انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-09-2021، 14:31)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 13:58)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه سوال
میگم اینجا کسی اخبار مربوط به بی تی اس(فقط) و انیمه رو پوشش میده؟
دیدم موضوعاتش رو فقط نمیدونم فعاله یا نه
اگه میدونین ممنون میشم بهم بگین.
به زودی فعال میشه
کار داره

(28-09-2021، 14:27)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به چشمای گیرای یوون سئونگ که نگا بکنه بت شلوار لازمی
الانم همینم، و خب شاید دروغ میگفتم؟
توعم بعضی وقتا میگفتی عمه دارم بعضی وقتا میگفتی ندارم
تکلیفت معلوم نبود
معلومه که تو باکا:\

چ عجیب

باکا! شرط میبندم هنوز نتونستی ایکیگایتو پیدا کنی که رفتی سراغ حکومت خوری و تروریست:^
خودت معلومه تجربه کردی عسیسم
میگم چیزی نگفتی! اگه عمه نداشتی میگفتی ندارم دروغ چیه؟
میخواستم رو مغزت دور بزنم ک موفق هم شدم
آینه :v

ای جان، به خود یه سال پیشم حق میدم
دعوا باهات کیف میده

معلومه که دارم باکا! تازه اگه بدونی شخصیت چه منهواییه دیگه واقعا برات شلوار نمیمونه‌..کراش ابدیم*-*
عه، چجوری يادته
خیر نزدی چون من مثل الان اهمیت نمیدهم عمه ای وجود داره یا خیر
آینه تو شکوندم:^

(28-09-2021، 14:31)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 13:58)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه سوال
میگم اینجا کسی اخبار مربوط به بی تی اس(فقط) و انیمه رو پوشش میده؟
دیدم موضوعاتش رو فقط نمیدونم فعاله یا نه
اگه میدونین ممنون میشم بهم بگین.
به زودی فعال میشه
کار داره

(28-09-2021، 14:27)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به چشمای گیرای یوون سئونگ که نگا بکنه بت شلوار لازمی
الانم همینم، و خب شاید دروغ میگفتم؟
توعم بعضی وقتا میگفتی عمه دارم بعضی وقتا میگفتی ندارم
تکلیفت معلوم نبود
معلومه که تو باکا:\

چ عجیب

باکا! شرط میبندم هنوز نتونستی ایکیگایتو پیدا کنی که رفتی سراغ حکومت خوری و تروریست:^

دعوا باهات کیف میده

چون مهارت جواب دهیم بالاس:^
(28-09-2021، 14:12)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 13:56)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیگ نمیتونم چپ نگاتون کنمTelegh_49
الهی ):
بیا منو بزن اصن. جرم بده. اگه چیزی گفتم..
نهه من کسیو نمیزنممممم
(28-09-2021، 14:40)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
به زودی فعال میشه
کار داره

دعوا باهات کیف میده

معلومه که دارم باکا! تازه اگه بدونی شخصیت چه منهواییه دیگه واقعا برات شلوار نمیمونه‌..کراش ابدیم*-*
عه، چجوری يادته

[ -> ]
به زودی فعال میشه
کار داره

دعوا باهات کیف میده

مهم نی برام
#مخ هفت بعدی
الان نمیدی اونوقت داشتی سکته میکردی
با چی شکوندیش؟

+نخیر فقط دعوا باهات جالبه! مهارتت یکم زیاده .-.
(28-09-2021، 14:12)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 13:37)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رودل كردم ميگم ببريم بيمارستان:V
جووون میبرمت ک :v

(28-09-2021، 13:40)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به کتفم که به آرنجت
قبول دارم ولی همونطور ک گفتی الان اینجوری نیستم، تازه هیچوقتم اینجا همه چیمو فریاد نزدم.__. تا جایی که یادمه
می‌دونم باکا ولی اصن همچین چیزی نیس...وایس
پیدا کردم دستت درد نکنه:>>
به شلوارک این یوپ
منظورم این نی... اون زمان به هر دری میزدیم توو بحث برنده شیم پس اگه عمه نداشتی درجا فریادش میزدی

حالا باکا منم یا تو؟ :v

(28-09-2021، 13:56)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیگ نمیتونم چپ نگاتون کنمTelegh_49
الهی ):

لازم نكرده:v
(28-09-2021، 14:55)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
الهی ):
نهه من کسیو نمیزنممممم

باشه چپ نگاه کن
(28-09-2021، 15:03)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 14:55)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نهه من کسیو نمیزنممممم

باشه چپ نگاه کن

خب میگم نمیتونم دیگه خیارک
سرم درد میگیره
(28-09-2021، 14:57)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 14:40)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه، چجوری يادته

مهم نی برام
#مخ هفت بعدی
با چی شکوندیش؟

دقیقا همون چیزی که میخوام!
قبلا هشت بعدی بود، یه بعدشو خوردی؟
دور از جونم
دست خالی بمولا
+
سازمان سنجش مهارتی؟._.
صو همینکه جالبم کافیه:^
(28-09-2021، 14:57)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
جووون میبرمت ک :v

به شلوارک این یوپ
منظورم این نی... اون زمان به هر دری میزدیم توو بحث برنده شیم پس اگه عمه نداشتی درجا فریادش میزدی

حالا باکا منم یا تو؟ :v

الهی ):

چشم •-•

(28-09-2021، 15:04)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 15:03)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باشه چپ نگاه کن

سرم درد میگیره
بمیرم
خب داد و فریاد بزن

(28-09-2021، 15:07)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 14:57)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهم نی برام
#مخ هفت بعدی
با چی شکوندیش؟

دور از جونم
دست خالی بمولا
+
سازمان سنجش مهارتی؟._.
فکرم برات مهمه خیخی چون اون چیزی ک میخوای راجب به تفکرمه
هفت زیباست
عجب
جررر خودتو شکوندی

عاره
(28-09-2021، 15:17)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 14:57)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چشم •-•

(28-09-2021، 15:04)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سرم درد میگیره
بمیرم
خب داد و فریاد بزن

(28-09-2021، 15:07)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دور از جونم
دست خالی بمولا
+
سازمان سنجش مهارتی؟._.
فکرم برات مهمه خیخی چون اون چیزی ک میخوای راجب به تفکرمه
هفت زیباست
عجب
جررر خودتو شکوندی

عاره

اي بود پاچه خواريت؟
[ -> ]
(28-09-2021، 14:26)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
احسنت درست فهمیدی

می گوی نُخوار

چ عجیب

توپوی! برای نابودی امثال توئه همه اینکارا