انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خوبه خاطره ساختم براتون‌کردمcof
ازین به بعد میشه نوستالژی مون ;)
(09-11-2018، 19:54)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ازین به بعد میشه نوستالژی مون Wink

نوستالژی ساز کی بودم منcof
(09-11-2018، 17:49)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-11-2018، 16:52)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها نظرتون بود بگین صندلی داغ راه بندازیم مثل قدیما
کسی داوطلب بود پ.خ بده به من
کسی که اشنایی هم نداره میتونه اینجا رو مطالعه کنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=237767&page=158

خب ببین ینی منظور از صندلی داغ اینه ک یکی یه سوال بپرسه بعد جوابشو بدیم؟ مثه همون سوال جوابا؟!

اره
مطالعه کن چند ضفحه اخرشو با جوش اشنا شو
جالبه , خواستی میتونی درخواست بدی ..
(09-11-2018، 21:27)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-11-2018، 17:49)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-11-2018، 16:52)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها نظرتون بود بگین صندلی داغ راه بندازیم مثل قدیما
کسی داوطلب بود پ.خ بده به من
کسی که اشنایی هم نداره میتونه اینجا رو مطالعه کنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=237767&page=158

خب ببین ینی منظور از صندلی داغ اینه ک یکی یه سوال بپرسه بعد جوابشو بدیم؟ مثه همون سوال جوابا؟!

اره
مطالعه کن چند ضفحه اخرشو با جوش اشنا شو
جالبه , خواستی میتونی درخواست بدی ..
عاره خوندم خوب بنظر می اومد
جهان فانی و باقی فدای شاهد و ساقی...که سلطانی عالم راطفیل عشق میبینم497
......
تا همین جا اومدین خیلیا نتونستن بیان دمتون گرم!(:
#پرسپولیس
باخت قهرمانانه پرسپولیس رو به همه تبریک میگم!
من الان جای( عجب و صحیح ) چی بگم خو:ngh: