انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(11-10-2018، 20:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالا مشکلی با چند اکانت داشتن نیس از نظر قوانین تا وقتی مشکل ایجاد نکنه
ولی اینکه اومده پی ویم , بعد میگه من اکانت ندارم
حیف اون تایمی ک پی وی صرف کردم Telegh_01

اونموقع اکانت نداشتم Dodgy  Dodgy

چون بعضیا باهام مشکل داشتن این اکانتو زدم Dodgy ...(البته الان تقریبا همه باهام مشکل دارن  Confused Big Grin )
(12-10-2018، 1:32)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-10-2018، 22:39)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-10-2018، 21:58)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-10-2018، 21:21)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-10-2018، 19:44)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وااای احزازاتی شدم (": ♡♡

خودمم همینطور D: نمیخوام برم :"((
+ چه رعد و برقی میاد!

میخوای یهو نرو خب .. کم کم برو ، هوم ؟

یعنی مثلاً اول یه دستتو ببر بعد یه پا و .. :<
اره بعد تهش باقی مونده های جسدمو ببرم :d درواقع ببرن، من دیگه اون موقع چیزی ازم نمونده.
یعنیا الان جای یه وُیس لهجه دار که همه این حرفارو اون مدلی بزنی خالیه قشنگ حسش میکنی؟  40
خدانکنه .

آره دقیقاً ، به خصوص اون جمله ی معروف : چَکار مَکُنی شادی  18 !
اون GPـها! بعداً دوباره باید بزنیما =)) چی بود اسماشون؟ "هفت کله پوک"؟ لول
البته الان شک دارم هفت تا باشیم هنوز.
(12-10-2018، 10:27)•SAYDA• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-10-2018، 20:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالا مشکلی با چند اکانت داشتن نیس از نظر قوانین تا وقتی مشکل ایجاد نکنه
ولی اینکه اومده پی ویم , بعد میگه من اکانت ندارم
حیف اون تایمی ک پی وی صرف کردم Telegh_01

اونموقع اکانت نداشتم Dodgy  Dodgy

چون بعضیا باهام مشکل داشتن این اکانتو زدم Dodgy ...(البته الان تقریبا همه باهام مشکل دارن  Confused Big Grin )

حالا مطمئنی فقط  همین دوتاست ؟
(12-10-2018، 8:14)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رها اهل کجایی؟!

تهران ، بخاطر جریان لهجه پرسیدی ؟ برای مسخره بازی لهجه دار حرف میزنم تو گروه .

(12-10-2018، 11:41)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اون GPـها! بعداً دوباره باید بزنیما =)) چی بود اسماشون؟ "هفت کله پوک"؟ لول
البته الان شک دارم هفت تا باشیم هنوز.

آره دقیقاً ۷ کله پوک ((((:

آره دیگه پاچید . از بین کله پوکا در حال حاضر فقط از تو و صنم خبر دارم .
(11-10-2018، 17:51)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
راستی ملیکا هم اینجا یهو رویت شد lol. دلم واسه دیدنت تو فلش لک زده بود 3>

به سلام 
(12-10-2018، 13:13)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره دقیقاً ۷ کله پوک ((((:

آره دیگه پاچید . از بین کله پوکا در حال حاضر فقط از تو و صنم خبر دارم .
یه سری از این کله پوک ها رو من نفهمیدم فازشون چی بود، یهو از این رو به اون رو :| حالا اسم نمیبرم، بهرحال فک نکنم اصن بیان گ.ا رو بخونن. ولی حتی جواب dmـم هم نمیداد؛ خیلی مسخره بود این حرکت. لااقل کاش دلیلشو بگن چون خیلی مزخرفه که بعد از این همه سال دوستی اینجوری رفتار کنه ادم.
بهرحال تهش فقط رفقای حقیقی میمونن ((:

(12-10-2018، 13:35)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به سلام 
سلام به تو، چه طوری
(12-10-2018، 13:56)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2018، 13:35)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به سلام 
سلام به تو، چه طوری

خوبم 
تو خوبی
(12-10-2018، 14:04)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2018، 13:56)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
به سلام 
سلام به تو، چه طوری

خوبم 
تو خوبی
با فاکتور گیری از فَک دردم، اره همه چی خوبه =))
فک کن دیروز مَد رو دور زدم جاش رفتم دندونپزشکی که درمانی چیزی بده، گفت درمان نمیخواد فقط کمتر بخور و حرف بزن. یعنی من عاشق دکترای نسل جدیدم.
(12-10-2018، 14:12)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2018، 14:04)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
به سلام 
سلام به تو، چه طوری

خوبم 
تو خوبی
فک کن دیروز مَد رو دور زدم جاش رفتم دندونپزشکی که درمانی چیزی بده، گفت درمان نمیخواد فقط کمتر بخور و حرف بزن. یعنی من عاشق دکترای نسل جدیدم.

خوشال باش لعنتی 
عصب کشی ای دندون کشیدنی پر کردنی چیزی بت میداد خوب بود ؟ 
منم یکم گرفتم .. لبتاب ویروس گرفت نصف آهنگام پاک شد (: 
این بازی رزیدنت اویلم ی مرحلش موندم هرکار میکنم رد نمیشم 
(12-10-2018، 14:15)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2018، 14:12)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
به سلام 
سلام به تو، چه طوری

خوبم 
تو خوبی

خوشال باش لعنتی 
عصب کشی ای دندون کشیدنی پر کردنی چیزی بت میداد خوب بود ؟ 
منم یکم گرفتم .. لبتاب ویروس گرفت نصف آهنگام پاک شد (: 
این بازی رزیدنت اویلم ی مرحلش موندم هرکار میکنم رد نمیشم 
مشکلم دندون نیس باو فکم در رفته! دهنمو وا میکنم چیزی بخورم یا خمیازه بکشم صدا میده .-. عین این مادربزرگا شدم.
با دستش هم یه تکونی میداد جا مینداخت من راضی بودم :|
+ من به ویروس عادت کردم، به پاک شدن فایلام هم همینطور =))