انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بدجور مشکوک میزنه...
(23-10-2018، 18:26)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوفف بخور یکی دیگه Telegh_01

با کی بودی دوسته من؟(:

(23-10-2018، 18:22)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا اینقد بحث میکنین :|
با هم رفیق شید راجب چیزا قشنگ صجبت کنید خب :>

من نمیخام دله آدما رو بشکنم یا حرفا بد بزنم ولی بعضیان ک دلشون میخاره

(23-10-2018، 18:28)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بدجور مشکوک میزنه...

اگه منو میگی باید بگم من بزور میشناسمت؟ شما؟(:
(23-10-2018، 18:31)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-10-2018، 18:26)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوفف بخور یکی دیگه Telegh_01

با کی بودی دوسته من؟(:

با پرسپولیس #متوهم Telegh_01
(23-10-2018، 18:31)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-10-2018، 18:28)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بدجور مشکوک میزنه...

اگه منو میگی باید بگم من بزور میشناسمت؟ شما؟(:

باهوش کی بودی تو لنتی؟؟!!!
مهم نی!
[ -> ]
من نمیخام دله آدما رو بشکنم یا حرفا بد بزنم ولی بعضیان ک دلشون میخاره

جدی نگیر اینقد دوست گرامی :|
رشتت چیه شما ؟ 
32
برااین استیکره دلم تنگ شده بودD:
(23-10-2018، 19:16)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
32
برااین استیکره دلم تنگ شده بودD:

اهم اهم...سلاملیکم
احوالات شوما؟
و...(:
رفتیم فینآل!
(23-10-2018، 17:37)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بهت اجازه میدم با یاداوری خاطرت شاد شی بهرحال دنیا دوروزه اهده بوقی Telegh_41

واقعا ممنونم

چرا رنگ [url=www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=160343]این[/url] مدیر با بقیه فرق داره؟

ببین چی پیدا کردم
(11-10-2016، 12:09)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-10-2016، 12:08)lloc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-10-2016، 12:05)محمد طوفان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پسم ولی نظری داد در حد....

نظر چی داداش
هرچی تو دلته بگو Big Grin
ما همه خودی هستیم

داداش دلمون ك چيز زياد ميخواد... Big Grin

ولي اينجا جاش نيست خوانواده ميان و ميرن Smile  Big Grin
یه تاپیک بود به اسم"اگه ۲۴ ساعت هیچی گناه نباشه چیکار میکنی"
یه اقایی گفت:من و گلناز و دیگر هیچ...
یعنی هیشکی هیچ چیزی نمینویسه ها!
عارفه یه دوتا جوک بگم حال کنی؟
خصوصیات پسرا :
1- به محض اینکه پشت لبشون سبز شد زن میخوان .
2- شصت تا دوست دختر دارن ولی به همه میگن که اصلا دختر بازی را دوست ندارن .
3- در دو کار استاد هستند : دعوا کردن و فحش دادن .
4- افتخار میکنند که اصلا به ناموس مردم نگاه نمیکنند ولی تا دلت بخواد فیلمهای ضایع میبینند .
5- فکر میکنند که تموم دخترا کشته مرده ی اونان .
6- وقتی برای اولین بار با یک دختر حرف میزنند بدنشون میره رو ویبره(همان لرزش خودمون)