انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(23-10-2018، 19:33)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-10-2018، 19:16)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
32
برااین استیکره دلم تنگ شده بودD:

اهم اهم...سلاملیکم
احوالات شوما؟

به به یار قدیمی14
من خوفم تو خوفی؟Telegh_06
(23-10-2018، 21:30)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میتونی بیومو بخونی....چطو؟!!

دوست گرام اینجا رو قهوه ای کردی ک :| رفیق باشید باو چقد جدی میگیرید اخه

اها الان دیدم :/ , خب گرافیک چیه ؟ من دقیق نمیدونم ( الکی مثلا بحث رو عوض کنیم :^ ) , البته من یه تعریف جامع ازش میدونم ولی دقیق نمیدونم
الان مثلا شماها اموزش ساختن گرافیک ها بازی های خفن رو بهتون یاد میدن , یا اصلا کجا استفاده میشه ._.
(23-10-2018، 22:42)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باهم دوست باشید ):
به به.اقا امیر حسین. افتاب از کدوم طرف طلوع کرده

فلسفه نام کاربریت چیه؟.____.
شاخ!!! Dodgy Dodgy Dodgy
(24-10-2018، 14:17)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خدایا...تا کی؟؟؟؟
تو قالبdt1 تمام ارقام به صورت فارسی نوشته شده.
اسممو کپی کن تو یه جایی پیست کن(از رقم های انگلیسی و فارسی تشکیل شده)
حالا به اواتارم نگاه کن.همون ارقام هستن که کمی ویرایش کردم و اسممو ساختن"محمد"(mohammad)
(24-10-2018، 14:21)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2018، 14:17)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خدایا...تا کی؟؟؟؟
حالا به اواتارم نگاه کن.همون ارقام هستن که کمی ویرایش کردم و اسممو ساختن"محمد"(mmohammad)

یه چیز جدید میزاری سولم پیش میاد دیگهD:
عجب.__.
چیزی بس جالبیست.___.

(24-10-2018، 14:18)•SAYDA• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شاخ!!! Dodgy  Dodgy  Dodgy

کی شاخهD:
اصل بده بشناسیم همو.___.
(24-10-2018، 14:23)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2018، 14:21)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

خدایا...تا کی؟؟؟؟
حالا به اواتارم نگاه کن.همون ارقام هستن که کمی ویرایش کردم و اسممو ساختن"محمد"(mmohammad)

عجب.__.
چیزی بس جالبیست.___.

(24-10-2018، 14:18)•SAYDA• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کی شاخهD:
اصل بده بشناسیم همو.___.
 هیچی
 من عصمم سایداعه 12 سالمه...
شما عسل بده پلیز
(24-10-2018، 14:26)•SAYDA• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2018، 14:23)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

خدایا...تا کی؟؟؟؟

عجب.__.
چیزی بس جالبیست.___.

[ -> ]

کی شاخهD:
اصل بده بشناسیم همو.___.

عصمم سایداعه 12 سالمه...

منم شقایقم ۱۹.___.
خوشبختم^__^
عه تو مگه ۱۵ سالت نبود؟سایدا؟