انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-11-2018، 18:49)•SAYDA• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2018، 18:44)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2018، 18:31)•SAYDA• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2018، 18:18)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجب!!
دعوا های مادر دختری این زمونه رو نگا کنا

مگر چ ایرادی دارم خواهرم؟!بخالت میکنی؟!ای بخیل!! Big Grin

بخالت در چی؟
فوتبالی عسین خوشمزس

بخالت معنی داره؟!1212
از فعالت میاد Smile Undecided
الان یکی میاد میگه شما دخترا رو چه به فوتبال!!

این خط، اینم نشون!
(12-11-2018، 21:41)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان یکی میاد میگه شما دخترا رو چه به فوتبال!!

این خط، اینم نشون!

دوس دارم اونی ک میاد اینو بهم میگه
یا اونی ک میگه پولشو اونا میگیرن حرصشو شما میخورین رو با جفت دستام خفه کنم..!:|
هیچ بی منطقی نمیتونه بگه دختر و چه فوتبال.
(13-11-2018، 14:45)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اکثرا به خاطر اینه که اکثر دخترا فوتبالو دنبال نمیکنن و بقیشونم خیلی خیلی کمتر نسبت به پسرا
(13-11-2018، 15:27)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2018، 14:45)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اکثرا به خاطر اینه که اکثر دخترا فوتبالو دنبال نمیکنن و بقیشونم خیلی خیلی کمتر نسبت به پسرا

من ب شخصه کسی بهم بگه فوتبال میگم با کی کار داری Exclamation

ینیااا یدرصدم علاقه ندارم
یادش بخیر kaffe2
(13-11-2018، 21:31)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2018، 15:27)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

I
من ب شخصه کسی بهم بگه فوتبال میگم با کی کار داری  Exclamation

چند دسته هستن که کلا هیچوقت نمیتونم درک کنمشون : 1.اونایی که فیلم نمیبینن 2. اونایی که آهنگ گوش نمیدن 3. اونایی که فوتبال نمیبینن
واقعا به چه امیدی زنده این؟
(14-11-2018، 8:25)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2018، 21:31)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

I

چند دسته هستن که کلا هیچوقت نمیتونم درک کنمشون : 1.اونایی که فیلم نمیبینن 2. اونایی که آهنگ گوش نمیدن 3. اونایی که فوتبال نمیبینن

تو چن صفحه ای ک حرف زدی..این حرفت بهم چسبید!(;
ب جوابش رسیدی بِ منم بگو!._.
(14-11-2018، 13:25)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-11-2018، 8:25)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

I

تو چن صفحه ای ک حرف زدی..این حرفت بهم چسبید!(;
ب جوابش رسیدی بِ منم بگو!._.

من هم اهنگ گوش میدم هم فیلم میبینم شبا با هدفونم میخوابم حتی کله فیلما 2018 ک اومدو دیدم ولی هیچ کدومه اینا ربطی به فوتبال نداره عزیزع من چرا سعی میکنی ربطش بدی عاخه!