انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-10-2021، 18:18)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 18:16)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دخملمو اذیت نکن

تو تو دید من نیستی کجاییییییییییییی؟

دسشویییی
رفتم برات غذا درست کنم Telegh_01
(01-10-2021، 18:17)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یادته چه شب های علمی داشتیم پسرررر؟
چه حالی میداد

شعرم کامل شد داش برو حالشو ببر

قشنگ بود،هرچه سرکاری بود

بفرست ببینم.
(01-10-2021، 18:19)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 18:15)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فعالِ کی بودی توووو Telegh_01

جوووونز فقط فعال تو عشخمTelegh_01

ایزی ایزی Telegh_20 Telegh_01
دیگه هیچکی هیچی نمینویسه هیچکی نیست فلشخور خیلی بد شده حتی اقا صابرم نمیاد هعی

اره ..هعی
(01-10-2021، 18:22)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیگه هیچکی هیچی نمینویسه هیچکی نیست فلشخور خیلی بد شده حتی اقا صابرم نمیاد هعی

اره ..هعی

فحششون بدیم؟شاید تاثیر گذار بود
(01-10-2021، 18:21)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 18:17)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یادته چه شب های علمی داشتیم پسرررر؟
چه حالی میداد

شعرم کامل شد داش برو حالشو ببر

قشنگ بود،هرچه سرکاری بود

بفرست ببینم.

ب حرف من ک گوش نمیدی آخرشم آیندتو ب فنا میدی

داش سہ ورسہ بیخیالش
(01-10-2021، 18:21)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 18:19)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جوووونز فقط فعال تو عشخمTelegh_01

ایزی ایزی Telegh_20 Telegh_01

تامام تامامTelegh_01Telegh_33
من دوم راهنماییم ولی هنوز مشق دارمT^T
چرا
-_-

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16294070130802
(01-10-2021، 18:17)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2021، 18:14)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اونم فقط جواب میده باسپاس

خیلییییی زیییییااااااددددد
فک کنم عینکی هم بودی
القاب من زیاده طوری که هری پاتر داره رو من اکسپلیارموس میزنه چی فکر کردی تو؟

اخ ارهه-_-
کیییییییی لامصب کیییییی؟
بلی همون چهار چشمی^^
هری پاتر باس روت ابراکادابرا بزنه اکسپلیارموس کار ساز نی!

کلا لفظ قلم صحبت میکنه -_-
تو هر موضوعی من مینوشتم بعد من همش تو بودی نمیزاشتی بقیه بگن و فقطم اسپم میدادی مث من
قشنگترین پسر عینکی حسین عه
منم میکنمش تو گونی میفروشم به ولدرموت مگه ن جناب رادکلیف؟