انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-09-2021، 22:12)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 22:09)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وقتی من کلا اعتماد بنفسم تو کل کل کردن بالا میره و این مطالب نادرست ازش در میاره:
وقتی من به سلیقش توهین نمیکنم ولی این فقط بخاطر بکار بردن چند تا اصطلاح مسخره میکنه:
وقتی من همه این اصطلاحاتم تو تایپیک تالار انیمه توضیح دادم:
وقتی خودشم از قصد اصطلاحاتی استفاده میکنه تا من نفهمم:
وقتی اینهمه دلیل میارم ولی مقاوت میکنه:

وقتی نوبه سگه تو کل کل کردن :

وقتی جز ژاپنی چیز دیگه ای بلد نیست:

وقتی داره برای چیزای پوچ تلاش میکنه :

وقتی کم میاره تو کل کل حرف تو دهن بقیه میزاره:

وقتی میشه مودبانه قانعم کنه ولی نمیتونه:
وقتی علایق و سلایق متفاوته ولی نمیتونی احترام بزاری:
وقتی فقط میخوای باکسو پر کنی:
وقتی حتی برای بلند بنظر اومدن ارسال فاصله میزاره:
صو
ارزش بحث نداره-
(28-09-2021، 22:17)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ارزش بحث نداره-
من دورشما بگردم،خب؟
(28-09-2021، 23:44)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 22:17)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ارزش بحث نداره-
من دورشما بگردم،خب؟

ولینلیغنص خرذوق شدم**
جانم فدای مادر خدانکنهD:
(28-09-2021، 23:47)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 23:44)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من دورشما بگردم،خب؟

ولینلیغنص خرذوق شدم**
جانم فدای مادر خدانکنهD:
فکر کنم منظورت اینه ذوقت خیلیه نه؟
وگرنه ک خر نمیتونه ذوق کنه._.
خدانکنه عزیزم
(28-09-2021، 23:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 23:47)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولینلیغنص خرذوق شدم**
جانم فدای مادر خدانکنهD:
خدانکنه عزیزم

دقیقا
دیگه خواستم نهایت ذوقمو نشون بدم•-• گاوذوقم داریم تازه.
:>♡
(29-09-2021، 0:03)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 23:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدانکنه عزیزم

دقیقا
دیگه خواستم نهایت ذوقمو نشون بدم•-• گاوذوقم داریم تازه.
:>♡
اله سنین جانینان
شما ژوژویی:>ژوژوذوق*-*

(29-09-2021، 4:20)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کم حرف ترین:
به قولِ خودش چشمام o_Oاینطوری شد._.
ژون بابا نکشیمون کم حرففف
(28-09-2021، 22:15)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 22:12)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

* وقتی فک میکنه شاخه درحالی که به تاپیک میگه تایپیک :

برو بازار خرید کن
پول بده برم بخرم

بیا پایین

[ -> ]
[ -> ]

صو
ارزش بحث نداره-
وقتی پرو هستش :

وقتی حرف تو دهن آدم میزاره:

وقتی تحت تاثیر چیزای مختلف آدمای اطرافشو یادش میره :

وقتی بلد نیست ارسالشو تمیز بفرسته :

وقتی حقیقت یه سری چیزا رو نمیدونه :

وقتی داره وقتمو تلف میکنه:
(29-09-2021، 7:49)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 22:15)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پول بده برم بخرم

بیا پایین

[ -> ]
صو
ارزش بحث نداره-
وقتی پرو هستش :

وقتی تحت تاثیر چیزای مختلف  آدمای اطرافشو یادش میره :

از بالا منبر؟
(29-09-2021، 7:57)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-09-2021، 7:49)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیا پایین

وقتی پرو هستش :

وقتی تحت تاثیر چیزای مختلف  آدمای اطرافشو یادش میره :

از بالا منبر؟

نه از بالا گنبد
[ -> ]
[ -> ]
پول بده برم بخرم

بیا پایین

[ -> ]
صو
ارزش بحث نداره-
وقتی پرو هستش :

وقتی تحت تاثیر چیزای مختلف آدمای اطرافشو یادش میره :

همینکه از دیروز به این قضیه گیر دادی خودش نشون میده حق با منه:
و اینکه این مورد تازه ای هم که اضافه کردی
باهوش میدونم topicعه تصحیح کیبوردم فعاله من میزنم تاپیک چون از قبل یبار اشتباه نوشتم تایپیک مینویسه
گفتگو آزاد | نُسخه [460] 50
"باشه هر چی تو بگی، حالا مثل بچه ها ادامه نده"