انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-10-2018، 14:20)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2018، 14:15)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2018، 14:12)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2018، 14:04)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2018، 13:56)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام به تو، چه طوری

خوبم 
تو خوبی
با فاکتور گیری از فَک دردم، اره همه چی خوبه =))
فک کن دیروز مَد رو دور زدم جاش رفتم دندونپزشکی که درمانی چیزی بده، گفت درمان نمیخواد فقط کمتر بخور و حرف بزن. یعنی من عاشق دکترای نسل جدیدم.

خوشال باش لعنتی 
عصب کشی ای دندون کشیدنی پر کردنی چیزی بت میداد خوب بود ؟ 
منم یکم گرفتم .. لبتاب ویروس گرفت نصف آهنگام پاک شد (: 
این بازی رزیدنت اویلم ی مرحلش موندم هرکار میکنم رد نمیشم 
مشکلم دندون نیس باو فکم در رفته! دهنمو وا میکنم چیزی بخورم یا خمیازه بکشم صدا میده .-. عین این مادربزرگا شدم.
با دستش هم یه تکونی میداد جا مینداخت من راضی بودم :|
+ من به ویروس عادت کردم، به پاک شدن فایلام هم همینطور =))

منم بعضی وقتا اینطور میشم
ویروسی که تورو نکشه قوی ترت میکنه  Angel
(12-10-2018، 14:22)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2018، 14:20)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2018، 14:15)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2018، 14:12)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2018، 14:04)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبم 
تو خوبی
فک کن دیروز مَد رو دور زدم جاش رفتم دندونپزشکی که درمانی چیزی بده، گفت درمان نمیخواد فقط کمتر بخور و حرف بزن. یعنی من عاشق دکترای نسل جدیدم.

خوشال باش لعنتی 
عصب کشی ای دندون کشیدنی پر کردنی چیزی بت میداد خوب بود ؟ 
منم یکم گرفتم .. لبتاب ویروس گرفت نصف آهنگام پاک شد (: 
این بازی رزیدنت اویلم ی مرحلش موندم هرکار میکنم رد نمیشم 
مشکلم دندون نیس باو فکم در رفته! دهنمو وا میکنم چیزی بخورم یا خمیازه بکشم صدا میده .-. عین این مادربزرگا شدم.
با دستش هم یه تکونی میداد جا مینداخت من راضی بودم :|
+ من به ویروس عادت کردم، به پاک شدن فایلام هم همینطور =))

منم بعضی وقتا اینطور میشم
ویروسی که تورو نکشه قوی ترت میکنه  Angel
*سخنی از بزرگان، ملیکا the great*
that's ma boyyy
(12-10-2018، 12:30)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2018، 10:27)•SAYDA• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-10-2018، 20:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالا مشکلی با چند اکانت داشتن نیس از نظر قوانین تا وقتی مشکل ایجاد نکنه
ولی اینکه اومده پی ویم , بعد میگه من اکانت ندارم
حیف اون تایمی ک پی وی صرف کردم Telegh_01

اونموقع اکانت نداشتم Dodgy  Dodgy

چون بعضیا باهام مشکل داشتن این اکانتو زدم Dodgy ...(البته الان تقریبا همه باهام مشکل دارن  Confused Big Grin )

حالا مطمئنی فقط  همین دوتاست ؟

بله بله :/
وای بالاخره رد شدم مرحله کوفتیشو ^____^ ¥___¥
(12-10-2018، 15:25)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وای بالاخره رد شدم مرحله کوفتیشو ^____^ ¥___¥
مل
اگه وقت داری برو یوتی این ام وی رو ببین hann از g-idle
رپرشون عین سی اله =))
(12-10-2018، 13:56)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه سری از این کله پوک ها رو من نفهمیدم فازشون چی بود، یهو از این رو به اون رو :| حالا اسم نمیبرم، بهرحال فک نکنم اصن بیان گ.ا رو بخونن. ولی حتی جواب dmـم هم نمیداد؛ خیلی مسخره بود این حرکت. لااقل کاش دلیلشو بگن چون خیلی مزخرفه که بعد از این همه سال دوستی اینجوری رفتار کنه ادم.
بهرحال تهش فقط رفقای حقیقی میمونن ((:

بله بله .

خودتو دریاب (((:

[ -> ]

یه شادیه و این ویژگیش (((: مگه میشه همچین چیزی آخه ؟!
کسی نسخه یک گفت و گو آزاد رو نداره؟
(12-10-2018، 16:32)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کسی نسخه یک گفت و گو آزاد رو نداره؟

میخای چیکار؟
(10-10-2018، 20:06)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-10-2018، 19:16)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجارو
جاان
کاشکی ایدین هم انلاین شه اینجاTelegh_01
با 200 تا موضوع مدیر شدی ؟ قبلا 200 تا موضوع داشتیم درخواست نویسندگی میدادیم به عنوان اسپم پاک میکردن ((:
(12-10-2018، 17:46)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-10-2018، 20:06)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-10-2018، 19:16)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجارو
جاان
کاشکی ایدین هم انلاین شه اینجاTelegh_01
با 200 تا موضوع مدیر شدی ؟ قبلا 200 تا موضوع داشتیم درخواست نویسندگی میدادیم به عنوان اسپم پاک میکردن ((:

زمان من یادمه هرررچی حواشی موسیقی بود رو من گذاشتم :| اخراش دگ رسیده بودم به تحلیل اینکه چرا تتلو میگه بغ بغو :|

بعدشم یادمه نقطه قوت من رو کیفیت تایپک هام بود , یه تاپیک میزدم با بالاترین کیفیت حد ممکن به جا چارتا تاپیک زپرتی  مث بقیه

و اینکه جهت اطلاعات بیشتر میتونی با شماره های من و یا ایدی های ملیکا , ماهان و صابر تماس حاصل فرمایید :>