انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اینجارو
(10-10-2018، 19:16)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجارو
جاان
کاشکی ایدین هم انلاین شه اینجاTelegh_01
(10-10-2018، 20:06)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-10-2018، 19:16)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجارو
جاان
کاشکی ایدین هم انلاین شه اینجاTelegh_01

خدا نکنه 
بلا به دور :|
فقط میشه گف یادش بخیر
چ دورانی بود
نمیخوام پز بدم
نحقیرتون کنم
سرکوفتتون کنم
یا اینکه مایه داریمو به رختون بکشم

ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با پیاز
_

داشتم با اینترنت کار میکردم که یدفه وای فای قط شد تحقیق کردم دیدم همسایه قبض تلفن رو پرداخت نکرده
مردم چقد بی مسعولیت شدن تازگیا
__
عاقا یبار توبچگی خودمو زدم به خواب
بابام صدام زد جواب ندادم گف اگه خوابی یه دستتو بیار بالا منم عین مشنگا دستمو بلند کردم یه لگد زد گف پاشو ببینم
نمیدونم از کجا فهمید بیدارمTelegh_26
__
ساعت5صب صدای مسیج گوشیم بلند شد
باسختی از زیر لحاف اومدم بیرون دیدم نوشته"قالیشویی شربت اوغلی شعبع دیگری ندارد
انقده خوشحال شدم که نگو
همش فک میکردم اینا چن تا شعبع دیگه هم دارن
(10-10-2018، 16:26)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-10-2018، 16:16)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کاشکی. میدونی درواقع برا کنکور استرس خاصی ندارم (قبلاً خیلی بیشتر نگران بودم ولی نمد چرا هرچی میره جلو خنثی تر میشم برخلاف بقیه :|)
اما خب خوش بین هم نیستم. یه جورایی تو ناامیدیِ مطلق سَر میکنم )): خیلی فاز بدیه.

کلاً حال و هوای کنکوری ها همینطوریه .. ولی خب بهتر میشی ، راه میوفتی ..
آزمون خیلی خوبه شرکت کنی شاید نتایج اولیه خوب نباشه اما به مرور نتایج بهتری میگیری همون امیدتو بالاتر میبره .
اره حتماٌ. مرسی رها.♥
چه قدر حرف زدن باهات حس خوبی داشت. ارزش دوباره آن شدنو داشت.
میدونی چی میخوام بگم دیگه؟ باید برم... (اگه بیویی مدنظرت هست بگو همین الان اضافه کنم=)) چون دیگه قرار نیس با این اکانت آن شم)
پس، تا بعد.fol
(08-10-2018، 18:44)s.macany نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-10-2018، 16:40)mahdiyeh83 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هاعی 16

♥♥شلاممم2525♥♥خوفی؟!

دوستان گرامی با جواب دادن به من از ضایه شدنم جلوگیری فرمایید(جفران میکنم دیه Big Grin  Big Grin )با تچکر:/

خوفم معسی16 خوفی تو چعشم Big Grin
48
(11-10-2018، 16:34)mahdiyeh83 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-10-2018، 18:44)s.macany نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-10-2018، 16:40)mahdiyeh83 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هاعی 16

♥♥شلاممم2525♥♥خوفی؟!

دوستان گرامی با جواب دادن به من از ضایه شدنم جلوگیری فرمایید(جفران میکنم دیه Big Grin  Big Grin )با تچکر:/

خوفم معسی16 خوفی تو  چعشم Big Grin
48

Heart اسمت مهدیه اعس؟! Cool Cool
(11-10-2018، 15:53)s.macany نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیخوام پز بدم
نحقیرتون کنم
سرکوفتتون کنم
یا اینکه مایه داریمو به رختون بکشم

ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با پیاز
_

داشتم با اینترنت کار میکردم که یدفه وای فای قط شد تحقیق کردم دیدم همسایه قبض تلفن رو پرداخت نکرده
مردم چقد بی مسعولیت شدن تازگیا
__
عاقا یبار توبچگی خودمو زدم به خواب
بابام صدام زد جواب ندادم گف اگه خوابی یه دستتو بیار بالا منم عین مشنگا دستمو بلند کردم یه لگد زد گف پاشو ببینم
نمیدونم از کجا فهمید بیدارمTelegh_26
__
ساعت5صب صدای مسیج گوشیم بلند شد
باسختی از زیر لحاف اومدم بیرون دیدم نوشته"قالیشویی شربت اوغلی شعبع دیگری ندارد
انقده خوشحال شدم که نگو
همش فک میکردم اینا چن تا شعبع دیگه هم دارن

فقط آخری ((:
هنوز صفحه 13 این._.