انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خوب من نبودم چه کارا کردید؟Bb4
(04-12-2018، 17:50)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

salam pat
(04-12-2018، 17:28)zahra222 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2018، 17:22)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2018، 13:31)zahra222 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام خوبین؟
نظرتون درباره زندگی در روستاچی هس؟
به نظر من "میتونه" عالی باشه
نمیشعه گفت 100% خوبه یا بده
چون سبک زندگی خاصی داره و هرکسی موافق این سبک نیس
اینجا تو شهرها همه عادت دارن غذا بخوان سریع سوپرمارکت و رستوران در دسترس یا کاریشون میشه سریع بیمارستان و درمانگاه با مدارس پیشرفته و نت قوی و الودگی صوتی و هوا غیره
ولی تو روستا خبری از الودگی و خستگی و کسالت نیس و باید واسه 1 لیوان شیر هم خودت حرکت کنی , نون محلی معمولا اونجا خبری از نت نیس ووو ..
و در این میان اگه باغ های بزرگ شخصی هم داشته باشید بسیار بسیار لذت بخشه , و خب هرکسی این سبک زندگی رو پسند نمیکنه ..
مثلا من خودم اصلیتم مال یکی از روستاهای بیرجنده و اونجا زمین های بزرگ زرشک و عناب و شاتوت و اینا داریم از گذشته
واقعا طبیعت بی نظیری داره

عاره دقیقاهمینجوردرسته چون تو روستا دورازآلودگی وکسالت وازهمه مهم ترفضای مجازی هستی و هواش واقعاعالیه وفرهنگی که توهر روستاجاگرفته خیلی خوبه من خودم گاهی اوقات میرم روستا وخیلی خوبع وصبح هاروباخوشحالی دور ازخیلی چیزهاشروع میکنم
ازنظرخودم روستاخوبه اما با امکانات...

کاملا درسته

کجا هس روستاتون ؟ یکم از محیطش بگین
(04-12-2018، 17:51)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2018، 17:50)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

salam pat

سلام مت^^
انگلیسی نتایپ خلافه Rolleyes
(04-12-2018، 17:55)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2018، 17:51)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

salam pat

سلام مت^^

اوکی چشم قربان...
خوبی؟
(04-12-2018، 17:55)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2018، 17:55)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

salam pat

سلام مت^^

اوکی چشم قربان...
خوبی؟
چشمت بی بلا*.*
عاری ...تو خوبی؟
اوهوم منم خوبم شکر
(04-12-2018، 17:58)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوهوم منم خوبم شکر

خداروشکر(:
(04-12-2018، 17:54)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2018، 17:28)zahra222 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2018، 17:22)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2018، 13:31)zahra222 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام خوبین؟
نظرتون درباره زندگی در روستاچی هس؟
به نظر من "میتونه" عالی باشه
نمیشعه گفت 100% خوبه یا بده
چون سبک زندگی خاصی داره و هرکسی موافق این سبک نیس
اینجا تو شهرها همه عادت دارن غذا بخوان سریع سوپرمارکت و رستوران در دسترس یا کاریشون میشه سریع بیمارستان و درمانگاه با مدارس پیشرفته و نت قوی و الودگی صوتی و هوا غیره
ولی تو روستا خبری از الودگی و خستگی و کسالت نیس و باید واسه 1 لیوان شیر هم خودت حرکت کنی , نون محلی معمولا اونجا خبری از نت نیس ووو ..
و در این میان اگه باغ های بزرگ شخصی هم داشته باشید بسیار بسیار لذت بخشه , و خب هرکسی این سبک زندگی رو پسند نمیکنه ..
مثلا من خودم اصلیتم مال یکی از روستاهای بیرجنده و اونجا زمین های بزرگ زرشک و عناب و شاتوت و اینا داریم از گذشته
واقعا طبیعت بی نظیری داره

عاره دقیقاهمینجوردرسته چون تو روستا دورازآلودگی وکسالت وازهمه مهم ترفضای مجازی هستی و هواش واقعاعالیه وفرهنگی که توهر روستاجاگرفته خیلی خوبه من خودم گاهی اوقات میرم روستا وخیلی خوبع وصبح هاروباخوشحالی دور ازخیلی چیزهاشروع میکنم
ازنظرخودم روستاخوبه اما با امکانات...

کاملا درسته

کجا هس روستاتون ؟ یکم از محیطش بگین

یکی از روستاهای اطراف شهرستان لارستان دراستان فارس
محیطش خیلی خوبه البته من بعضی مواقع میرم مردمانش همه مهمان نوازو... وخیلی چیزهای دیگع هم تو روستا وجود داره
اسم روستا رونگفتم ببخشیدچون اینجانمیتونم مطرح کنم ترجیح میدم شخصی بگم تا اینجا چون بعضی افراد اینجا ...
(04-12-2018، 18:00)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2018، 17:58)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوهوم منم خوبم شکر

خداروشکر(:

پت من دارم میرم فعلا تا چن روز دیگه خدافظ.