انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13-12-2018، 8:55)вαнαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ....

سلام!
عجبcof
کاشکی تکنولوژی به اون حد برسه که شبا تعطیلی بری پیش رفیقات و کسایی که دوسشون داری و تا صبح بترکونین
تکنولوژی خواسی نمیخواد فقط اجازه مقامات خونه رو میخواد._.
سلام......
(14-12-2018، 0:46)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینم میشه , ولی مثلا با اجازه که من نمیتونم یه شبه برم روسیه پیش رفیقت :> تکنولوژی لازمه بعضی جاها
(14-12-2018، 9:53)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-12-2018، 0:46)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینم میشه , ولی مثلا با اجازه که من نمیتونم یه شبه برم روسیه پیش رفیقت :> تکنولوژی لازمه بعضی جاها

عاع الان فک کنم ایران باشهD:
داری میری منم ببر._.
سلااااااااااااااااام
[ -> ]

خاصی* 
(14-12-2018، 13:43)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

خاصی* 

اره متوجه شدم حسش نبود ویرایش کنم._.