انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(07-10-2018، 14:56)s.macany نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ینی من دارم دروخ میگمم؟ crying crying

ن ن :|
جهت اطمینان خاطر میخوام D:
22اگگگگگگگگه یادش بره ک وعده با من داااااررررره وووووواااااااااای واااااااااای واااااااااای123
چه وضعشه 7 صبح از خونه میزنی بیرون 10 شب میای , بعد خسته و کوفتی میخوابی تا روز بعد :|
مگه ما مرد 40 ساله با زن و بچه ایم ک اینقد باید کار کنیم اخه Telegh_43
(07-10-2018، 21:23)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه وضعشه 7 صبح از خونه میزنی بیرون 10 شب میای , بعد خسته و کوفتی میخوابی تا روز بعد :|
مگه ما مرد 40 ساله با زن و بچه ایم ک اینقد باید کار کنیم اخه  Telegh_43

وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)

و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید

بهتر نیست نسخه بعد اسم رو عوض شه؟
یکم خودمونی شه مثلا:تالار گپ نسخه ۳۲۸
(07-10-2018، 18:25)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2018، 14:56)s.macany نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ینی من دارم دروخ میگمم؟ crying crying

ن ن :|
جهت اطمینان خاطر میخوام D:

Dodgy Dodgy Big Grin Big Grin اهاع Sleepy
هاعی 16
وای اینجارو.
هوووف
(08-10-2018، 16:40)mahdiyeh83 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هاعی 16

♥♥شلاممم2525♥♥خوفی؟!

دوستان گرامی با جواب دادن به من از ضایه شدنم جلوگیری فرمایید(جفران میکنم دیه Big Grin Big Grin )با تچکر:/
بیاین یه بحثی راه بندازیم

اخ اخ یه چیزی بگم باور نمیکنین.
یه مدرسه دبیرستان دور دوم هست به نام"ولایت" یه دانش آموزی داشت شر بود به طوری که چهار پنج سال رد شده بود.یه روز با یه پسر هفده ساله دعواش شد چاقوشو از کیفش برداشت خواست بترسونتش اوورد جلو خورد تو شاهرگ گردن پسره. اونم مرد.قراره جلو مدرسه اعدامش کنن.