انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صحیح kaffe2
انجمن ی چن نفری کنکوری داشتیم ._.
خیلی دوس دارم بدونم نتیجشون چیشد!
چی و کجا قبول شدن!!!._.
(03-12-2018، 19:54)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-12-2018، 17:34)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-12-2018، 17:21)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-12-2018، 22:59)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-12-2018، 22:43)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

قبلا نتیجه بحث با امثال اینا رو تجربه کردی , پس تکرارش نکن
تذکرت رو بده توجه نشد اخطارت رو بده  , بدون بحث و سردردی چیزی

مدیر عزیز(این)رو به درخت میگن
چرا یه گفتمان دوستانه رو به یه بحث جنایی تبدیل میکنین؟
شما به جای ایجاد فضای دوستانه دارین جو رو الکی متشنج میکنیند
#دوست باشیم
اولا "این" مختص درختان و جانوران نیست ! مقام معظم رهبری در سخنرانی خودش در حرم امام رضا در مشهد خطاب به رژیم اسرائیل از "این" استفاده کرد یا دکتر احمدی نژاد طی سخنرانی های خودش در سال 88 متعددا از واژه این استفاده کرد البته اگه اون زمان یاد شما باشه !!! و خیلی جاهای دگ !
جنایی؟! احتمالا زیاد فیلم نگاه میکنین 
دوما چندین بار به شما گفتم , تو چیزی که به شما ربطی نداره دخالت نکنید ! من شما رو تگ نکردم و مخاطبم شما نبودی ک رپلای میکنین , پس لطف کنین دگ این عملتونو تکرار نکنید !  بحث بی نتیجه است و مفید نیس و وقتی که همکار من یا هرکسی تذکر میده باید رعایت شه , و وقتی توجه نشد من تگ کردم و پیشهاد دعوت به ارامش دادم که اگر امثال شما توجه نمیکنن به حرفش تذکر بده و دفعه بعد اخطار , خیلی راحت و بدون هیچ دعوا و بحثی
این مساعل تیمه و دعوت به ارامش اعصاب
پس طف کنید دفعه بعد تو موضوعی شرکت کنید و رپلای کنید ک ب شما ارتباط داره و این تذکرم فک کنم ب دفعه 100 رسید از اولین ورود شما ب انجمن

تو زبان  و ادبیات فارسی برای اشاره به اشخاص از ایشون استفاده میکنند
شما به اقا صابر بگید ایا تحلیل یک فیلم و نظر دادن راجبش موضوع بی کیفیتیه؟
اینجا گفتگوی ازاد هست یعنی هر بحثی دراون ازاده درصورتی که به اشخاص توهین نشه
اینکه مدیرین دلیل نمیشه حکومت های الکی بکنید

زبان و ادبیات فارسی کار ندارم بنده وقتی مقام معظم رهبری و مقامات بلند پایه از واژه "این" استفاده میکنن !
برین بگین , مدیرناظم یا هرکی خواستین , وقتی که ابنطوری افراط دارین , وقتی همکار من تشخیص میده که این تاپیک نتیجه نداره یا کیفیت نداره و وقتی من یا یه همکار دگ میره چک میکنه میبینه درسته دگ حرفی نمیمونه !
شما چند ساله اینجایی ؟ ما چندین ساله که اینجاییم ! این بحثا نتیجه ای نداره به این منظور که دو طرف قانع نمیشن و اغلب به بحث و دلخوری و دعوا کشیده میشه ، ما یه چیزی میدونیم , ی تجربه ای داریم , ی قانونی میدونیم ک میگیم بی کیفیته یا نتیجه نداره بهتره ادامه داده نشه! فهمیدین یا مایلین بیشتر توضیح بدم ؟
حکومت ؟!! لابد تذکر دادن هم اعمال قانون اساسیه ! اره اینجا حکومت ماس اگه طرز فکر شما تا این حد کودکانس ! پس شما هم سعی کنین تلاش کنین فعالیت کنین خاک بخورین تا برسین به اینجا و شما هم حکومت کنین !
جای نقد فیلم اینجا نیس  , ب طور مثال برای بحث برای سریال ها باید این تاپیک برین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=132603
و برای فیلم میتونین ی تاپیک دگ بزنین !  این هم دو دلیل !
کسی نگف اینجا بحث نکنین , بحث هم بکنین ین بخندین با منطق و نتیجه
اینکه من بگم یه شخصیت تخیلی مثله جوکر رو دوست دارم و یکی دیگه مثل سهند بگه دوستش ندارم باعث ناراحتی میشه؟؟
من تو مخیلم نمیگنجه چنین موضوعی باعث دبخوری بشه:/
واقعا شماها سر این موضوعات دلخور میشدین که الان به من میگین بحث نکنم؟؟ Huh
#بزرگ شیم:/

(03-12-2018، 20:24)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صحیح kaffe2

مغز متفکر من در چه حاله؟(;
خوبم ممنون ..تو خوبی؟؟
(03-12-2018، 20:46)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبم ممنون ..تو خوبی؟؟

مرسی خوبم(:
(03-12-2018، 20:47)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-12-2018، 20:46)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبم ممنون ..تو خوبی؟؟

مرسی خوبم(:

شکر(:
بالاخره اینجاازسکوت درآمد^^
(03-12-2018، 20:51)zahra222 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ب لطف برگشتن ما...قدرنمیدونن ک
(03-12-2018، 20:52)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-12-2018، 20:51)zahra222 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

قدرمیدونیم آجی گلم اینکه تواومدی اینجادوباره جون گرفت خخ
خوش اومدی آجی جووووووووونم Heart
(03-12-2018، 20:53)zahra222 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-12-2018، 20:52)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

قدرمیدونیم آجی گلم اینکه تواومدی اینجادوباره جون گرفت خخ
خوش اومدی آجی جووووووووونم Heart

چاکرشوما(: