انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-11-2018، 20:34)ოօჩἶ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-11-2018، 20:22)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-11-2018، 20:12)ოօჩἶ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هرکس عقل و اختیـآر داره و میتونه هرکدوم رو که دلش خواست انتخـآب کنه حتی آزاد !

احترام بزارید (:
عقل این رو میگه که حجاب باید کامل باشه هرچی کاملتر باشه ازار جنسی کمتر میشه.
شما به اختیار خودت فردا بی حجاب به مدرست(یا دانشگاه یا هرجای دیگه) برو.میتونی؟نه.

ببین بزار یه مثـآل بزنم :

برای مثـآل یکی طرفدار بـآیرنه امـآ دوستش طرفدار دو آتیشه بـآرسـآس آیـآ اون کسی که بـآیرنیه میتونه دوستشو هم طرفدار بـآیرن کنه ؟

خب مسلما نمیشه اصلـآ چون علـآقه و عقیده دوستش فرق داره خب ._.

سلیقه و عقـآید هرکس بـآ دیگری متفـآوته نمیتونی به زور عقـآید خودتو به کس دیگه ای قـآلب کنی !

و در ادامه عقـآید و نظر هرکس مـآل خودشه حتی اگه از نظر شمـآ چرت و مضخرف بـآشه !

و اینکه گفتین آزار جنسی کسی که بـآ دیدن چندتـآ تـآر مو تحریک میشه یـآ بـآ دیدن یه دختربچه یـآ پسربچه قطعـآ مریض و روانیه (:

و لطفـآ دیگه این بحث و ادامه ندیم ممنونتون میشم  Heart
من عادت کردم یا باید قانع بشم تا بحث رو تموم کنم یا باید قانع کنم.<یبار ریز پست بحث کردم نود درصد اخطار دادن گفتن تو گفت و گو آزاد بحث کن>
شما فرض کن حجاب، چراغ قرمزه.
عقل میگه پشت چراغ وایسی.چرا؟ چون اگه بری ممکنه تصادف کنی.
علاوه بر اینکه عقل فرمان میکنه پشت چراغ وایسی قانون هم اجبار کرده.
منظورم اینکه حجاب اجباریه، قانونه.اگه نمیخواین میتونین برین ارمنستان.
#بیایید_منطقی_باشیم
زیادی جو گ.ا سنگین شد:/
تو در دریای مواج جهان افسونگری بی بی
This is inventor of madness; she is baby
...

آیا بی بی و baby آیا از یک ریشه است؟ عجب... Telegh_44

دلم بی بی ست، من بی بی شناس عالمم امشب
صدای ساز او در night club قلب من پر می زند هر شب

Telegh_26
الان تو این ساعت می خوام یک فال حافظ بگیرم...ببینم چی می یاد

خوش آمد گل وز آن خوشتر نباشد
که در دستت به جز ساغر نباشد

زمان خوشدلی دریاب و در یاب
که دایم در صدف گوهر نباشد

غنیمت دان و می خور در گلستان
که گل تا هفته دیگر نباشد

ایا پرلعل کرده جام زرین
ببخشا بر کسی کش زر نباشد

بیا ای شیخ و از خمخانه ما
شرابی خور که در کوثر نباشد

بشوی اوراق اگر همدرس مایی
که علم عشق در دفتر نباشد

ز من بنیوش و دل در شاهدی بند
که حسنش بسته زیور نباشد

شرابی بی خمارم بخش یا رب
که با وی هیچ درد سر نباشد

من از جان بنده سلطان اویسم
اگر چه یادش از چاکر نباشد

به تاج عالم آرایش که خورشید
چنین زیبنده افسر نباشد

کسی گیرد خطا بر نظم حافظ
که هیچش لطف در گوهر نباشد
(02-11-2018، 1:30)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یه فالم واسه من بگیر داداش , ببین معنیش چی درمیاد..
(02-11-2018، 1:56)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-11-2018، 1:30)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

حافظ می گه الان روزگار خوشی داری...قدرت لحظاتت و همنشینانت رو بدون که خوش روزگاری داری ...
دم رو باید غنیمت شمرد که هیچ کس از فرداش خبر نداره...بی شک آینده ما هم ماحصلی از امروز ماست...کسی که از لحظاتش بهترین بهره رو ببره و عمر رو به خوشی و فراغت خیال بگذرونه هیچ وقت بعدا پشیمون نمی شه...چون آینده هم در نهایت روزی می گذره و مانند امروز گذرا است. پس به قیمت اینده نباید امروزمون رو تباه کنیم. 

کنار آب و پای بید و طبع شعر و یاری خوش
معاشر دلبری شیرین و ساقی گلعذاری خوش

الا ای دولتی طالع که قدر وقت می‌دانی
گوارا بادت این عشرت که داری روزگاری خوش

هر آن کس را که در خاطر ز عشق دلبری باریست
سپندی گو بر آتش نه که دارد کار و باری خوش

عروس طبع را زیور ز فکر بکر می‌بندم
بود کز دست ایامم به دست افتد نگاری خوش

شب صحبت غنیمت دان و داد خوشدلی بستان
که مهتابی دل افروز است و طرف لاله زاری خوش

میی در کاسه چشم است ساقی را بنامیزد
که مستی می‌کند با عقل و می‌بخشد خماری خوش

به غفلت عمر شد حافظ بیا با ما به میخانه
که شنگولان خوش باشت بیاموزند کاری خوش
(01-11-2018، 23:55)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-11-2018، 20:34)ოօჩἶ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-11-2018، 20:22)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-11-2018، 20:12)ოօჩἶ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هرکس عقل و اختیـآر داره و میتونه هرکدوم رو که دلش خواست انتخـآب کنه حتی آزاد !

احترام بزارید (:
عقل این رو میگه که حجاب باید کامل باشه هرچی کاملتر باشه ازار جنسی کمتر میشه.
شما به اختیار خودت فردا بی حجاب به مدرست(یا دانشگاه یا هرجای دیگه) برو.میتونی؟نه.

ببین بزار یه مثـآل بزنم :

برای مثـآل یکی طرفدار بـآیرنه امـآ دوستش طرفدار دو آتیشه بـآرسـآس آیـآ اون کسی که بـآیرنیه میتونه دوستشو هم طرفدار بـآیرن کنه ؟

خب مسلما نمیشه اصلـآ چون علـآقه و عقیده دوستش فرق داره خب ._.

سلیقه و عقـآید هرکس بـآ دیگری متفـآوته نمیتونی به زور عقـآید خودتو به کس دیگه ای قـآلب کنی !

و در ادامه عقـآید و نظر هرکس مـآل خودشه حتی اگه از نظر شمـآ چرت و مضخرف بـآشه !

و اینکه گفتین آزار جنسی کسی که بـآ دیدن چندتـآ تـآر مو تحریک میشه یـآ بـآ دیدن یه دختربچه یـآ پسربچه قطعـآ مریض و روانیه (:

و لطفـآ دیگه این بحث و ادامه ندیم ممنونتون میشم  Heart
من عادت کردم یا باید قانع بشم تا بحث رو تموم کنم یا باید قانع کنم.<یبار ریز پست بحث کردم نود درصد اخطار دادن گفتن تو گفت و گو آزاد بحث کن>
شما فرض کن حجاب، چراغ قرمزه.
عقل میگه پشت چراغ وایسی.چرا؟ چون اگه بری ممکنه تصادف کنی.
علاوه بر اینکه عقل فرمان میکنه پشت چراغ وایسی قانون هم اجبار کرده.
منظورم اینکه حجاب اجباریه، قانونه.اگه نمیخواین میتونین برین ارمنستان.
#بیایید_منطقی_باشیم

پس بخاطر حجابه که آمار تصادفات انقدر بالاس؟ منو بگو که فک کردم بخاطر کیفیت ماشین ها و جاده هاس .
های..

(02-11-2018، 2:20)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-11-2018، 1:56)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

حافظ می گه الان روزگار خوشی داری...قدرت لحظاتت و همنشینانت رو بدون که خوش روزگاری داری ...
دم رو باید غنیمت شمرد که هیچ کس از فرداش خبر نداره...بی شک آینده ما هم ماحصلی از امروز ماست...کسی که از لحظاتش بهترین بهره رو ببره و عمر رو به خوشی و فراغت خیال بگذرونه هیچ وقت بعدا پشیمون نمی شه...چون آینده هم در نهایت روزی می گذره و مانند امروز گذرا است. پس به قیمت اینده نباید امروزمون رو تباه کنیم. 

کنار آب و پای بید و طبع شعر و یاری خوش
معاشر دلبری شیرین و ساقی گلعذاری خوش

الا ای دولتی طالع که قدر وقت می‌دانی
گوارا بادت این عشرت که داری روزگاری خوش

هر آن کس را که در خاطر ز عشق دلبری باریست
سپندی گو بر آتش نه که دارد کار و باری خوش

عروس طبع را زیور ز فکر بکر می‌بندم
بود کز دست ایامم به دست افتد نگاری خوش

شب صحبت غنیمت دان و داد خوشدلی بستان
که مهتابی دل افروز است و طرف لاله زاری خوش

میی در کاسه چشم است ساقی را بنامیزد
که مستی می‌کند با عقل و می‌بخشد خماری خوش

به غفلت عمر شد حافظ بیا با ما به میخانه
که شنگولان خوش باشت بیاموزند کاری خوش

منم فال میخوام تو گوگل میزنی؟
(02-11-2018، 9:33)вαнαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم فال میخوام تو گوگل میزنی؟

از سایت گنجور فال می گیرم. 
حافظ می گه در کنار هر بعد و وجه سیاه و تاریکی، روشنایی ای هم هست. (که این سنت طبیعت و دوگانگی اضداد هم هست!) شاید چیزها اون طور به نظر ما برسه که سر جنگ و بی اعتنایی با ما داره، اما بالاخره از جنبه هایی نظری و نفعی هم داره. هیچ وجه نباید چیزی رو سیاه مطلق نگاه کرد. زود نباید درباره شرایط و موقعیت ها قضاوت کرد. بعضی چیزها ذات و طبیعت پدیده ها و اشیا هست و نباید این باعث بشه که ما تصور کنیم فقط برای ما بده. باید طبیعت زندگی و جهان رو شناخت و اون رو اون طور که هست ازش انتظار داشت و بخاطر طبیعت چیزها غم به دل راه نداد. 

دوش می‌آمد و رخساره برافروخته بود

تا کجا باز دل غمزده‌ای سوخته بود

رسم عاشق کشی و شیوه شهرآشوبی
جامه‌ای بود که بر قامت او دوخته بود

جان عشاق سپند رخ خود می‌دانست
و آتش چهره بدین کار برافروخته بود

گر چه می‌گفت که زارت بکشم می‌دیدم
که نهانش نظری با من دلسوخته بود

کفر زلفش ره دین می‌زد و آن سنگین دل
در پی اش مشعلی از چهره برافروخته بود

دل بسی خون به کف آورد ولی دیده بریخت
الله الله که تلف کرد و که اندوخته بود