انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(04-12-2018، 12:55)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واقعا ک مسخره این kaffe2

نظر لطفتهTelegh_46
خو راس میگم هنوز بچه این ادای فلسفیارو درمیارین چرت و پرتا چیه میگین kaffe2
(04-12-2018، 12:57)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خو راس میگم هنوز بچه این ادای فلسفیارو درمیارین چرت و پرتا چیه میگین  kaffe2

Bb4خودتو درگیر نکن عشقم
ن بابا من حوصله ندارم با یه مدعی همه چی دون دهن به دهن شم kaffe2
(04-12-2018، 13:01)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ن بابا من حوصله ندارم با یه مدعی همه چی دون دهن به دهن شم kaffe2

بیخیال
چه خبر Rolleyes
(03-12-2018، 22:02)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-12-2018، 20:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-12-2018، 20:40)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینکه من بگم یه شخصیت تخیلی مثله جوکر رو دوست دارم و یکی دیگه مثل سهند بگه دوستش ندارم باعث ناراحتی میشه؟؟
من تو مخیلم نمیگنجه چنین موضوعی باعث دبخوری بشه:/
واقعا شماها سر این موضوعات دلخور میشدین که الان به من میگین بحث نکنم؟؟ Huh
#بزرگ شیم:/

به من ربطی نداره , این بحتا تاپیک داره
شما قد نمیده تاریخ عضوییتون در اینجا , من قبلا اکانت دگ هم داشتم حتی بحث سر کوچکترین چیز ها هم به محرومیت میکشید چ برسه اخطار ! من خودم سر ی موضوع کوچیک محروم شدم یا بقیه همکارا و دوستان

وقتی یه چیزی رو از کسی تقلید میکنید کاراشو دوست گرامی سعی کن درستش رو یاد بگیری !
هشتک وقتی از چند کلمه تشکیل میشه از اندرلاین _ استفاده میشه ! :>

عه چه جالب:/
خوبه اینجا یه فضایی ایجاد شد که اخلاق بچگانه و دل نازک بودنتون از شخصیتتون کم شه^_^

همه ی ما اصولا از هم تقلید میکنیم..البته بهتره بگیم یادگیری تا تقلید
مرسی که اشتباهمو گفتین(:

مرسی زهراجون تو خوبی؟

مرسی منم خوبم فدات
آدم همه چیشو بفروشه رفیقشو نه ... !
(04-12-2018، 12:51)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حیف که هبچ وقت تو روستا نبودم ..خیلی فضای روستا رو دوست دارم (:
شما بافرهنگ و عاقا ..میشه ول کنی؟ ول کنت اتصالی کرده؟#_#
(الان میاد میگه اسکی رفتیD;..برای جلوگیری از گفتن این حرف میگم به قول اون  اقا تو اون کلیپD: )
من سعی میکنم که قوانین رو رعایت کنم شماهم ادب رو رعایت کن تا بحثی پیش نیاد

اره هوا سرده سوز میاد درو میبندمD:
اره خیلی زیباس , ولی چه جالب :>
من همچین حرفی نزدم که همچین ادمیم و ادعایی هم ندارم , ول کنم ؟ دلیل و مدرک و توضیخ به اندازه نیاز داده شد شما ناراحتی هرموقع خواستی میتونی لاگ اوت کنی :>
نه کسی تا حالا فک نکنم استفاده کرده باشه , اولین نفر شما گفتی احتمالا

درود امون بر تو , تا اینجا ک ندیدم رعایت شه ولی ایشالا دگ نمیبینیم , من رعایت کردم , شما هر نکته و واژه ای که فکر.میکنین منفیه میتونین به مدیر ناظم اطلاع بدین :^

آ آ آ مرسی که بفکر مایی درم کیپ کن بیرون هم هوا سرده مواظب باش :^
عاااا راستی ، اون آقاهه تو اون کلیپه اسمش "محمدرضا ژاله" هست!

خیلیی صداش نازه ^^
بسی جالب kaffe2