انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-10-2021، 13:16)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-09-2021، 21:22)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوشبختی به دیدت بستگی داره
از نظر من اینا خوشبختیه
شاید نظر تو و یکی دیگه چیزای دیگه ای باشه

خوب از نظر تو همون چیزا فقط خوشبختیه؟ یعنی آدم راه دیگه ای برای خوشبختی نداره؟

راه های دیگه ایم هست
(01-10-2021، 13:21)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 13:16)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوب از نظر تو همون چیزا فقط خوشبختیه؟ یعنی آدم راه دیگه ای برای خوشبختی نداره؟

راه های دیگه ایم هست

خوب نشد دیگ
تو دیدت رو فقط گفتی ن خوشبختی رو
بازم اجمالی گفتی

(30-09-2021، 21:15)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-09-2021، 21:00)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مثلا چی؟
الان اونی که خانواده داره اما خانودش معتادن خوشبخته؟ اونی که خانواده داره اما خانوادش کلا بی تربیت و بیشعورن خوشبخته؟ اونی که خانواده داره اما خانوادش مدام با هم دعوا میکنن و خونه شده جبهه چطور؟
اونی که از دغدغه زندگی دوره اما زندگیش نمیچرخه چطور؟ اونی که از دغدغه دوره اما هر فردایی که میاد براش بدتر از دیروزشه چطور خوشبخته؟
پس اونی که حکمش اعدامه و آینده ای قابل نجات نداره خوشبخته؟ اونی که آیندش خرابه پس نمیتونه خوشبخت باشه؟
خوشبختی بعضی وقتا پول بدست اما خوب ...
خودت میدونی اونی که فقیره دغدغه داشتن داره و اونی که فوق ثروتمنده دغدغه داشتن داره متوجه شدی؟
احسنت اما آیا کسی که فقط محبت پدر مادرو داره خوشبخته؟
خانواده ای که شاده اما فقر داره کمرشونو میشکنه آیا خوشبخته؟
پس اونی که تلاش میکنه از هفت میرسه به پونزده خوشبخت نیست؟
آره میشه ازش خوشبختی ساخت
هانننننن؟ پس اگه خودم باشم اما به هیچ دردی نخورم خوشبختم؟
باشه دیگ نمیگم بدبختم -_-
ن ربطی نداره اینا حقیقته
پس خوشبختی چیشد؟

نه(:
میدونی از نظر من
زندگی خودت مهمه!!
تو خانواده داری شکرش همه چی داری شکرش(:
ناشکر نباش! به داشته هات فک کن من پول ندارم تمام سعیمو میکنم سخت کار میکنم امید دارم که منم یه روز پولدار میشم(:
کسی که فقیره اگه امید داشته باشه حتما میشه همه چی چاره داره جز مرگ(:
نیمه پر لیوان زندگی من بینقصه؟ نه!
زندگی تو بینقصه؟نه!
هر کی بدبختی های خودشو داری هر کی به شکل متفاوت
اما اگر!اگر! امیدی نداری به زندگی من میگم بنظر من ادم بمیره بهتره!
کسی که به اینده ای که با داشته هاش میسازه امید نداشته باشه براش تلاش نکنه قطعا ادمی نی که تو اینده شاد باشه(:
من الان تو این لحظه عزیز ترین کسمو ندارم من خودمو دارم میگم من کسیو ندارم کهه بهم خوبی کنه تو چی از زندگی بقیه میدونی؟
منی که خوشحالم امید دارم به ایندده مطمئنن !مطمئنن من کاری میکنم که دیگه گذشته به چشمم نیاد!یه جمله ای هست که میگه
گذشته گذشته اینده هم یه رازه باید تو حال زندگی کرد!تو حال باید با قکر این که یه ثانیه دیگه چه دستاوردی میتونم داشته باشم فکر کنم
نه به این که خدایا کاش دو سال پیش بیشتر مثلا درس میخوندم تا فلان جا قبول شم!
خب من میتونم از گذشتم درس بگیرم من تو گذشتم اشتباه کردم اما نباید الان لم بدم و هی بگم کاشکی کاشکی!
باید تلاش کنم تا به اون چیزی که میخواستم برسم هیچ وقت برای رسیدن به خوشبختی دیر نیست!
طرف خانوادش یه مشت معتادن خب دلیلی نمیبینم که اونم باید مثل ونا باشه اون میتونه اونا رو الگو قرار بده!ادب را از که اموختی؟
از بی ادبان!
اصن میگیم طرف معتاده خودش ازمشو جزم میکنه ترک میکنه و یه زندگی سالمو شروع میکنه*-*
همیشه برای خوشبختی دیر نیست!
خوشبختی رو تو میتونی تو اتاقتم پیدا کنی(:
من خوشبختم که اینو دارم اونو دارم!
من خوشبختم که این اتفاق فتاده!
تا بدبختی زندگی دیگرانو نگا نکن اونام خوشبختیای خودشونو دارن خدا هیچ وقت هیچ موجودیو رو هوا خلق نمی کنه!میکنه؟نه!
این حرفو نزن مثلا اونی که فقیره اما نابقس خب از مغزش ایتفاده میکنه پولدار میشه و خوشبخت میشه
اونی که پدرو مادر خوبی نداره تلاش میکنه خودش برای بچش پدر یا مادر خوبی باشه(:
خوشبختی رو تو همه جا میتونی ببینی
بیا از خودمون شروع کنیم...!

دستم پوکید-_-!

معلومه که ن
پس اگه فقط به خودم فکر کنم خوشبخت میشم؟
پس اونی که خانواده نداره بدبخته؟
میدونی اشتباه آدما کجاس؟ از بچگی بهشون یاد دادن فقط نیمه پر لیوان رو نگاه کن که ازش استفاده کنی یا نه تمام میشه اما این بنظر من اشتباس چرا که اگر نیمه پر لیوان سمی باشه چه اتفاقی میوفته؟
ن ربطی نداره الان فقیری که هیچ عرضه ای نداره میتونه خوشبخت شه؟
گفتم اگه نیمه پر سمی باشه بنظرت چه اتفاقی میوفته؟
زندگی هیچکسی بی نقص نیست
کاملا درسته هر کسی بدبختی های خودشو داره
خوب نگاه کن اونی که امیدی نداره به زنده بودن اما بهترین هارو داره بدبخته؟
اینم اشتباس خیلی امید ندارن و فقط میسازن و شاد و خوشبختن
چه کسیو نداری؟ پس یعنی تو هیچوقت خوشبخت نمیشی؟
اگه امیدت اشتباه باشه یا نابود شه اونوقت چکار میکنی؟ میشه بپرسم چرا میخوای اینجوری به خوشبختی برسی؟
درسته اما آدما برای خورد کردنت گذشتتو میزارن جلوت معلوم هم نیست آینده ای که میگی اصن زنده باشیم اما حال پس چجوری به خوشبختی میرسیم؟
خوشبختی مگه با این چیزا بدست میاد؟ پس چرا بعضی ها اینجوری که تو میگی خوشبخت نشدن؟
مگه آدم با درس و مدرک خوشبخت میشه؟
پس تو میگی اگه از گذشته عبرت بگیریم خوشبخت میشیم درسته؟
باور کن اگه بهش برسی هم خوشبخت نمیشی
اینجوری که از خانواده طرد میشه و بدبخت تر میشه هاننننن؟ اینطور نیس؟
نمیتونه ک مگه میشه یه شبه ترک کنه و خوشبخت شه؟
باشه حرف تو قبول اما بگو چجوری؟
مثلا چی؟
خوب آره اما مگه با اینا خوشبخت میشم؟
الان نفهمیدم پس خوشبختی که همه دارن میگن چیه؟
از مغزش هرچقدر هم استفاده کنه چون پولی برای پیاده کردن نوابغش نداره بدبخت میمونه
آرههههه همینطوره
پس خوشبختی چیشد؟
یعنی همه آدما خوشبختن؟

+

نظرت چیه بیخیال این بحث شیم؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://soundcloud.com/user-942729118/bwhybc?si=0c8e202d6230463799836538a173a3f6
(01-10-2021، 13:55)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://soundcloud.com/user-942729118/bwhybc?si=0c8e202d6230463799836538a173a3f6

به به. 
(01-10-2021، 13:55)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

واااااااو
ساقیتو میخوام داداش
(01-10-2021، 14:42)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

واااااااو
ساقیتو میخوام داداش

به شدت زیبا بود
(01-10-2021، 14:52)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 14:42)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واااااااو
ساقیتو میخوام داداش

به شدت زیبا بود

مگ گفتم زشت بود؟
تعریف کردم ک ازش ای بابا
[ -> ]

اون وسط آهنگ نفهمیدم چی گفت
(01-10-2021، 14:59)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 14:52)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به شدت زیبا بود

مگ گفتم زشت بود؟
تعریف کردم ک ازش ای بابا

نوع تعریف کردنت دور از درک من بود
(01-10-2021، 15:31)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 14:59)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگ گفتم زشت بود؟
تعریف کردم ک ازش ای بابا

نوع تعریف کردنت دور از درک من بود

فقط پسرا درک میکنن