انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(23-10-2018، 23:20)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-10-2018، 19:33)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-10-2018، 19:16)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
32
برااین استیکره دلم تنگ شده بودD:

اهم اهم...سلاملیکم
احوالات شوما؟

به به یار قدیمی14
من خوفم تو خوفی؟Telegh_06
چاکّریم!
یس یس...
چه خبرا؟
قصد نداری زولارو نصب کنی؟
؟؟؟
(24-10-2018، 19:34)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قصد نداری زولارو نصب کنی؟
؟؟؟

یه pc تو مغازه داریم ک سیستم مادره مال حسابداری و امار جنساس که انلاینه
خونه هم که دیسکانکته متاسفانهTelegh_55
(24-10-2018، 18:08)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2018، 15:22)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2018، 8:07)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-10-2018، 21:30)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میتونی بیومو بخونی....چطو؟!!

دوست گرام اینجا رو قهوه ای کردی ک :| رفیق باشید باو چقد جدی میگیرید اخه

اها الان دیدم :/ , خب گرافیک چیه ؟ من دقیق نمیدونم ( الکی مثلا بحث رو عوض کنیم :^ ) , البته من یه تعریف جامع ازش میدونم ولی دقیق نمیدونم
الان مثلا شماها اموزش ساختن گرافیک ها بازی های خفن رو بهتون یاد میدن , یا اصلا کجا استفاده میشه ._.

گرافیک یه رشته فوق العاده دوس داشتنی پردرامده(البته اگه بتونی توش موفق شی) ک هر درسی ک توی هنرستان یاد میگیری خودش یه کاسبیه و تو حتی با دیپلمم مییتونی بری سرکار مثه عکاسی یا چاپ یا خط در گرافیک مبانی هنرها تجسمی طراحی و... بعدم ک دانشگاه میری تو کارا طراحی پوستر و کارته ویزیت و... واسه شرکتا بزرگ یا کارخونه ها
جالبه , موفق باشید
من صنایع چوب میخونم , یه رشته فوق العاده درامد زا و هنری
که کسی که حتی دیپلم داشته باشه رو دولت میخواد یا بازار ازاد به شدت موفقه و مدارک بالاتر موفق تر

هنرستان (فنی) ینی جایی که هم علم بت یاد میدن هم کار یاد میدن , این ینی موفقیت..

کاملا درسته
گلویمان به حد مرگ درد می کند. غلط نکنم غم باد گرفته ایم

امشب بعد ماه ها دلم تنگ است. باری خدایان نیز نیاز به استراحت دارند یا مرگی موقت. 
حال این شب هایم قابل درک نیست
غمی در استخوانم جیغ میزند
سلول به سلول پر می شوم از درد
به قلبم میزند
اشکهایم جاری میشود
(24-10-2018، 14:12)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-10-2018، 22:42)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باهم دوست باشید ):
به به.اقا امیر حسین. افتاب از کدوم طرف طلوع کرده

هیی از غرب !
(24-10-2018، 18:25)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-10-2018، 23:20)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-10-2018، 19:33)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-10-2018، 19:16)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
32

اهم اهم...سلاملیکم
احوالات شوما؟

به به یار قدیمی14
چاکّریم!
یس یس...
چه خبرا؟

بزرگواریD:
خبر سلامتیD:
تو چه خبرا؟؟
(24-10-2018، 23:07)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2018، 18:25)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
32

اهم اهم...سلاملیکم
احوالات شوما؟

به به یار قدیمی14
چاکّریم!
یس یس...
چه خبرا؟

بزرگواریD:
خبر سلامتیD:
تو چه خبرا؟؟
خدا رو شکر!
هیچ، بی خبری مطلق!!
(24-10-2018، 14:32)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سایدا زیادی غیر واقعی هستیD;

ینی چی:/