انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(11-10-2018، 20:37)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-10-2018، 20:35)•SAYDA• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-10-2018، 20:29)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فک کنم این اسمش دعوا نبود!

به نظر شما اینکه چن نفر هی به یکی بگن خجالت نمیکشی؟!و..اسمش چیه؟!
حالا اسمش هر چی که هس
من قبلش با کسی کاری داشتم؟!

پیگیرت نبودم!
فقط میدونم تو انجمن یک عدد سایدای 12 ساله و 15 ساله هس:|

Big Grin Big Grin
نیاز به پیگیری نبود ....مگه الان پیگیری کردی
فقط نیش خنداش.. ._.
حالا مشکلی با چند اکانت داشتن نیس از نظر قوانین تا وقتی مشکل ایجاد نکنه
ولی اینکه اومده پی ویم , بعد میگه من اکانت ندارم
حیف اون تایمی ک پی وی صرف کردم Telegh_01

OMG
فکر میکردم تنها نام کاربری تشکیل شده از عدد منم
(11-10-2018، 19:44)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وااای احزازاتی شدم (": ♡♡

خودمم همینطور D: نمیخوام برم :"((
+ چه رعد و برقی میاد!
(11-10-2018، 21:11)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

OMG
فکر میکردم تنها نام کاربری تشکیل شده از عدد منم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
View this post on Instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی ()

تریلر گاد اف وار رو ببین

هرچی گیم تو عمرت انجام دادی رو بزار کنارTelegh_01
(11-10-2018، 21:21)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-10-2018، 19:44)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

+ چه رعد و برقی میاد!

میخوای یهو نرو خب .. کم کم برو ، هوم ؟

یعنی مثلاً اول یه دستتو ببر بعد یه پا و .. :<
(11-10-2018، 21:58)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-10-2018، 21:21)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

+ چه رعد و برقی میاد!

اره بعد تهش باقی مونده های جسدمو ببرم :d درواقع ببرن، من دیگه اون موقع چیزی ازم نمونده.
یعنیا الان جای یه وُیس لهجه دار که همه این حرفارو اون مدلی بزنی خالیه قشنگ حسش میکنی؟  40

(11-10-2018، 18:38)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجا قدیمیا کیان؟!
یا فوقش یه قدیمی چن سالس؟

شرمنده جواب شما رو یادمون رفت بدیم (:
درواقع قدیمی بودن بسته به معیار هر کس متفاوته (مثلاً یکی 1 سال عضویت رو هم قدیمی میدونه یکی بیشتر) ولی خب ظاهراً توی این گ.آ بنده فسیلِ نفت شده ی رحمت الله علیه هستم، گاد بلس می
(11-10-2018، 22:39)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-10-2018، 21:58)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

+ چه رعد و برقی میاد!

اره بعد تهش باقی مونده های جسدمو ببرم :d درواقع ببرن، من دیگه اون موقع چیزی ازم نمونده.
یعنیا الان جای یه وُیس لهجه دار که همه این حرفارو اون مدلی بزنی خالیه قشنگ حسش میکنی؟  40
خدانکنه .

آره دقیقاً ، به خصوص اون جمله ی معروف : چَکار مَکُنی شادی  18 !
رها اهل کجایی؟!