انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(07-12-2018، 14:06)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الا ۹ می ارزه !

یه ۱۰ دیگ میزارم ۱۹ ی پراید مدل ۸۹-۸۸ میگیرم دگ

مطمعنی ؟ اینجا 8 معامله میشه
اره با 20 یه هاشبک تر تمیز خوشگل میشه جور کرد
فقط ی 500 هم داشته باشی واسه اموزش و گواهینامه
(07-12-2018، 14:08)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-12-2018، 14:06)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الا ۹ می ارزه !

یه ۱۰ دیگ میزارم ۱۹ ی پراید مدل ۸۹-۸۸ میگیرم دگ

مطمعنی ؟ اینجا 8 معامله میشه
اره با 20 یه هاشبک تر تمیز خوشگل میشه جور کرد
فقط ی 500 هم داشته باشی واسه اموزش و گواهینامه

عه -_-

همش ۹ ماهه گوشی دستمه !
(07-12-2018، 14:01)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-12-2018، 13:51)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سن‌ مناسب از نظرمن ۲۵تا ۲۷ عه..قبلش دوست ندارم:|
خب اون که یه دوستی میشه ..فک نکنم معنی ازدواج سفید این باشه هاD:
یه پسوند ازدواج میزارن که راحت باشن واگرنه که میگفتن دوستD;
حالا دور از جونت بدبخت چرا؟ Telegh_01 زن صفای خونه چلچراغ خونهD:

من با برادرم خیلی بازی ها میکردیم D:
باپسرای دیگه فقط نماز جماعت Rolleyes
+
خیلی باحالن انصافاTelegh_01
اره واسه دختر اون تایم خوبه , من خودم کلا دوست ندارم , ولی مادرگرامی با یه جمله ای که قهوه ای نخور پیگیر داستانه :| و فک نکنم ول کنه ما رو :>
ببین راه های زیادی هست , منظورم این نیس که ازدواج سفید باشه اصلا به هم دست نزنن :| منظورم اینه ک تا ی حدی مرز بندی باشه اینجام کسی بدش نمیاد 100% ولی واسه دخترا ایرانی خوب نیس وگرنه تو اروپا و امریکا که مشکلی ندارن تو اون مساعل و فرقی نمیکنه براشون..
ن خب شقایق زور داره شب به شب باید به دستور های یکی گوش کنی خرید کنی , بعد خسته و کوفته بیای غرولندشو گوش کنی , بعد راجب پولی ک مال خودته توضیح بدی براش :/ میدونم خیلی شیرینی های زیادی داره زندگی مشترک و ازدواج ولی من نمیتونم با جنبه های منفیش کنار بیامTelegh_01

خب اسم بازی هاتو بگو :/ ببینم تو چ سبکی گیمری
بسلامتی .. وضو و دعاهای بعد نمازم با پسرا بودی ؟ :>
-
الان ک دوباره بهش فک کنم من ب جا مرده ب غیرتم بر خورد ..

(07-12-2018، 13:49)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کوروش ، گوشیو میخام بفروشمش :/

با یه پراید معاوضه میکنم !
نزدیک گواهی هستم !

شیر پراید هم بت نمیدن داداش..
حداقل ی 10 دگ جمع کن بزار روش ی پراید تر تمیز بگیری

عاع پس به زودی فلش داماد تحویل جامعه میدهD;
کلا من مخالفم ..اگه فرهنگش بود اره مشکلی نبود ولی تو ایران هنوز فرهنگش نیومده و باعث خیلی ازارهای روانی علی الخصوص به دختر وارد میکنه

انصافا یه اعتراف کنم ...من گیر دادن به پسرا رو دوست دارم اصلا کسی که دوستش دارم دوست دارم سرش الگی غر بزنم :| Telegh_01

من کلا هر بازی جنگی رو دوست #_#
نه دیگه دعاها رو تنهایی میکنیم که مبادا نامحرم صدامونو بشنوه گناه کنیمD;
(07-12-2018، 14:13)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کلا من مخالفم ..اگه فرهنگش بود اره مشکلی نبود ولی تو ایران هنوز فرهنگش نیومده و باعث خیلی ازارهای روانی علی الخصوص به دختر وارد میکنه

انصافا یه اعتراف کنم ...من گیر دادن به پسرا رو دوست دارم اصلا کسی که دوستش دارم دوست دارم سرش الگی غر بزنم :| Telegh_01

اره , البته اگه تعریفت از زود یه 12/13 سال دگ باشه :> فارغ التحصیلی و کار و خونه و ماشین اینا باید باشه که :|
خب پس در نتیجه بریم روسیه اونجا فرهنگشو همه دارن مردا ایرانی ام خیلی دوس دارن چون خلاف مردا روسی خیلی بهشون توجه میکنن همشونم بور و چش رنگی ان نژادمون هم اصلاح میشه Telegh_01

تو مریضی :/ اصلا همه دخترا مریضن ک غرغر میکنن سر مرد ک خسته و کوفته میاد خونه :|

تو باید گاد اف وار بازی کنی.. , ولی گیمر نیسی ماس مالیش کردی :|
تو مگه دانشگاه نمیری؟ اونجا نامحرم خیلی صداتو میشنوه ک :^
(07-12-2018، 14:23)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-12-2018، 14:13)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اره , البته اگه تعریفت از زود یه 12/13 سال دگ باشه :> فارغ التحصیلی و کار و خونه و ماشین اینا باید باشه که :|
خب پس در نتیجه بریم روسیه اونجا فرهنگشو همه دارن مردا ایرانی ام خیلی دوس دارن چون خلاف مردا روسی خیلی بهشون توجه میکنن همشونم بور و چش رنگی ان نژادمون هم اصلاح میشه Telegh_01

تو مریضی :/ اصلا همه دخترا مریضن ک غرغر میکنن سر مرد ک خسته و کوفته میاد خونه :|

تو باید گاد اف وار بازی کنی.. , ولی گیمر نیسی ماس مالیش کردی :|
تو مگه دانشگاه نمیری؟ اونجا نامحرم خیلی صداتو میشنوه ک :^
ان شاالله هرچی خیره(:
عاره برو D:
یه دوست روسی داشتم خیلی خوشگل بود لامصب^^

ای ام مریضD:
ولی موقع خستگی منظورم نبود در کل حال میده^^

نه گیمر نیستم

بابا شوخی کردم نامحرم بشنوه چیکار کنم Telegh_01
خب پس نتیجه اخلاقی بحث مفید و زیبامون اینکه ایدی دوست روست رو بده :|
من ک خواهر ندارم , خواهر خیلی دوست .. چ بهتر ک خواهر روسی داشته باشی Telegh_10
(07-12-2018، 14:43)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من ک خواهر ندارم , خواهر خیلی دوست .. چ بهتر ک خواهر روسی داشته باشی  Telegh_10

دوست راهنماییم بود الان در ارتباط نیستیمTelegh_01
حالا از کجا که اون تورو بپسنده؟D:

خوبه رسید به ۱۳۴ 22
(07-12-2018، 14:45)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-12-2018، 14:43)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خوبه رسید به ۱۳۴ 22

پیداش کن دگ ):
همه منو میپسندن Telegh_20
(07-12-2018، 14:53)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-12-2018، 14:45)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

خوبه رسید به ۱۳۴ 22

پیداش کن دگ ):
همه منو میپسندن Telegh_20

Telegh_01 البته شاید خودش رل داشته باشه
سریع برو تو حیاط بدوووووTelegh_59
‏16 آذر، روز دانشجو به همه دانشجویان عزیز تبریک عرض میشود
ترم زندگیتون بی مشروطی،