انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نسخه 327
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوسِتان!
چه خبر؟ :)
سپاس شده sh.99 خیلی جالبه!5555
(11-12-2018، 15:48)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-12-2018، 22:47)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/123_db0d2.png

اوه اوه ..
ینی لیست جدید داوطلبا تایید میشه ؟!

+مدیرا نصف برکنار شدن :|

خوب لحظه رو شکار کردی.
من هر وقت میبینمش داره صفحه اصلی رو میبینه.
اخه این صفحه اصلی چی داره مگه؟؟؟؟؟؟

میره صفحه اصلی و سپس مرورگرش رو میبنده !
چون صابر یه شخص شاقله و فقط به انجمن سر میزنه ! فعالیت نمیکنه !

(11-12-2018، 16:35)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

الان دیگه نیس !

(11-12-2018، 14:15)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چون مهر تو را دیدم عشق تو به جان افتاد برخیز و بیا ای یار عشق تو چه شیرینست...♥️

اوه !
(11-12-2018، 16:35)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چه توجهی مرسی واقعاTelegh_01

(11-12-2018، 16:27)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام دوسِتان!
چه خبر؟ Smile

سلام برتو یار قدیمی(;
خبرسلامتی دوستان^_^
چطوری؟€_€
(11-12-2018، 16:04)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-12-2018، 15:00)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-12-2018، 14:24)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تصمیم داشتم شب یلدا همتونو به رستوران و کافی شاپ دعوت کنم
بعد با خودم گفتم به یه چیزی دعوتتون کنم که سودی هم براتون داشته باشه
رستوران و کافی شاپ که چاقتون میکنه

پس تصمیم گرفتم شما رو به ایمان، تقوا و عمل صالح دعوت کنم

باشد که رستگار شوید!D;

از اون روسه خبری نشد ؟

اووووووو هنوز یادتهD:
نه باباخخخ

حس میکنم سسشر گفتی راجب همچین دوستی :|
سلام kaffe2
(11-12-2018، 19:27)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-12-2018، 16:04)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-12-2018، 15:00)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-12-2018، 14:24)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تصمیم داشتم شب یلدا همتونو به رستوران و کافی شاپ دعوت کنم
بعد با خودم گفتم به یه چیزی دعوتتون کنم که سودی هم براتون داشته باشه
رستوران و کافی شاپ که چاقتون میکنه

پس تصمیم گرفتم شما رو به ایمان، تقوا و عمل صالح دعوت کنم

باشد که رستگار شوید!D;

از اون روسه خبری نشد ؟

اووووووو هنوز یادتهD:
نه باباخخخ

حس میکنم سسشر گفتی راجب همچین دوستی :|

واقعا چیز مهمی نبود که بخوام دروغ بگم:|

(11-12-2018، 19:34)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام kaffe2

سلام Heart
خوبی ابجی Telegh_48

خالی کن صندوقتو ای بابا
فداتD:
حله
اوکی از تل چخبر؟؟رفتی گروه منم انداختی؟؟
خوش میگذرع؟؟