انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-10-2021، 19:35)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 19:02)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بنده گیریفیندوری نیسومو اسلیتیرینیم(:
با اون دماغ نداشتش -_- فقط مالفوی

درضمن من اسپم نمیدم فقط یکی از موضوعاتو قبلا زده بودم گفتم بت همین-_-

ھر دو گروہ رو مخہ
اما فوق العادہ بود حتی از دامبلدور ھم علمش بیشتر بود
مالفوی؟ عین نوکرا بود عقب موندہ  میزد
بیخیال دیگ حاجی

از دامبلدور خوشم نمیومد-_-
نوجونیش زیباتر بود اما اره-_-
باب مالفوی پدررو میگم نه دراکو رو
-_- تو خودت ادامش بیدی
اتل متل توتوله
(01-10-2021، 19:52)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اتل متل توتوله

گنجشک دارہ میخندہ
گاوہ دارہ میجنگہ
شدیم فقط دیونہ
فی البداھہ بود

(01-10-2021، 19:52)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اتل متل توتوله

گنجشک دارہ میخندہ
گاوہ دارہ میجنگہ
شدیم فقط دیونہ
فی البداھہ بود

(01-10-2021، 19:39)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 19:35)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ھر دو گروہ رو مخہ
اما فوق العادہ بود حتی از دامبلدور ھم علمش بیشتر بود
مالفوی؟ عین نوکرا بود عقب موندہ  میزد
بیخیال دیگ حاجی

از دامبلدور خوشم نمیومد-_-
نوجونیش زیباتر بود اما اره-_-
باب مالفوی پدررو میگم نه دراکو رو
-_- تو خودت ادامش بیدی

دامبلدور لشکر ی نفرہ بود
جررررر
ناموصن بابای پیر خرفتش؟
نوچ تو ادامہ میدی
(01-10-2021، 17:09)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 17:04)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تنها کسی که جاش خالیه امیر۵۳۹ عه
دلمون واسش تنگ شده بمولا

آقا دیگ اینجوری باید بنویسم ژرررررررررررررررررررررررر ن فوق العاده جرررررررررررررررررررررررر ضربدر ده
ناموصا امیر539؟
گالانت که بهتره بمولا

(01-10-2021، 17:08)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو چرا انقد پشمکی؟

منم قبول دارم خنگم(:
الزایمرم دارم هاهاهاهاها
فوضولم حسمم هاهاهاهاها

پشمک نیستم
تنها فرقم اینه روزام عجیب شب میشه
دنیای عجیبی دارم

-_-
چرا تا بحال تورو ندیده بودم؟
من امیرمو میخوام ...
(01-10-2021، 20:08)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 17:09)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقا دیگ اینجوری باید بنویسم ژرررررررررررررررررررررررر ن فوق العاده جرررررررررررررررررررررررر ضربدر ده
ناموصا امیر539؟
گالانت که بهتره بمولا

پشمک نیستم
تنها فرقم اینه روزام عجیب شب میشه
دنیای عجیبی دارم

-_-
چرا تا بحال تورو ندیده بودم؟
من امیرمو میخوام ...

اتفاقا ظهر اومده بود پ.خ من
تف به گور .....
(01-10-2021، 20:10)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 20:08)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من امیرمو میخوام ...

ناموسا ؟ چی گفت؟ Telegh_01
(01-10-2021، 20:12)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 20:10)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

گفت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/p_d39f9.gif
لعنتی متن بیوگرافیش منو کشته -_-
(01-10-2021، 20:15)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 20:12)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

گفت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد یه مدت ازت آیدی تل میکیره

خیلی شاخه
(01-10-2021، 20:17)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 20:15)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گفت:
بعد یه مدت ازت آیدی تل میکیره

خیلی شاخه

هربار میاد میگه تو آیسانی؟ بعد میپرسه اسمت چی بود؟

خیلی اصلا -_-