انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-10-2021، 17:06)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 17:01)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پشمک-_-
+
_-_ چرا دم دستم نیسی یه فصل بزنمت

پیامای دوران طفولیتم فوق العادس
چقد مینشستم با سید گپ میزدم یادش بخیر
شماها فقط بلدید با حسین شوخی کنید و نمیدونید شصخیت واقعی این بشر چیه لامصب

فازت چیه ناموصا؟ خنگم به قول خودت دیگ غیر اینه؟ نکنه ازم انتظار بیشتر از این داری؟ پس خودتم یه خنگ مث منی هاهاهاهاااااا

تو چرا انقد پشمکی؟

منم قبول دارم خنگم(:
الزایمرم دارم هاهاهاهاها
فوضولم حسمم هاهاهاهاها
(01-10-2021، 17:04)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 17:03)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جررررررر
+
جای اسپمر اعظم اینجا خالیست
مگ دابش؟
تنها کسی که جاش خالیه امیر۵۳۹ عه
دلمون واسش تنگ شده بمولا

آقا دیگ اینجوری باید بنویسم ژرررررررررررررررررررررررر ن فوق العاده جرررررررررررررررررررررررر ضربدر ده
ناموصا امیر539؟
گالانت که بهتره بمولا

(01-10-2021، 17:08)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 17:06)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پیامای دوران طفولیتم فوق العادس
چقد مینشستم با سید گپ میزدم یادش بخیر
شماها فقط بلدید با حسین شوخی کنید و نمیدونید شصخیت واقعی این بشر چیه لامصب

فازت چیه ناموصا؟ خنگم به قول خودت دیگ غیر اینه؟ نکنه ازم انتظار بیشتر از این داری؟ پس خودتم یه خنگ مث منی هاهاهاهاااااا

تو چرا انقد پشمکی؟

منم قبول دارم خنگم(:
الزایمرم دارم هاهاهاهاها
فوضولم حسمم هاهاهاهاها

پشمک نیستم
تنها فرقم اینه روزام عجیب شب میشه
دنیای عجیبی دارم

-_-
چرا تا بحال تورو ندیده بودم؟
(01-10-2021، 17:09)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 17:04)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تنها کسی که جاش خالیه امیر۵۳۹ عه
دلمون واسش تنگ شده بمولا

آقا دیگ اینجوری باید بنویسم ژرررررررررررررررررررررررر ن فوق العاده جرررررررررررررررررررررررر ضربدر ده
ناموصا امیر539؟
گالانت که بهتره بمولا

(01-10-2021، 17:08)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو چرا انقد پشمکی؟

منم قبول دارم خنگم(:
الزایمرم دارم هاهاهاهاها
فوضولم حسمم هاهاهاهاها

پشمک نیستم
دنیای عجیبی دارم

-_-

-_- پشمکم که میگم لقب نیست(:
پشمک کسایین که مث پشمک تو در تو عجیبن و طرز ساختشون عادی نیست-_-

عینکتو نزده بودی-_-
(01-10-2021، 17:14)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 17:09)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ناموصا امیر539؟
گالانت که بهتره بمولا

پشمک نیستم
دنیای عجیبی دارم

-_-

عینکتو نزده بودی-_-

کلا آدم پشمکی نیستم
خودم میدونم

376 تا ارسال داری
وجدانن چجوری ندیده بودمت؟
(01-10-2021، 17:22)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 17:14)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عینکتو نزده بودی-_-

کلا آدم پشمکی نیستم
خودم میدونم

376 تا ارسال داری

-_- میگم حسی بگو چشم!

اخ بشر تو لیست دوستاتم-_- رو هوا ندیدی منو؟
(01-10-2021، 17:25)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 17:22)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کلا آدم پشمکی نیستم
خودم میدونم

376 تا ارسال داری

-_- میگم حسی بگو چشم!

چرا اینقدر شادی تو پسر؟

اشتباه فرستادم
آیا نام کاربریتو عوض کردی؟
(01-10-2021، 17:27)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 17:25)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
-_- میگم حسی بگو چشم!

چرا اینقدر شادی تو پسر؟

اشتباه فرستادم
دوس دارم بزنم من دخترممممممممممممممممم من مونثثثثم-_-

بلی
(01-10-2021، 17:29)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 17:27)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا اینقدر شادی تو پسر؟

اشتباه فرستادم

بلی

-_-

نام کاربری قبلیت چی بوده؟
(01-10-2021، 17:30)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 17:29)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بلی

-_-

مهدِ کودک
(01-10-2021، 17:30)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

بلی

-_-

-_- دفه دیگ بگی پسر تیکه تیکت میکنم-_-

ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ
به عبارتی همه بم میگفتن مهد کودک

(01-10-2021، 17:34)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
-_-

مهدِ کودک

-_-
فاطمه؟فاطــمه؟فاطـــــــمه؟
مهدکودک اخه؟