انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-11-2018، 15:28)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-11-2018، 13:25)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-11-2018، 8:25)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2018، 21:31)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2018، 15:27)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اکثرا به خاطر اینه که اکثر دخترا فوتبالو دنبال نمیکنن و بقیشونم خیلی خیلی کمتر نسبت به پسرا
I
من ب شخصه کسی بهم بگه فوتبال میگم با کی کار داری  Exclamation

ینیااا یدرصدم علاقه ندارم

چند دسته هستن که کلا هیچوقت نمیتونم درک کنمشون : 1.اونایی که فیلم نمیبینن 2. اونایی که آهنگ گوش نمیدن 3. اونایی که فوتبال نمیبینن
واقعا به چه امیدی زنده این؟

تو چن صفحه ای ک حرف زدی..این حرفت بهم چسبید!(;
ب جوابش رسیدی بِ منم بگو!._.

من هم اهنگ گوش میدم هم فیلم میبینم شبا با هدفونم میخوابم  حتی کله فیلما 2018 ک اومدو دیدم ولی هیچ کدومه اینا ربطی به فوتبال نداره عزیزع من چرا سعی میکنی ربطش بدی عاخه!

همه رو بیخیال!
وَلی با هدفون بخابی برات ضرر داره..!
(14-11-2018، 15:28)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-11-2018، 13:25)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-11-2018، 8:25)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2018، 21:31)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2018، 15:27)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اکثرا به خاطر اینه که اکثر دخترا فوتبالو دنبال نمیکنن و بقیشونم خیلی خیلی کمتر نسبت به پسرا
I
من ب شخصه کسی بهم بگه فوتبال میگم با کی کار داری  Exclamation

ینیااا یدرصدم علاقه ندارم

چند دسته هستن که کلا هیچوقت نمیتونم درک کنمشون : 1.اونایی که فیلم نمیبینن 2. اونایی که آهنگ گوش نمیدن 3. اونایی که فوتبال نمیبینن
واقعا به چه امیدی زنده این؟

تو چن صفحه ای ک حرف زدی..این حرفت بهم چسبید!(;
ب جوابش رسیدی بِ منم بگو!._.

من هم اهنگ گوش میدم هم فیلم میبینم شبا با هدفونم میخوابم  حتی کله فیلما 2018 ک اومدو دیدم ولی هیچ کدومه اینا ربطی به فوتبال نداره عزیزع من چرا سعی میکنی ربطش بدی عاخه!

آفرین! ولی من که نگفتم فوتبال ندیدن ربطی به آهنگ و فیلم داره . گفتم لذتش مثل هموناس
عه منظورت این بود پس!!! یکم رو طرزه صحبتات کار کن سهند ...عاخه میدونی من بد برداشت کردم :/
هعییی زندگی:|
شبتون خوش
هیمممممcof
از آخرین فیلم که با حس ارضا و لذت از جلوش پا شدم مربوط به چهار پنج سال پیش می شه که برای آخرین بار از کانال 5 فیلم «حرفه ای» رو دیدم. همون فیلم فرنسویه. دیگه هر وقت خواستم با دنیای سینما آشتی کنم دوباره رابطه ام شکرآب شد. فیلم «اویس قرنی» هم تله فیلم بود خوب بود...آخرش شخصیت اویس رو دوست داشتم اما این مال اواخر دهه هشتاد بود. فیلم باید یک حس تعالی و کیف ذهنی بهم بده که آخرش حس خوبی داشته باشم. 

فیلم زندگی حافظ رو فیلم نامه اش رو خودم باید بنویسم ... 

راستی می گن حافظ هم در طریقت عرفانی پیرو اویس قرنی بوده. همین طوری ربطش به نظر جالب اومد.. Telegh_26
گر در یمنی، چو با منی، پیش منی
گر پیش منی، چو بی منی، در یمنی

من با تو چنانم ای نگار یمنی
خود در غلطم که من توأم، یا تو منی

بو سعید ابولخیر

ما للنّوی دنب و من أهوی معی
إن غاب عن انسان عینی، فهو فی!

ابن فارض 

(یعنی: هجران و دوری را گناهی نیست وقتی آنکه را مشتاق اویم در درون خویشتم دارم
چه اگر از چشمم من غائب باشد، لیک در درون من حاضر است!)

خیال روی تو در هر طریق همره ماست
نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست

به رغم مدعیانی که منع عشق کنند
جمال چهره تو حجت موجه ماست

ببین که سیب زنخدان تو چه می‌گوید
هزار یوسف مصری فتاده در چه ماست

اگر به زلف دراز تو دست ما نرسد
گناه بخت پریشان و دست کوته ماست

به حاجب در خلوت سرای خاص بگو
فلان ز گوشه نشینان خاک درگه ماست

به صورت از نظر ما اگر چه محجوب است
همیشه در نظر خاطر مرفه ماست

اگر به سالی حافظ دری زند بگشای
که سال‌هاست که مشتاق روی چون مه ماست

حافظ
احسنتcof
طرف های شما بارون می یاد؟ اصفهان که خبری نیست. فقط ابریه. 

جالبه از یزد خبر گرفتم می گفتن بارون می یاد به شدت از دیشب. البته توی روستاش رو می گم. شهرش رو نمی دونم. 

اصلا اشتباش که ما خودمون توی این گنبدهای حرارتی شهرها حبس کردیم. همه ش باید حسرت بارون رو خورد. مخصوصا ادمی که باورن دوست داره.