انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22-10-2018، 16:57)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-10-2018، 15:41)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-10-2018، 14:25)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره ائل گولی تو تبریزه.
یه جای خیلی باصفا.(خیلی معروفه)
ابش از یه رودی تامین میشه(کاملا طبیعی)
- گفتگو آزاد نسخه 327 32
دوازده متر عمق ابه

عهههه ؟؟!! اه پ چقد جاذبه گردگشگری داررررره .من نمیدونسم . حالا برم یا زووووده؟! Cool .
الان هوا سرده.بهترین حالتش توی اردیبهشت هست

دارم تیکه میپرونم میگه الان هوا سرده Bc2
(23-10-2018، 14:52)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-10-2018، 16:57)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-10-2018، 15:41)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-10-2018، 14:25)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره ائل گولی تو تبریزه.
- گفتگو آزاد نسخه 327 32
دوازده متر عمق ابه

عهههه ؟؟!! اه پ چقد جاذبه گردگشگری داررررره .من نمیدونسم . حالا برم یا زووووده؟! Cool .

به زبان معیار معنیش چی میشه؟
(22-10-2018، 20:07)вαнαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام..

سلامممممممممم4646
(23-10-2018، 14:56)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-10-2018، 14:52)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
اره ائل گولی تو تبریزه.
- گفتگو آزاد نسخه 327 32
دوازده متر عمق ابه

معنی تیکه میپرونم؟ نمیدونی تیکه پروندن ینی چه؟
(23-10-2018، 15:26)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-10-2018، 14:56)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

معنی تیکه میپرونم؟ نمیدونی تیکه پروندن ینی چه؟
اخه دانشمند اگه میدونستم چرا میپرسیدم؟
به قول سعدی:چو دانی و پرسی سوالت خطاست
باشه سعدی ...

من متاسفم ولی نمیدونم چجوری برات معنیش کنم...بهتربود میدونسی چون قطعا ماله اهده بوق نیسی
Telegh_01Telegh_01Telegh_01
یاد یه خاطره ای افتادم:
یبار داشتیم یه بحثی میکردیم که دوستمون از یه کلمه(تلنگر) استفاده کرد یکی ازش پرسید معنیش چیه؟اونم ندونست. بیچاره ضایع شدا.
میتونی بجای کلماتی که معنیش رو نمیدونی از کلمات ساده تر استفاده کنی.
مثلا بجای اینکه بگی:داشتم تیکه میپروندم؛ بگی:داشتم نمک میریختم.
بهت اجازه میدم با یاداوری خاطرت شاد شی بهرحال دنیا دوروزه اهده بوقی Telegh_41
چرا اینقد بحث میکنین :|
با هم رفیق شید راجب چیزا قشنگ صجبت کنید خب :>
اوفف بخور یکی دیگه Telegh_01