انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-09-2018، 17:43)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-09-2018، 17:32)ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نسخه نمیزدین سنگین تر نبودین؟ /:
آخه خیلی فس فس میکنه تا بره جلو نسخه اش!

کافی بود همینو من بگم ..

سهند
حوصلم سر رفت :|
Me too
(19-10-2018، 10:18)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-10-2018، 9:59)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-10-2018، 9:27)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایول امروز جمعه‌س فردا میریم دنبال علم و دانش(الکی مثلا من از اون ادما هستم که عاشق علم و دانشن)

اقایون، خانوما، داداشا.اگه زولا نصب کردین بیاین گروهم.اگه بچه(بخدا توهین نیستا) خوبی باشین مدیر میشین
نام گروه"قدس"
اسم من"black-tiger"

زولا تو فاز کانتر و ندا وظیفه بود نه؟
تبلیغ هاشو زیاد دیدم

نصب کن بازی کنیم.حال میده ها
سیستم با توان خاصی میخواد ؟ من سیستمم یه لپ تاپ معمولیه :| pc gameing ندارم
مصرف نتش چجوریه ؟
مثل ps4 وحشتناک مصرف نمیکنه ک ؟ :|
از خاطرات مدرسه، دانشگاه، سربازی و خوابگاهتون بگین یکم بخندیم.
بگین باهم به هم بخندیم.

(19-10-2018، 19:35)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-10-2018، 10:18)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-10-2018، 9:59)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-10-2018، 9:27)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایول امروز جمعه‌س فردا میریم دنبال علم و دانش(الکی مثلا من از اون ادما هستم که عاشق علم و دانشن)

اقایون، خانوما، داداشا.اگه زولا نصب کردین بیاین گروهم.اگه بچه(بخدا توهین نیستا) خوبی باشین مدیر میشین
نام گروه"قدس"
اسم من"black-tiger"

زولا تو فاز کانتر و ندا وظیفه بود نه؟
تبلیغ هاشو زیاد دیدم

نصب کن بازی کنیم.حال میده ها
سیستم با توان خاصی میخواد ؟ من سیستمم یه لپ تاپ معمولیه :| pc gameing ندارم
مصرف نتش چجوریه ؟
مثل ps4  وحشتناک مصرف نمیکنه ک ؟ :|

دوستمون با رم ۴ بازی میکنه.
نه اصلا با سرعت ۱۲۸ کیلوبایت به راحتی کار میکنه و لگ نمیشه.

یه نرم افزاری هست"تیم اسپیک"
اگه زولا رو نصب کردی اونم نصب کن
(19-10-2018، 19:35)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از خاطرات مدرسه، دانشگاه، سربازی و خوابگاهتون بگین یکم بخندیم.
بگین باهم به هم بخندیم.
واحد سلامت و بهداشت داریم , سر کلاس بودیم معلمه سر کلاس داشت از سلامتی و بهداشت میگفت
ما ردیف اخر کلاس بودیم , همزمان که معلمه داشت از ورزش جسمی و سلامتی فیزیکی روانی صحبت میکرد بچه ها اخر داشتن پیپر بxگ میپیچیدن :>
یه لحظه فوق احساسی بود معلمه داره از سلامت و بهداشت میگه بچه ها هم عقب داشتن عملیات انجام میدادن .. :^
+
رم4 ندارم Telegh_39
سیستم و شرایط مورد نیاز برای اجرای بازی زولا Zula

برای اجرای بازی زولا Zula شما نیاز به یک سیستم بسیار قدرتمند ندارید و این مسئله از اصلی ترین مزیت های بازی مذکور به شمار می‌رود. بازی با سیستم عامل ویندوز ۷ و نسخه های بالاتر آن سازگار است و به راحتی با کارت گرافیک های سری ۷۰۰۰ و پردازنده های دو هسته ای بسیار معمولی اجرا می شود. پس دغدغه این را نداشته باشید که بازی آنلاین زولا Zula بر روی کامپیوترتان اجرا نشود 
رم زیاد مهم نیست

#منو_مدرسه
داشتیم پاورپوینتی که یکی از همکلاسی اوورده بود رو میدیدیم(البته چند نفر، بقیه داشتن حرف میزدن)
کلاس شلوغ بود کسی صدای همو نمیشنید.
یکی از همکلاسی هامون به نام مجتبی از موقعیت استفاده کرد و بادی که داشت اذیتش میکرد رو خارج کرد که در  یک لحظه هیشکی حرف نزد و بدبخت بی آبرو شد.
کسیو میشناسید شرایط پناهندگی ال جی بی تی کانادا و اونجا موندن رو بدونه ؟ -_-
(20-10-2018، 1:17)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کسیو میشناسید شرایط پناهندگی ال جی بی تی کانادا و اونجا موندن رو بدونه ؟ -_-

آگه میدونستیم که الان اینجا نبودیم
کشتی ایران نابود شد -_- آمریکا اینجاهم ولمون نمیکنه