انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-09-2021، 12:48)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 12:43)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اي شيطون مشكوكيااا -_-

ميدونم ._.
نه باو سینگل فور اور بودم و هستم

خوبه

ايي از همون قضيه يه عقاب تنهاس؟

نه خوب نيس._.
(28-09-2021، 12:32)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 12:06)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=298228
اینجا بهت نسکافه میدن البته اگه یه نظری چیزی شوت کنی:]

اینجور مباحث توی دایره‌ی تخصص ـه.
خیلی تاثیر گذار بود
(28-09-2021، 12:49)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 12:32)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی تاثیر گذار بود

اونی که من گفتم خیلی کامل و جامع بود
(28-09-2021، 12:48)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من یه دورانی با ترک دیوارم حرف میزدم بهش میگفتم استاد مونده روم=||
بله.
من تَرکِ دیوارم؟

(28-09-2021، 12:49)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 12:49)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی تاثیر گذار بود

اون ک اصن حرف نداشت:>!
(28-09-2021، 12:45)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
عهههه من چرا Telegh_42

روحیه‌ی عاشق‌پیشه Telegh_03 :دی
از غیرت و ناموس و اینها هم یادمه حرف می‌زدی. 
(28-09-2021، 12:50)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 12:48)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من یه دورانی با ترک دیوارم حرف میزدم بهش میگفتم استاد مونده روم=||
بله.
من تَرکِ دیوارم؟

(28-09-2021، 12:49)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اون ک اصن حرف نداشت:>!

خیر قصد بی احترامی نبود•-• کنایه از با همه چی حرف میزنم حتی خودم و این عادت گند استاد گفتن رومه بود.
(28-09-2021، 12:54)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 12:50)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من تَرکِ دیوارم؟

خیر قصد بی احترامی نبود•-• کنایه از با همه چی حرف میزنم حتی خودم و این عادت گند استاد گفتن رومه بود.
من ک بچم بچم میکردم برات بزارم برم؟ike
(28-09-2021، 12:52)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 12:45)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عهههه من چرا Telegh_42

روحیه‌ی عاشق‌پیشه Telegh_03 :دی
از غیرت و ناموس و اینها هم یادمه حرف می‌زدی. 

عاو Telegh_42
حرف که زیاد میزنیم Telegh_48
(28-09-2021، 12:44)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 12:38)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نفس عمیییییق بکش اول
باشه باشه اصلا گیرم نمیاد
بزار اول پ.خ هایی ک تووشون راجب حرف زدمو پاک کنم خیخی

موافقم قبوله

کی گفته من عصبانیم بزغاله-
چرا عصبانی جلوم میدی.___‌.
صحیح، جفتش!هم افلاین هم انلاین
خیخیو چی پاک کنی منم عوض میکنم
ایح
داری منو میزنی ک
اوکی اوکی تو راس میگی