انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-10-2021، 18:26)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 18:21)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قشنگ بود،هرچه سرکاری بود

بفرست ببینم.

ب حرف من ک گوش نمیدی آخرشم آیندتو ب فنا میدی

داش سہ ورسہ بیخیالش

اشکال نداره دایی.

بفرست پ.خ دیگه گشاد.
(01-10-2021، 18:34)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 18:26)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ب حرف من ک گوش نمیدی آخرشم آیندتو ب فنا میدی

داش سہ ورسہ بیخیالش

اشکال نداره دایی.

بفرست پ.خ دیگه گشاد.

اهههههههههه اینقد میزنی تو این فاز میری رو مخم لامصب دارم بات جدی حرف میزنم

باشع پس یه ورسشو میفرستم اوکی؟

(01-10-2021، 18:16)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-09-2021، 10:57)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کم حرف ترین:

(01-10-2021، 18:02)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پر حرف ترین
تصمیم گیری کنید/:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/1_2ebec.png
حالت گشنه هم بزارید

اینجا چن تا ساقی داره؟
ورشکست شدی مگ ن؟
(01-10-2021، 18:34)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 18:17)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخ ارهه-_-
کیییییییی لامصب کیییییی؟
بلی همون چهار چشمی^^
هری پاتر باس روت ابراکادابرا بزنه اکسپلیارموس کار ساز نی!

کلا لفظ قلم صحبت میکنه -_-
تو هر موضوعی من مینوشتم بعد من همش تو بودی نمیزاشتی بقیه بگن و فقطم اسپم میدادی مث من
قشنگترین پسر عینکی حسین عه
منم میکنمش تو گونی میفروشم به ولدرموت مگه ن جناب رادکلیف؟

-_- بابا من کی تو موضوعاتت اسپم دادم؟

تنها پسر عینکی که دیدم حسینه-_-
درضمن من دخترم برا بار صدم
خجالت بکش بچه قباحت داره در ضمن ملدمورت استخونی الان هفت کفن پوسیده بشر
(01-10-2021، 18:36)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجا چن تا ساقی داره؟
ورشکست شدی مگ ن؟

یدونست اونم منم
(01-10-2021، 18:41)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 18:34)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کلا لفظ قلم صحبت میکنه -_-
تو هر موضوعی من مینوشتم بعد من همش تو بودی نمیزاشتی بقیه بگن و فقطم اسپم میدادی مث من
قشنگترین پسر عینکی حسین عه
منم میکنمش تو گونی میفروشم به ولدرموت مگه ن جناب رادکلیف؟

نصف ارسالات اسپمہ دقیقن مث من
ھم عینکیہ
باو کشتیمون فھمیدم بمولا
ب بگو
اتفاقا ولدرموت فوق العادہ بود و ھدفش بشدت عالی
گریفیندور ھا عقب موندہ میزنن ھااا

(01-10-2021، 18:49)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 18:36)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجا چن تا ساقی داره؟
ورشکست شدی مگ ن؟

یدونست اونم منم

زیر زمینی بازار سیاہ راہ انداختن
احیانا بہ گالانت جنس فروختی؟
(01-10-2021، 18:52)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 18:41)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ھم عینکیہ
باو کشتیمون فھمیدم بمولا
ب بگو

(01-10-2021، 18:49)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یدونست اونم منم

بنده گیریفیندوری نیسومو اسلیتیرینیم(:
با اون دماغ نداشتش -_- فقط مالفوی

درضمن من اسپم نمیدم فقط یکی از موضوعاتو قبلا زده بودم گفتم بت همین-_-
(01-10-2021، 18:52)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
یدونست اونم منم

اونو گردن نمیگیرم((:
[ -> ]
(01-10-2021، 18:34)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اشکال نداره دایی.

بفرست پ.خ دیگه گشاد.

اهههههههههه اینقد میزنی تو این فاز میری رو مخم لامصب دارم بات جدی حرف میزنم

باشع پس یه ورسشو میفرستم اوکی؟

(01-10-2021، 18:16)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تصمیم گیری کنید/:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/1_2ebec.png
حالت گشنه هم بزارید

اینجا چن تا ساقی داره؟
ورشکست شدی مگ ن؟

باشه بفرست.
(01-10-2021، 19:02)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
ھم عینکیہ
باو کشتیمون فھمیدم بمولا
ب بگو

بنده گیریفیندوری نیسومو اسلیتیرینیم(:
با اون دماغ نداشتش -_- فقط مالفوی

درضمن من اسپم نمیدم فقط یکی از موضوعاتو قبلا زده بودم گفتم بت همین-_-