انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Exclamation
(26-10-2018، 18:09)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-10-2018، 17:17)1987rania نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-10-2018، 17:15)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-10-2018، 17:14)1987rania نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
و غروب جمعه چه خر است
یپ
تازه وارد هستین ؟ خوش اومدین به انجمن ما

مرسی ارع تازه واردم Blush
بچه کجایی , چند سالته ؟
چجوری با فلش اشنا شدی؟ :>
18 تهران
از اونجا که خونواده ما پرجمعیت بود، من بچگیام اتاق مستقل نداشتم. واسه همین هر وقت قهر میکردم، میرفتم توی دستشویی و درو قفل میکردم و مجددا از اونجا که خونواده ما پرجمعیت بود، خیلی زود از دلم در میاوردن.
14
(27-10-2018، 13:51)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از اونجا که خونواده ما پرجمعیت بود، من بچگیام اتاق مستقل نداشتم. واسه همین هر وقت قهر میکردم، میرفتم توی دستشویی و درو قفل میکردم و مجددا از اونجا که خونواده ما پرجمعیت بود، خیلی زود از دلم در میاوردن.
14

نقطه مقابله من...من قهر نمیکنم هیچ وق ...مامان بابام فق منو دارن...اتاقمم کسی نزدیکش نمیاد اصن

خوشوقتم
(27-10-2018، 13:50)1987rania نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-10-2018، 18:09)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-10-2018، 17:17)1987rania نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-10-2018، 17:15)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-10-2018، 17:14)1987rania نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
و غروب جمعه چه خر است
یپ

بچه کجایی , چند سالته ؟
18 تهران

به سلامتی
موفق باشید
(27-10-2018، 18:25)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-10-2018، 13:50)1987rania نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
یپ

بچه کجایی , چند سالته ؟
18 تهران
مرسی همچنین Blush

به سلامتی
موفق باشید
هیوووم(:
(27-10-2018، 19:40)1987rania نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسی همچنین Blush

رشتتون چیه ؟
اینجا با بچه های اینجا مچ شی واسه فراغت عالیه
چه سکوت دل انگیزی.__.
الان در پیج سلنا متوجه شدم که یکی از نکته هایی که در او معمولا شاخص است اما کمتر به آن توجه می شود این است که انگلیسی را خوب می نویسد. نشانه گذاری ها، بخش بندی جملات و جملات طولانی و مرکبی که می نویسد را در کمتر سلبریتی ای دیده ام. حتی بعضا می بینم که برخی سلبریتی ها در انتهای متن خود باب غلط های نگارشی عذرخواهی می کنند! اما نثر سلنا خیلی تمیز و سلیس و شیواست.