انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(04-10-2021، 12:13)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 12:04)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببين تو دوس نداري خوشبختيو ببيني به من ربطي نداره من خوشبختي رو تو تك تك لحظاتم ميبينم(:

انگلستان(:

باشه قبول نمیکنم پس بگو معنی خوشبختی چیه هاننننن؟

جررررررر انگلیس آشغاله میگفتی نیویورک یه چیز باز

نميخوام بگم خودت بايد بفهمي

بيشور
اولن كه زبان اصليشونانگليسيه دو اميتش از امريكا بالا تره سه يه كشور جداس چهار دو تاز بهترين دانشگاه هاي دنيا اونجاست
(04-10-2021، 11:52)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 10:43)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوه من چن وقت پیش پام رگ ب رگ شده بود نمیتونستم راه برم رفتم خونه گفتم مامان دارم میمرم  (دوستم دستمو گرفته بود ) جلو همه خندید گف عه ی نفر کمتر زندگی بهتر /=
_
مامانم خیلی نمکه /=
البته مهربونم هس عاشقشم /=

از فرداش حرف بزن  Big Grin
روز اول ک مشکلی نیس
فرداش راحت تر از روز اول
فک کنم آب مقطر زدن بم

(04-10-2021، 11:01)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حاجی جات خالی
واقعا دنیا چقدر عجیبہ
قبول داری داش؟
اونکه صد در صد دا
بگو ببینیم چی شده

(04-10-2021، 11:22)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دو روزه اومدم چجوری ندیدیم 129f
دیگه الان اینه•-•
هه:^
عا ماشالله Telegh_01
چطوری ؟ کم پیدا شدی دختر

الهی Big Grin
(04-10-2021، 12:23)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 12:18)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه نفهمیدی
خوب باشه اما اینجوری که نمیشه نقد یا تحلیلش کرد
الان اگه جواب صورت نگیره یا طرف تا بحال سلام بلد نباشه اونموقع چی؟
درسته اراده اما نه اراده کن فیکن
اراده میکنی اما نمیتونی انجامش بدی به اصطلاح محدودی
بزار اینجور بگم اراده کنش نیست یه حدثه متوجه شدی؟

میدونم چی میگی دایی.
تو متوجه حرفم نشدی!

ببین من خدام.
و توهم سلام کردن بلدی چون من میخوام.
درواقع تو جوری برنامه ریزی شدی که بعد از شنیدن سلام بگی سلام.
و من دیگه نمیام بت یاد بدم بعد از اینکه بت سلام کردم بم سلام کن.
میفهمی؟

پس توضیح بده چی گفتم
داش بیشتر و واضح تر بگو

بر فرض
این حرفت میشه همون اراده کن فیکن
آفرین اما اگه با اختیاری که دارم سلام نکنم چی؟ متوجه میشی چی میگم؟
خوب نشد که باز
داش بیشتر بگو
یکم برام ناشناس بنویسید دلم واسه حرفاتون تنگ شده 29
(04-10-2021، 12:26)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 10:48)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مبارکت باشه فرزندم
روزای اول سخت نمیگیرن
جلو هرکدوممون به کامپیوتر بود
عاوو

اوف اوف
(04-10-2021، 12:28)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 10:51)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مامان منم خلي مهربونه
فقط زيادي شوخه

پس شبیهن /=

اره -_-
اصن دست منو از پشت بستن
(04-10-2021، 12:28)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 12:13)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باشه قبول نمیکنم پس بگو معنی خوشبختی چیه هاننننن؟

جررررررر انگلیس آشغاله میگفتی نیویورک یه چیز باز

بيشور
اولن كه زبان اصليشونانگليسيه دو اميتش از امريكا بالا تره سه يه كشور  جداس چهار دو تاز بهترين دانشگاه هاي دنيا اونجاست

اگه تو نگی من چجوری باید بفهمم؟

چقد پشمکی بمولا
انگلیس اینقد بدبخته که داره برای اقتصادش تو پارلمان قانون همجنسگرایی میزاره و حمایت میکنه ازشون کجایی تو؟ امیتش چیه باز؟ هانننن؟ بیخیالش اصن موفق باشی

سلام
کدوم دانشگاه ثبت نام کردی؟
(04-10-2021، 12:29)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 12:23)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونم چی میگی دایی.
تو متوجه حرفم نشدی!

ببین من خدام.
و توهم سلام کردن بلدی چون من میخوام.
درواقع تو جوری برنامه ریزی شدی که بعد از شنیدن سلام بگی سلام.
و من دیگه نمیام بت یاد بدم بعد از اینکه بت سلام کردم بم سلام کن.
میفهمی؟

پس توضیح بده چی گفتم
داش بیشتر و واضح تر بگو

بر فرض
این حرفت میشه همون اراده کن فیکن
آفرین اما اگه با اختیاری که دارم سلام نکنم چی؟ متوجه میشی چی میگم؟
خوب نشد که باز
داش بیشتر بگو

crazy

ببین تو اصن سلام کردنو ول کن.

اصن همون بینگ بنگ.
سلام.من خدا هستم.اسم من حسینه.
میخوام یه دنیا توی بعد سوم خلق کنم.
به اراده من یه انفجار ایجاد میشه و چون به اراده من بوده،به طور طبیعی بعد از انبساط،روی برخی از سیارات حیات به وجود میاد و از تک سلولی های متولد شده توی آب ،بعد از مدتی طبق فرگشت و انتخاب طبیعی موجود هوشمندی متولد میشه به اسم انسان.

پس دخل این قضیه،من انسان رو با خاک رس درست نکردم.
و توضیحات دیگه درواقع نمونه اسطوره ایی قضیه است.
اصلا هرکی ننویسه پشمکه /=
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16332835215615
(04-10-2021، 12:32)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 12:28)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بيشور
اولن كه زبان اصليشونانگليسيه دو اميتش از امريكا بالا تره سه يه كشور  جداس چهار دو تاز بهترين دانشگاه هاي دنيا اونجاست

اگه تو نگی من چجوری باید بفهمم؟

چقد پشمکی بمولا
انگلیس اینقد بدبخته که داره برای اقتصادش تو پارلمان قانون همجنسگرایی میزاره و حمایت میکنه ازشون کجایی تو؟ امیتش چیه باز؟ هانننن؟ بیخیالش اصن موفق باشی

چه ربطي داره بشر؟قانون همجنسگرايي برا اينه كه هر كي هر گرايشي داره مسخره نشه!همجنسگرايي گراييشونه كار بدي نكردن!امنيتش برا اينه كه هر روز هزار تا دزدي و ...
تو امريكا بين باحجابا فرق ميزارن با ايرانيا خوب نيستن (:
اما انگليس انگونه نيست

(04-10-2021، 12:37)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اصلا هرکی ننویسه پشمکه /=
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16332835215615

بي هدب پشمك تيكه كلم منهههههTelegh_01