انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(05-10-2018، 20:26)s.macany نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2018، 2:40)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شب جمعه هم هس مثلا هیچکی نیس -_-

Undecided یه سوال بپرسم ناراحت نیمیشی؟!؟

جان؟
(06-10-2018، 14:32)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2018، 20:26)s.macany نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2018، 2:40)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شب جمعه هم هس مثلا هیچکی نیس -_-

Undecided یه سوال بپرسم ناراحت نیمیشی؟!؟

جان؟

Blush چن سالته
بو قورعان فقط میخوام بدونم...ینی منظورم اینه که.. Sad 8
(05-10-2018، 21:07)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از گاد اف وار خوشم نمیاد(کلا از بازی های مرحله ای و داستانی خوشم نمیاد)
مگه میشه ؟ :| لذت گیم به دیالوگ ها و داستان و کیفیت بازیه :|
افتخار سونی رو گاد اف وار و لست اف اس و اسپایدرمنه
تو این وسط همه کشته مرده گاد اف وار و کریتیوس ان :|

9 ملیون نفر خریدن بازی رو , رو قیمت 60دلار 25
وَه..وَه...چه باران و طوفان و رعدی! وه..وه! چه غمزه و کرشمه و نازی!

اقلیم هند و نواحی استوایی به قلب کویر رجعت کرده...هر سال تا خود آذر باید منتظر چند تکه ابر می بودیم...حالا در نیمه مهر سیل از آسمان می آید...حق حق...هوهو! 
(06-10-2018، 17:02)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2018، 21:07)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ناراحت شدی؟! Sad  Sad 15Bf1cry2cry2cry2ببخشید 8
(06-10-2018، 18:11)s.macany نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه من اول اونو جواب دادم خواستم جواب تو رو بدم مشتری اومد دگ یادم رف ببخشید D:

من سنم زیاده , جای داداش بزرگترتم .. اگه یه وقت هرمشکلی داشتی میتونی به من بگی و راهنماییت کنم که چیکار بکنی چه مساعل درسی , انجمن و غیره, چون کتابای روانشناسی هم خوندم چند تا..

و اینکه فعلا سعی کن با معدل بالا امسالتو پاس کنی که بری نمونه و تیزهوشان واسه متوسطه اولت
(06-10-2018، 19:10)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2018، 18:11)s.macany نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من سنم زیاده , جای داداش بزرگترتم  .. اگه یه وقت هرمشکلی داشتی میتونی به من بگی و راهنماییت کنم که چیکار بکنی چه مساعل درسی , انجمن و غیره,  چون کتابای روانشناسی هم خوندم چند تا..

و اینکه فعلا سعی کن با معدل بالا امسالتو پاس کنی که بری نمونه و تیزهوشان واسه متوسطه اولت
اهاع  Blush
حطمعن Smile  Smile Telegh_51
نخوامم مجبورم بخونم(ریا نباشه بچه زرنگ کلاسم همه انتظار دارن قبول بشم Big Grin  Big Grin  Blush)
(06-10-2018، 17:02)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

با این تعریفی که کردی باید بازی کنم!!
برای pc هم هست؟
(06-10-2018، 19:33)s.macany نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2018، 19:10)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

من سنم زیاده , جای داداش بزرگترتم  .. اگه یه وقت هرمشکلی داشتی میتونی به من بگی و راهنماییت کنم که چیکار بکنی چه مساعل درسی , انجمن و غیره,  چون کتابای روانشناسی هم خوندم چند تا..

اهاع  Blush
حطمعن Smile  Smile Telegh_51
نخوامم مجبورم بخونم(ریا نباشه بچه زرنگ کلاسم همه انتظار دارن قبول بشم Big Grin  Big Grin  Blush)

نگا کن دگ اینطوری سفت میزنی مجبور میکنی ترم اول عکس کارنامت رو ازت بگیرمTelegh_01

(06-10-2018، 19:47)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

با این تعریفی که کردی باید بازی کنم!!
برای pc هم هست؟

ببین هرچی بازی و گیم تو زندگیت انجام دادی بزار کنار , این یه چیز دیگس..

نه انحصاری سونیه .. ps4
اینستا اگه داری لینک میدم برو تریلر هاشو ببین
نگا کن دگ اینطوری سفت میزنی مجبور میکنی ترم اول عکس کارنامت رو ازت بگیرمTelegh_01

ینی من دارم دروخ میگمم؟ crying crying