انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صبح جمعه ینی تا ساعت 1/2 عین خرس بخوابی ک کم خوابی تو طول هفته جبران شه
ولی چرا من نمیتونم Telegh_43
(30-11-2018، 9:20)вαнαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام خوبین ؟

سلام.
دقت کردین ایشون از گ.آ نسخه قبل هی سلام میکنن و میرن؟ Huh
(30-11-2018، 10:32)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-11-2018، 9:20)вαнαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام خوبین ؟

سلام.
دقت کردین ایشون از گ.آ نسخه قبل هی سلام میکنن و میرن؟ Huh

جوابشم ک میدی انگااااااااار ن انگاار :/
‏بعضی آدما هم هستن تو یه لحظه واسه همیشه تموم میشن واسه آدم، به سرعت یه پلک زدن !
جل الخالقbathtime
نیم‌روز فرا رسیده بود و آفتاب از میانه آسمان می‌تابید.

در عبارت بالا اگر جای کلمه «آفتاب» بگذاریم «خورشید» باید جای کلمه «از» را نیز با «در» عوض کنیم و جای «می تابید» نیز بگذاریم «می درخشید». چون اشتباهی که معمولا رخ می دهد این است که افراد «خورشید» و «آفتاب» را در جای مناسب خودشان در جمله بکار نمی گیرند. 

خورشید به آن ستاره درخشانی گفته می شود که روزها در آسمان می درخشد. اما «آفتاب» اشاره به پرتوهایی دارد که از خورشید به زمین می رسد. 

یک قطره آب بود با دریا شد
یک ذره خاک با زمین یکتا شد
آمد شدن تو اندرین عالم چیست
آمد مگسی پدید و ناپیدا شد

خیام

کوروش من یک مدت از قرص خواب می خواستم استفاده کنم اما فایده نداشت ادم رو فقط پکر و بی حال می کنه اما آدم خوابش نمی بره. فقط تو تنت احساس مورمور و خستگی میکنی. 
وقتی شخصیت و افکار جوکر رو میبینم انگار خودمم ..چقدر عقایدش شبیه منع ...اخه چقدر تو خوبی لعنتیbathtime

بااینکه خیلی قدیمیه ولی واقعا شخصیتش مثله خودمهcof
(01-12-2018، 15:20)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وقتی شخصیت و افکار جوکر رو میبینم انگار خودمم ..چقدر عقایدش شبیه منع ...اخه چقدر تو خوبی لعنتیbathtime

یعنی تو دنبال چیزهای منطقی مثل پول نیستی و فقط میخای نابودی دنیا رو تماشا کنی Telegh_46 ؟
(01-12-2018، 15:36)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-12-2018، 15:20)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یعنی تو دنبال چیزهای منطقی مثل پول نیستی و فقط میخای نابودی دنیا رو تماشا کنی Telegh_46 ؟
جوکر هیچ وقت شکست نمیخوره وحتی تو لحظه ای که همه فکر میکنن تونستن اون روشکست بدن جوکر یه حرکت جدیدی رو رو میکنه...به نظر من یه ادم عاشق بود که گذر زمان بدش کرد ...بی منطق نبود جوکر منطقی ترین بی منطق بود
به نظر من جوکر نابودی رو نمیخواست فقط میخواست نشون بده دنیا به خوبیه اون چیزی که مردم فک میکنن نیستbathtime

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/images-2-.jpeg

کی واقعن مثله تو عقایدم ،عقایدشهbathtime
(01-12-2018، 15:43)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-12-2018، 15:36)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

جوکر هیچ وقت شکست نمیخوره وحتی تو لحظه ای که همه فکر میکنن تونستن اون روشکست بدن جوکر یه حرکت جدیدی رو رو میکنه...به نظر من  یه ادم عاشق بود که گذر زمان بدش کرد ...بی منطق نبود جوکر منطقی ترین بی منطق بود
به نظر من جوکر نابودی رو نمیخواست فقط میخواست نشون بده دنیا به خوبیه اون چیزی که مردم فک میکنن نیستbathtime

2 بار گرفتنش چطور هیچوقت شکست نمیخوره :| جوکر تو همه فیلما یه مریض روانی بود چه قبل از دارک نایت چه بعدش ، نولان تبدیلش کرد به یه قهرمان. جوکر تو دارک نایت خود شیطان بود . هیچ هدفی نداشت ، با بتمن میجنگید ولی نمیخاست بکشتش . جوکر خودش شخصیتش رو ساخته (در اصل گذشته و شخصیتی نداشته یا فراموشش کرده)
مثلا درباره ی زخم صورتش دوتا روایت میاره ( درحالی که احتمالا هردو ساختگیه ) و جالبه میخاست به هر نحوی ثابت کنه که همه یه شیطان درونشون دارن . مثل کاری که با هاروی دنت کرد یا مردمی که تو دوتا کشتی بودن.
واقعا نمیدونم چطور اینهمه طرفدار داره