انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(03-10-2021، 19:51)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-10-2021، 19:49)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دقیقا حس همین الان منو توصیف کرد *.*
یه مدت شده واقعیت روزام/:

خیلی تلخه ولی ، حالا ک حسش میکنم اینو میفعمم
(03-10-2021، 19:49)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-10-2021، 19:45)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه*

اون نمیدونه ما خدایانیم v::::

واسه یه سامورایی همه جا ژاپنه، واسه یه پی‌اس‌دی هم همه جا المپه. :v

تازه اون هنوز مخفیگاه مارو کشف نکرده v:

مدوسای بزرگ برو نیشش بزن اوف شه v:

(03-10-2021، 19:45)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-10-2021، 19:43)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این یه گروه مخفیه که نباید لو میرفت.نههههههه
من هرروز خودزنی میکننمممم

توهم به PSD خیانت کردی و به پرهام پیوستی.
باید بمیریییییی
نتیجه این همه علاقه و جون کندن من برای تو همین شد؟):

نههه.تو سعی داری از روشی که سهند بت یاد داد منو هیپنوتیزم کنی ملعونه.

خائن.
ی سلام کنم بعد چن وقت ._.
129f
(03-10-2021، 19:54)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-10-2021، 19:51)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه مدت شده واقعیت روزام/:

خدا کنه فقط زود تمام بشه
(03-10-2021، 19:56)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-10-2021، 19:54)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خدا کنه فقط زود تمام بشه
واسه من زود تموم میشه
یا نا امید نا امید یا موفق (:
(03-10-2021، 19:54)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-10-2021، 19:49)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واسه یه سامورایی همه جا ژاپنه، واسه یه پی‌اس‌دی هم همه جا المپه. :v

(03-10-2021، 19:45)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نتیجه این همه علاقه و جون کندن من برای تو همین شد؟):

خائن.

نخیرم کسایی ک خیانت کارن خودشون فک میکنن بقیه ام همینطورم بی تربیت
(03-10-2021، 20:03)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-10-2021، 19:54)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خائن.

من دیگه همایتت نمیکنم.

مگه اینکه ثابت کنی خیانت نکردی و نوچه نیستی.
(03-10-2021، 19:42)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-10-2021، 19:34)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چطور جرعت میکنی به من دستور بدی عادم  ضعیف؟

دیگه بسه دوست شیممم. ):

باشه):
(03-10-2021، 20:04)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-10-2021، 20:03)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من دیگه همایتت نمیکنم.

مگه اینکه ثابت کنی خیانت نکردی و نوچه نیستی.

هیچوقت فکر نمیکردم انقدر زود پشتمو خالی کنی):
من خیانت کار نیستم
(03-10-2021، 19:36)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-10-2021، 19:28)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو غلط کردی چی به چی شدهههههه
شاید جالب باشه ولی همین که گفتم بیاید دعوا معلم ادبیاتمون دویست تا ویس و پی دی اف فرستاد(:

غکر کردی کی هستی؟
تو یه ضد نازی هستی که من همایتت نمیکنم

من اومدم همایتت کنم.
ولی تو لیاقت همایت من را نداری خائن.

منم حیچوقت ازط همایت نمیکنم