انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
درباره چی بحث کنم...ممممم

تو کافه خالی...یک استکان چایی...کنار تنهایی...
(01-11-2018، 1:21)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

برو دادا..بهترین کارو میکنی
برو خودکشیتو بکن
می گم دقت کردید این عارفه جون چه نوشابه ای هم برای خودش وا می کنه آخر اسمش "جون" می ذاره...

آخه با این اخلاقت گودزیلا هم زیادیه بهت بگن...من که می ترسم وقتی ازم نقل می گیره...یا هو!

(01-11-2018، 1:46)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-11-2018، 1:21)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

برو خودکشیتو بکن

هنوز کلی کار انجام نشده دارم. اوهههه...هنوز باید روزها و ماه ها کار کنم. منظور من دست کم 20 سال آینده بود....

چی شده؟
(01-11-2018، 1:54)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
می گم دقت کردید این عارفه جون چه نوشابه ای هم برای خودش وا می کنه آخر اسمش "جون" می ذاره...

آخه با این اخلاقت گودزیلا هم زیادیه بهت بگن...من که می ترسم وقتی ازم نقل می گیره...یا هو!

(01-11-2018، 1:46)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

برو خودکشیتو بکن

هنوز کلی کار انجام نشده دارم. اوهههه...هنوز باید روزها و ماه ها کار کنم. منظور من دست کم 20 سال آینده بود....

چی شده؟

هیچی
(01-11-2018، 1:59)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیچی

تو این "هیچی" که کلی "چی" بود...
(01-11-2018، 2:01)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-11-2018، 1:59)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیچی

تو این "هیچی" که کلی "چی" بود...

قوربون ادم چیز فهم
همیشه نسبت به ساعت 3 بامداد یک حس نوستالژیک داشتم.   ...نمی دانم از کجا می آید. نه در ساعت 3 متولد شده ام...و نه در ساعت 3 عاشق و نه....شاید روزی باید در ساعت 3 بمیرم. نمی دانم. اما همیشه ساعت های 3 ناخودآگاه اگر بیدار باشم چشمم روی ساعت می رود...
۳:۳۴ :ngh:
(01-11-2018، 2:29)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همیشه نسبت به ساعت 3 بامداد یک حس نوستالژیک داشتم.   ...نمی دانم از کجا می آید. نه در ساعت 3 متولد شده ام...و نه در ساعت 3 عاشق و نه....شاید روزی باید در ساعت 3 بمیرم. نمی دانم. اما همیشه ساعت های 3 ناخودآگاه اگر بیدار باشم چشمم روی ساعت می رود...

Telegh_01 nothing good happens after 2 am

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/when-its-after-2am-just-go-to-sleep-because-the-10970385.png
لقمان را گفتند: ادب از که آموخته ای؟
گفت:از بی ادبان.
گفتند: از کجا فهمیدی بی ادبند؟
گفت:بوق..بـــــــوق..بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوق
گفتند:اها