاد ارتباط با بقیه - آدم عادی - مهربون - دلسوز - واسه راضی بودن بقیه حاضره خودش ناراضی باشه - خیلی وقت ها حرف هاش رو نمیزنه تا مراعات حال بقیه رو بکنه - اعتماد بنفس کم - فکر میکنه باید به بقیه وابسته باشه - حس شوخ طبعی پایین - واسه خندوندنش برخلاف خیلیا نیاز به جوک های پیچیده نداریم (با یه پِخخخ میخنده) - متنفر از درس - از اشتباه کردن میترسه -  پایه بحث های طولانی - مهربون - راحت و آروم و در عین حال پیچیده و نگران - راستگو و صادق - دوس داره نظر همه درباره ش مثبت باشه و اگه کسی ازش بدش بیاد نمیتونه این مسئله رو تحمل کنه - آدم باحال و کلا کسیه که هرچقدرم باهاش حرف بزنی خسته نمیشی - مهربون - دل گشاد - دهن گشاد - شکم گشاد - پا گشا - دوس داره تو این دنیای خاکستری ، رنگی زندگی کنه - شاید خیلی از موضوعات رو ندونه یا درباره خیلی چیزا اطلاعاتی نداشته باشه ولی همیشه مسائل و موضوعات اطرافش رو جذاب میبینه و دوس داره کلی چیزای پرهیجان رو تجربه کنه و جنب و جوش زیادی تو زندگیش داره - آدم دوس داره چندین ساعت بشینه باهاش تام و جری تماشا کنه - میتونم بگم حیوون هارو بیشتر از آدم ها دوس داره و کلا نسبت به حیوون ها علاقه ی خاصی داره ‌خر ، لاکپشت ، ببعی ، شتر ، مگس ، سوسک ، ملخ ، مارمولک ، میمون ، خارپشت ، خفاش و ..‌ مهم نیست چه حیوونی باشه - اهنگ های عجیبی هم گوش میده از یه طرف رضابهرام از یه طرف بهزاد لیتو ( اینم بگم که سیجل و جیدال رو با هم اشتباه میگیره ) - مهربون - علاقمند به کارتون ، باب اسفنجی ( مخصوصا سندی ) - علاقمند به رنگ آبی - اگه بخوام واسش کادو تولد بخرم یه ببعی با پشم های آبی کادو میکنم واسش - عا گفتم پشم .. چیز .. هیچی - نمیدونم اشاره کردم یا نه؟ ولی مهربونه.

راستش دایره لغاتم به اندازه کافی گسترده نبود وگرنه خیلی بیشتر باید مینوشتم

اگه حوصله نداشتین بالا رو بخونین باید بگم در یک کلام : آدم خوبیه
وای سهند40
خیلی خوشحالم ک این قد قشنگو دقیق شناختیم(:
همش درست...همش!
سیجلو جیدال یکم شبیه|||:عه الان باید اینو میگفتیییییی|||:
شرکم خیلی دوس دارماااTelegh_01Telegh_01
سهند این ببعیو باید برام بخری..فهمیدی؟میخوامش|||:3
خوبی از خودته نفس من(:♡
(01-10-2020، 15:24)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب میرسیم به شقایق بانو D:
رفتارش خیلی خاصه خوبه من کمتر کسیو دیدم ک
این اخلاق خوبه داشته باشه (:
ب شدت مهربون و دوست داشتنی (:
امیدوارم آرزوهات تبدیل ب خاطره شن
و در بهترین دانشگاه ها درس بخونی و اینده خوب داشته باشی (:
همچنین در رشتت بدرخشی♡♡(:
مرسی گل من(:
ممنون برا آرزوی قشنگ...همچنین♡
(02-10-2020، 14:26)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شقایق خیلییی صاف و ساده ست. آدمی نیست که توی رفتارش سیاست داشته باشه یا چیزی رو فیک کنه. خود خودشه و روی روئه. قلبش سفیدِ سفیده. مظلوم و خوشبینه. توی هر آدمی یه ویژگی دوست داشتنی پیدا می‌کنه و تا جایی که بتونه چشمش رو روی بدی‌ها می‌بنده. چیزایی رو می‌بینه که بقیه بهشون توجهی ندارن. می‌تونه به زمین و زمان عشق بورزه، حتی چیزایی که به نظر بقیه دوست‌داشتنی نیستن. مثل همون دختربچه‌ای که با عروسکای زشت و کهنه‌ش بیشتر بازی می‌کنه که دلشون نشکنه. پرانرژیه. احساسات واقعیشو بروز می‌ده. به نظرم سرسخته و با خیلی چیزای آزاردهنده کنار میاد. بیشتر آدمِ سازگار شدنه تا غر زدن و ناله کردن. آدمِ امیدواری و "زندگی هنوز خوشگلیاشو داره."ست. و خب، خودشم جزو خوشگلیای دنیاست.
اگه حیوون بود، کبوتر صلح. اگه رنگ بود، سفید. اگه شخصیت کتاب بود، دزیره. اگه آهنگ بود، شقایقِ داریوش. اگه شعر بود، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این  غزل حافظ و اگه عضو بدن بود، قلب... دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》 42
شرمنده کردین با تعریفتون:ngh:
آره سعی میکنم کنار بیام تا تغییر بدم اون چیزیو ک عذابم میده..!
واقعا کم اوردم ...نمیدونم چی بگم ..همش درست(:
شقایقه داریوووووووشو خیلی دوس دارم....بهترین توصیفی ک تو عمرم شنیدم(:
ممنونم ممنون♡

ممنون از نظرهای همتون...مرسی عزیزای من(:
دوباره درخواست
با حضور افتخاری دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:ǟrǟֆɦ :м

25
بچه خوبیه !
مهربونه ..
کم طاقته و کلمه ی صبر واسش تعریف نشدست .__.
مودبه و واسه چیزی که میخواد تلاش میکنه ^_^
در کل راضیم ازت !
فقط بچه باادبیه(:
رومخ =v