انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-10-2021، 14:06)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 13:52)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16247010866917

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16294878276372
فکر میکردم خز شده

نه هنوز به خزي نكشيده

https://harfeto.timefriend.net/16294070130802
(02-10-2021، 2:04)حسین کرمانشاهان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سهَ‌ند@ کسی که هیچ سن و سالی حالیش نیست.هیچ وقت حرف دهنش و نمیفهمه.کسی که اگه ارزش حرف زدن داشت جواب پیام خصوصیاش و میدادم.یکی باید ادب و به این بچه یاد بده دخالت تو کار هر کس نکنه.سن و سال و یادش بده.

سهند از شما بزرگتره جنابTelegh_01Telegh_01
اون ۲۷ روهم از بیوت بردار
(02-10-2021، 2:04)حسین کرمانشاهان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سهَ‌ند@ بیکارترین...چرت و پرت گو ترین و مزخرف ترین و نخود همه آشترین و مورد توجه قرار نگرفته ترین و دستمالی ترین شخص این انجمن که هیچ،بلکه تمام دنیا.کسی که هیچ سن و سالی حالیش نیست.هیچ وقت حرف دهنش و نمیفهمه.کسی که اگه ارزش حرف زدن داشت جواب پیام خصوصیاش و میدادم.یکی باید ادب و به این بچه یاد بده دخالت تو کار هر کس نکنه.سن و سال و یادش بده.تفاوت من با تو مثه الماس و مرمره!کم پیه سره صحبت و باز کردن با من باش

خلاصه بگم بی ادب ترین شخصیت اینجاسهَ‌ند@
استعمال پماد ضد سوختگی برای اونجات دوست عزیز
(02-10-2021، 13:29)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 13:05)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گروه هشدار چیه
به من چه

این سوالیه که من باید برای دستیافتن به ویژگی های بیشتر این گروه بپرسم نه تو

(02-10-2021، 13:29)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببین عزیز تا الان اگ سکوت کردم و بخشیدم بخاطر این بود ک احترامتونو نگه دارم!
اوه
اما بهتره گاهی حواسمون باشه خودمو با ی حرف از چشم نندازیم
اوکی؟
لطفا کسی دخالت نکنه

دلیل خاصی نیاوردی
من کلا از چشم افتادم اینا چیزی نیست
من دخالت میکنم
https://uupload.ir/view/qrex_-20211002-0001_n1s9.mp4/
(02-10-2021، 14:04)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 13:05)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گروه هشدار چیه
به من چه

گروه تلگرامیه
نکته جالبی بود
۱۰۰ امتیاز

(02-10-2021، 16:05)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 2:04)حسین کرمانشاهان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سهَ‌ند@    کسی که هیچ سن و سالی حالیش نیست.هیچ وقت حرف دهنش و نمیفهمه.کسی که اگه ارزش حرف زدن داشت جواب پیام خصوصیاش و میدادم.یکی باید ادب و به این بچه یاد بده دخالت تو کار هر کس نکنه.سن و سال و یادش بده.

سهند از شما بزرگتره جنابTelegh_01Telegh_01
اون ۲۷ روهم از بیوت بردار
جالبه بدونی دو سه ماه پیش ۲۵ بود
[ -> ]
سهَ‌ند@ بیکارترین...چرت و پرت گو ترین و مزخرف ترین و نخود همه آشترین و مورد توجه قرار نگرفته ترین و دستمالی ترین شخص این انجمن که هیچ،بلکه تمام دنیا.کسی که هیچ سن و سالی حالیش نیست.هیچ وقت حرف دهنش و نمیفهمه.کسی که اگه ارزش حرف زدن داشت جواب پیام خصوصیاش و میدادم.یکی باید ادب و به این بچه یاد بده دخالت تو کار هر کس نکنه.سن و سال و یادش بده.تفاوت من با تو مثه الماس و مرمره!کم پیه سره صحبت و باز کردن با من باش

تویی که بهش فحش میدی بی ادب حساب نمیشی؟
(02-10-2021، 17:39)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 2:04)حسین کرمانشاهان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سهَ‌ند@    بیکارترین...چرت و پرت گو ترین و مزخرف ترین و نخود همه آشترین و مورد توجه قرار نگرفته ترین و دستمالی ترین شخص این انجمن که هیچ،بلکه تمام دنیا.کسی که هیچ سن و سالی حالیش نیست.هیچ وقت حرف دهنش و نمیفهمه.کسی که اگه ارزش حرف زدن داشت جواب پیام خصوصیاش و میدادم.یکی باید ادب و به این بچه یاد بده دخالت تو کار هر کس نکنه.سن و سال و یادش بده.تفاوت من با تو مثه الماس و مرمره!کم پیه سره صحبت و باز کردن با من باش

تویی که بهش فحش میدی بی ادب حساب نمیشی؟

مگه فحش هایی که این میده به پای سهندم میرسه
چه جالب

بیا اینجا یکم
ده بیست سه پونزده هزار و شصت و شونزده..نانای نای

میگردی ببینی کی از همه منفور تره
از اونو حرفاش دفاع میکنی 25r30
(02-10-2021، 19:45)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

از اونو حرفاش دفاع میکنی  25r30

اره مشکلی داری مگه؟
(02-10-2021، 19:46)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 19:45)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
@"SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
از اونو حرفاش دفاع میکنی  25r30

اره مشکلی داری مگه؟

ن فقط خودتم داری ب همون نسبت منفور میشی