انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بالا اومد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16294070130802

بنویییسید دیگگگگ
(04-10-2021، 23:12)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 23:08)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همه گروهام اونجاس):

من هرموقع میگم مامان میخوام برم بیرون میگه منم خیلی چیزا دلم میخواد

خیلی سوزانندس(:
-
خوبه حالا تو تو چن تایی
ما یه گروه کار عملی داریم اولندش اسمش که اسلیتیره هیچ دوما توش درباره هرچی هرف میزنیم جز درس سه نفرم هستیم-_-

اتفاقا وسط یه بحث مهم تو واتسپ بودم یهو قطع شد
طرفم نیومد تلگرام بیشور(:
هعی(:
تا خبر نگیری
خبر نمیگیرن دممون گرم با این دوستامون...

(04-10-2021، 23:26)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 23:12)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی سوزانندس(:
-
خوبه حالا تو تو چن تایی
ما یه گروه کار عملی داریم اولندش اسمش که اسلیتیره هیچ دوما توش درباره هرچی هرف میزنیم جز درس سه نفرم هستیم-_-

نه دوستای من از ای بیشورا نیسن ینی جرئتشو ندارم چون جوری بدبختشون میکنم که نفهمن از کجا خوردن(:
یه جمله هس میگه من سین میزنم اگه جواب نمیدم از بیشوریمه'-'
(04-10-2021، 23:26)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعی(:
تا خبر نگیری

(04-10-2021، 23:26)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نه دوستای من از ای بیشورا نیسن ینی جرئتشو ندارم چون جوری بدبختشون میکنم که نفهمن از کجا خوردن(:

دوستممم نبود که
با دوستام همون تلگرامم Telegh_01
(04-10-2021، 23:33)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 23:26)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعی(:
تا خبر نگیری

دوستممم نبود که
با دوستام همون تلگرامم Telegh_01

شانس اورد اما در کل از این ادما بدم میاد خیلییی
واتساپ
تلگرام
اینستام نمیاد بالا
از شمام همینجوره؟
(04-10-2021، 21:37)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 20:10)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وای نفسم
منم دلم واست خیلی تنگ شده بود
من عالیم تو چطوری ؟

فدا اون دل -.-
منم عالیممم، چخبر خانوم؟ چه میکنی؟

(04-10-2021، 20:18)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جواب دادم Telegh_02
نه اشکال نداره

جواب اون دوتا سوالی که خیلی سوسکی پیچوندی رو هم میخوام  bathtime
نشی عشقم ، بازم معرفت تو ک ی حالی ازم پرسیدی Big Grin
خبر خاصی نیس زندگی رو میگذرونم ، تو چطور عشقم؟

(04-10-2021، 23:39)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واتساپ
تلگرام
اینستام نمیاد بالا
از شمام همینجوره؟

اره گلم واسه همه اینجوری شده نگران نباش *.*
(04-10-2021، 23:50)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 21:37)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فدا اون دل -.-
منم عالیممم، چخبر خانوم؟ چه میکنی؟

جواب اون دوتا سوالی که خیلی سوسکی پیچوندی رو هم میخوام  bathtime
نشی عشقم ، بازم معرفت تو ک ی حالی ازم پرسیدی  Big Grin
خبر خاصی نیس زندگی رو میگذرونم ، تو ور عشقم؟

(04-10-2021، 23:39)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واتساپ
تلگرام
اینستام نمیاد بالا
از شمام همینجوره؟

اره گلم واسه همه اینجوری شده نگران نباش *.*

اره فمیدم
شت من از ساعت 7 تقریبا عاف بودم الان فمیدم
باورم نمیشه واتساپ ترکید و تل هنوز پابرجاس
کشورم آلمان بهشتم آرژانتین است

[ -> ]
واتساپ
تلگرام
اینستام نمیاد بالا
از شمام همینجوره؟
فکر کنم جهانیه
فردا کلاس داریم و تو شادم کلاس برگزار نشده(: