انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(04-12-2018، 22:36)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2018، 22:18)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2018، 22:14)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
البته اگه از اول به جای اینکه گفته شه بحث بی کیفیته میگفتن جای این بحث اینجا نیست من خیلی راحت قبول میکردم (:
گفتین بحث بی کیفیته باید تو تایپک جدا زده شه خب بحث بی کیفیت ارزش تایپک زدن نداره._.
منم دیگه بحث تخصصی رو اینجا ننیکنم میرم تو تایپک مخصوصشD;

از همون اول اگه حرف منو قبول میکردی اینجوری نمیشد -_- از این به بعد دقت کن

کدوم حرفت؟

همونکه گفتم جوکر خیلی بده و میخاد همه رو بکشه. . تو هم باید میگفتی اره اره خیلی بده. . و همه به خوبی و خوشی زندگی میکردیم. . تو که عقلت بیشتره چطور فکر نکردی که قراره ایطوری بشه؟ جوابگو باش
(04-12-2018، 22:50)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2018، 22:36)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2018، 22:18)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2018، 22:14)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
البته اگه از اول به جای اینکه گفته شه بحث بی کیفیته میگفتن جای این بحث اینجا نیست من خیلی راحت قبول میکردم (:
گفتین بحث بی کیفیته باید تو تایپک جدا زده شه خب بحث بی کیفیت ارزش تایپک زدن نداره._.

کدوم حرفت؟

همونکه گفتم جوکر خیلی بده و میخاد همه رو بکشه. . تو هم باید میگفتی اره اره خیلی بده. . و همه به خوبی و خوشی زندگی میکردیم. . تو که عقلت بیشتره چطور فکر نکردی که قراره ایطوری بشه؟ جوابگو باش

به جوکر توهین نکن غیرتی میشما14
بیخیال شروع نکن مدیرا گوشمون و بیخ تا بیخ میبرنD;
(04-12-2018، 22:51)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2018، 22:50)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

کدوم حرفت؟

میدونستی جوکر همون پوکره منتها با ج؟
نگران نباش گوش تو به حدی بلند هست که مدیرای اینجا که هیچی مدیرای مایکروسافتم نمیتونن ببرنش (((:
(04-12-2018، 23:05)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2018، 22:51)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

کدوم حرفت؟

میدونستی جوکر همون پوکره منتها با ج؟
نگران نباش گوش تو به حدی بلند هست که مدیرای اینجا که هیچی مدیرای مایکروسافتم نمیتونن ببرنش (((:
عجبD:
ها گوش درازی؟33
(04-12-2018، 21:10)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2018، 21:01)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داستان بن شدنت من شخصا خودم توش دخیل نبودم بخوام نظری بدم، یادم نیست واسمم تعریف کرده بودی یا نه ولی 
من واقعا نمیخوام همچین کارایی بکنم، نمیدونمم تو چرا همچین فکری میکنی ؟/:
نه میخوام کسیو بترسونم، نه میخوام با میخ و نلع بازی کنم
 داریم عین دوتا آدم عاقل حرف میزنیم، انقد تهمت زدن واس چیه؟
تو حق داری نظرتو بگی و من نه ؟
 وقتی میگم صابر بیاد، ینی اگه اون بگه آقا من دارم اشتباه میکنم قبول میکنم چون صابر هرچی بگه ما باید قبول کنیم اگ میخوایم بمونیم، مدیر ارشده دیگه://
 فرقمون اینه من با خودم هزارتا فرضیه نمیسازم وهمینطور بیام بگمشون، ممکنه اصن فرد مقابلم بی طرف باشه، الانم میگم یکی مثل صابر بیاد حرفی که بزنه رو قبول کنیم، حکم قاضی داره ولی خب مثل اینکه تو همینطور داری فک میکنی یکی منو پر کرده میخوام بترسونم میگم صابر بیاد و .. /:
چند بار اون دوران واست تعریف کردم , اون دوران که خیلی با هم ارتباط داشتیم تو یه مورد اگه یادت باشه , متاسفانه زیاد ورزش میکنی یادت میره !
نخواستن دلیل انجام ندادن نیست
منظورت چیه ملیکا ؟ ینی من مثل انسان حرف نمیزنم ؟! یا نکته و واژه بدی داشتم تو حرفام؟
فرضیه ؟ من چه فرضیه ای ساختم میشه نام ببری ؟
من واسم فرقی نمیکنه کسی پر کرده یا تو بخوای بترسونی یا نه , من طرفدار حق و اصل موضوعم و مهم نیس بقیه مساعل
برو بگو , کسی نگف وای نرو ! , خودم پیشنهاد این موضوع رو به این کاربر دادم
همه حق ابراز نظر دارن , کسی نگف چرا تو ابراز نظر کردی ! اتفاقا خوشحالم بحث با اون کاربر ب نتیجه رسید و جفتمون قانع شدیم شاید اینم برسه !

(04-12-2018، 20:30)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من کار ندارم ملیکا که الان داری دوتا به نعل میزنی یکی به میخ
من پای حرفم هستم و نمیترستم حالا یکی مث امیر موافق نظر منه یکی مث این کاربر میاد به تو یا بقیه شکایت میکنه

نمیدونم کی سرسیخت کرده که بخوای رو همچین حقیقتی و من سفسته کنی , ولی کیو میخوای بترسونی ملیک ؟! , میخوای هم به صابر بگی بگو 

تو مثل انسان حرف میزنی، مگه مثل گربه و شترم کسی حرف میزنه؟ 
مسئله اینه خیلی بد بیان میکنی، انگا که دعوا داری میخوای قمه بکشی||:
(05-12-2018، 7:50)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

وقتی میگی مثل تو تا ادم عاقل حرف بزنیم معنی حرفت اینه که مثل انسان یا ادم عاقل سالم صحبت نمیکنیم !
اره شاید , موقعی که موضوع برام مهم باشه کلمه ها رو رگبار میکنم ..! دعوا ؟ بعید میدونم , بیشتر شبیه یه بحث و گفت و گو بود منتها فرقش اینه که بین خودمون نبود و جلو بچه ها بود , قمه هم جلومون کشیدن به اندازه کافی !
سلامBf3
(05-12-2018، 12:57)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-12-2018، 7:50)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

وقتی میگی مثل تو تا ادم عاقل حرف بزنیم معنی حرفت اینه که مثل انسان یا ادم عاقل سالم صحبت نمیکنیم !
اره شاید , موقعی که موضوع برام مهم باشه کلمه ها رو رگبار میکنم ..! دعوا ؟ بعید میدونم , بیشتر شبیه یه بحث و گفت و گو بود منتها فرقش اینه که بین خودمون نبود و جلو بچه ها بود , قمه هم جلومون کشیدن به اندازه کافی !

صابر گفت تو تایپیک مدیرا میگه نظرشو
چقدر حیف شد فلش....
دوست باشید فرزندانمbathtime