انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
123
این همه چرت و پرت بی سابقه‌س
چرا باید ساعت هفت پاشم درس بخونم؟(:
کاش یکی همیشه بود وقتی دردو دل کنی تهش بگه غصه نخورcrying
آهویی دارم خوشگله فرار کرده ز دستم
دوریش برایم مشکله کاشکی اونو میبستم
(01-10-2021، 20:58)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 20:56)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ARGHHHHH
گوربہ ھارو پیش پیش میکنی اینقد باحالی؟

ھل تعلمین لہ اذا شفتالو جدا قبیح؟

آدم پشمک باشہ مھدکودک نباشہ
اتفاقا یکی دیگ از لقبام گوربس-_-

-_- اقا بسه من تو فارسیش موندم

نه باوا؟ادم پشمک نباشه ولی انابل باشه-_-

خیلی بھت میاد

این کہ سادہ بود

استند آپ چند شدی اینقد با نمکی؟

(01-10-2021، 21:07)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

باز زدی تو فاز؟
(01-10-2021، 21:07)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 20:58)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خیلی بھت میاد

این کہ سادہ بود

میدونم-_-

حوصله ندارم

اوه نمیدونی انقد خوب شدم کع همه جا میخوان دل مردمو شاد کنم کاری ککه تو بلد نیسی.

(01-10-2021، 21:05)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
._.
تو که خوشحال بودی-_-
(01-10-2021، 21:07)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

خیلی بھت میاد

این کہ سادہ بود

(01-10-2021، 21:07)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

باز زدی تو فاز؟

نه
(01-10-2021، 21:09)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
خیلی بھت میاد

این کہ سادہ بود

میدونم-_-

حوصله ندارم

اوه نمیدونی انقد خوب شدم کع همه جا میخوان دل مردمو شاد کنم کاری ککه تو بلد نیسی.

(01-10-2021، 21:05)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
._.
تو که خوشحال بودی-_-

cool

احساس مشترک

من بلد نیستم؟ من تو اینکار فوق العادم اما منو زندانی کردن زجرم دادن ب قول سید از بچگی بم گفتن بزرگ میشی یادت میرہ اما من کوچیک شدم ... بعدشم بنظرت شادی خوبہ؟
(01-10-2021، 21:18)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 21:09)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونم-_-

حوصله ندارم

._.
تو که خوشحال بودی-_-

cool

احساس مشترک

من بلد نیستم؟ من تو اینکار فوق العادم اما منو زندانی کردن زجرم دادن ب قول سید از بچگی بم گفتن بزرگ میشی یادت میرہ اما من کوچیک شدم ... بعدشم بنظرت شادی خوبہ؟

میزنمتا!
بشر هر روز یه سوال میپرسی اخر سرم جواب میدیم یه عالمه دلیلو برهان میاری! هر کی یه نظری داره (:
بله بله بله شادی خوبه اگه شادی نباشه مثل اینن میمونه که تو یه دنیای سیاهو سفید زندگی میکنی