انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(30-09-2018، 18:42)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخ اخ اون شکلکو بردار دلم سوخت برات.
عین کوزت مظلوم شدی

کوزت چیه دیگه؟! Huh

یکی بگه کوزت چیه فش که نیس؟!
(30-09-2018، 19:22)s.macany نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-09-2018، 18:42)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عین کوزت مظلوم شدی

کوزت چیه دیگه؟! Huh

یا خدا
(30-09-2018، 18:20)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد کاربرا جدید بی ادب شدن -_-
ما عضو شده بودیم به همه یا الله میکردیم  Telegh_20

یاالله! جدی؟!
من از اون موقعی ک عضو شدم فق سلام میکردن اونم نه همه فق یکی:/
امیر^^فق میومد میگف سلام خواهران گرامی! بعد غیبش میزدD:
بقیه بدون هیچ سلام و یاالله ای وارد بحث میشدن!
بعد اینجا اینقد خلوت شده میترسی بگی سلام ضایع شی اخه 6 سال بعدمیبینن اونم جوابتو بدن یا ندن:|
(30-09-2018، 19:22)s.macany نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
عین کوزت مظلوم شدی

کوزت چیه دیگه؟! Huh

آدم هر چند سالشم که باشه؛ دیگه میدونه کوزت چیه و کیه! شما که دیگه سنتم نامعلومه....
ما داریم به کجا میریم؟؟!!
(30-09-2018، 19:51)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
عین کوزت مظلوم شدی

کوزت چیه دیگه؟! Huh

آدم هر چند سالشم که باشه؛ دیگه میدونه کوزت چیه و کیه! شما که دیگه سنتم نامعلومه....

شما ببخش که من نمیدونم کوزت چیهDodgy
الان منظورت اینه که شما از من خیلی بهتری؟!3اونم به خاطر اینکه میدونی کوزت چیه؟! ههههTelegh_40
جوری دارین درباره کوزت بحث نیکنین که کم کم دارم شک میکنم چیز بدی باشه
جرا بعضیا سعی دارن نشون بدن شاخن؟! Telegh_26
سلام..
(30-09-2018، 20:01)s.macany نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-09-2018، 19:51)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
عین کوزت مظلوم شدی

کوزت چیه دیگه؟! Huh

شما ببخش که من نمیدونم کوزت چیهDodgy
الان منظورت اینه که شما از من خیلی بهتری؟!3اونم به خاطر اینکه میدونی کوزت چیه؟! ههههTelegh_40

دقیقا منظورش همین بود .. میترسیدم جور دیگه برداشت کنی
بحث کوزت رو ول کنید بیاین درباره تیم مورد علاقمون بحث کنیم تاپیک زودتر پرشه!!!

عشق فقط تراکتور