انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(18-11-2018، 18:29)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2018، 16:41)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2018، 16:03)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2018، 14:00)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امروز خوشحال ترین پسر جهانم Wink
استادشامی ازمون امتحان گرفت بالاترین نمره کلاس شدم.
نمره من:یازده تمام  _۱۱(از بیست)
آفرین واقعا!
پدرو مادرتون باید بهتون به شدّت افتخار کنن....!
اگه بدونن با دستشون افتخار میکنن.
احتمالش با کمربند بیشتر نیست؟
حالا چه درسی بوده؟

ادبیات!
یکی از سوالات
با توجه به جمله"زندگی حسابی" آرایه ادبی شعر زیر را بنویسید.
امشب صدای تیشه از بیستون نیامد         شاید به خواب شیرین فرهاد رفته باشد
(19-11-2018، 19:39)zahra222 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2018، 19:35)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2018، 19:28)zahra222 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2018، 19:26)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2018، 19:22)zahra222 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم سلومتی  Wink  
خیلی گریع میکنه اعصاب همه رو خورد کرده ولی همین گریه هاش هم خیلی خوبع وقتی صداش توخونع میپیچه ی حس وحال خاصی داره Heart
چیکارمیکنی؟(((...
چ خوب ولی من از صدا گریه بچه فراریم :/

هوووممم شاید باورت نشه ولی مامانم میخواد شهرزاد و ببینه منم دارم براش میریزم رو فلش
Telegh_43
ولی من صدای بچه رو دوست اونم به اندازش Wink
آها کاری سختی که نیس زودانجام میشع//

انقد باهاش بحث کردم میگم یه عالمه فیلم خوب دارم اینو نشین بببین میگه زنعموت میگه قشنگه میخوام ببینم میگم عاخه زنعمو نزدیک48سالشه ن تو20چیکا کنم بنظرت؟ برم بکشمش یازوده؟! Dodgy
بگوزن عموم براخودش میگع این فیلم خوب نیس.. بگوی فیلم دیگع میریزم توفلش ببین خلی خوشکله Wink  Smile
خخخخخ چی چیوبرم بکشمش اعصاب خودتو خورد نکن ی چندتاقسمتشوبریزبره ببینه ...
مامانت چن سالشه؟

زهرااااا نزدیک دوساعته دارم میگم اصن حذفش کردم بعد از دهنم پرید گفتم نمیخوام ببینی یهو گف پ داریش عاره؟ تاحالام گیرداده بریزم:/
34
(19-11-2018، 19:42)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2018، 19:39)zahra222 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2018، 19:35)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2018، 19:28)zahra222 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2018، 19:26)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چ خوب ولی من از صدا گریه بچه فراریم :/

هوووممم شاید باورت نشه ولی مامانم میخواد شهرزاد و ببینه منم دارم براش میریزم رو فلش
Telegh_43
ولی من صدای بچه رو دوست اونم به اندازش Wink
آها کاری سختی که نیس زودانجام میشع//

انقد باهاش بحث کردم میگم یه عالمه فیلم خوب دارم اینو نشین بببین میگه زنعموت میگه قشنگه میخوام ببینم میگم عاخه زنعمو نزدیک48سالشه ن تو20چیکا کنم بنظرت؟ برم بکشمش یازوده؟! Dodgy
بگوزن عموم براخودش میگع این فیلم خوب نیس.. بگوی فیلم دیگع میریزم توفلش ببین خلی خوشکله Wink  Smile
خخخخخ چی چیوبرم بکشمش اعصاب خودتو خورد نکن ی چندتاقسمتشوبریزبره ببینه ...
مامانت چن سالشه؟

زهرااااا نزدیک دوساعته دارم میگم اصن حذفش کردم بعد از دهنم پرید گفتم نمیخوام ببینی یهو گف پ داریش عاره؟ تاحالام گیرداده بریزم:/
34

اخیییی عزیزم میخوایی بیام کمکت؟حالاهمه قسمتاشومیخواد؟
خب داداش نداری براش بریزه دست ازسرت برداره؟ Wink
من خوشبختانه تک فرزندم (:
(19-11-2018، 19:47)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من خوشبختانه تک فرزندم (:

که اینطور!!
خب برو بریزتوفلش فیلم رو تازودتر تمام بشه Wink
دیگع چخبرآجی؟
زهرا عزیزم من برم کارشو را بندازم شرمنده ولی داره پوسته مخمو میکنه فلنده
(19-11-2018، 19:54)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زهرا عزیزم من برم کارشو را بندازم شرمنده ولی داره پوسته مخمو میکنه فلنده

باشع اجی برو منم دارم میرم پیش (رها)
فعلا Heart
(19-11-2018، 19:40)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2018، 18:29)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2018، 16:41)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2018، 16:03)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2018، 14:00)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امروز خوشحال ترین پسر جهانم Wink
استادشامی ازمون امتحان گرفت بالاترین نمره کلاس شدم.
نمره من:یازده تمام  _۱۱(از بیست)
آفرین واقعا!
پدرو مادرتون باید بهتون به شدّت افتخار کنن....!
اگه بدونن با دستشون افتخار میکنن.
احتمالش با کمربند بیشتر نیست؟
حالا چه درسی بوده؟

ادبیات!
یکی از سوالات
با توجه به جمله"زندگی حسابی" آرایه ادبی شعر زیر را بنویسید.
امشب صدای تیشه از بیستون نیامد         شاید به خواب شیرین فرهاد رفته باشد
حق میدم بهتون!
ولی یه مسئله،این سوال غلط غلوط نداره؟
اخه «جمله حسابی» ینی چی؟!
بدبختی دقیقا اونجاس که حالت بعد از دیدن چند باره ی فیلم مورد علاقت بهم بخوره -_- برای اولین بار تو زندگیم دوس دارم که آلزایمر داشته باشم..
هیمممممbathtime