انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(04-10-2021، 10:43)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 10:41)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره چون تنها زمانيه كه مامانم مهربون ميشهTelegh_01

اوه من چن وقت پیش پام رگ ب رگ شده بود نمیتونستم راه برم رفتم خونه گفتم مامان دارم میمرم (دوستم دستمو گرفته بود ) جلو همه خندید گف عه ی نفر کمتر زندگی بهتر /=
_
مامانم خیلی نمکه /=
البته مهربونم هس عاشقشم /=

(04-10-2021، 10:42)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برو باو Telegh_01

عین گاو نشستم اونجا
یارو واکسن زد
بعدش بلند شدم دو کیلومتر تا مدرسه رفتم
بعدش اومدم خونه همین 

از فرداش حرف بزن Big Grin
روز اول ک مشکلی نیس
فرداش راحت تر از روز اول
فک کنم آب مقطر زدن بم
(04-10-2021، 11:01)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 0:35)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چیشده دابش ؟

حاجی جات خالی
واقعا دنیا چقدر عجیبہ
قبول داری داش؟
اونکه صد در صد دا
بگو ببینیم چی شده
(04-10-2021، 11:22)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 8:14)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه
تو هنوز زنده ای Telegh_01
۰-۰ ۰-۰

شت
پ بشین درس بخون

دو روزه اومدم چجوری ندیدیم 129f
دیگه الان اینه•-•
هه:^
عا ماشالله Telegh_01
چطوری ؟ کم پیدا شدی دختر
(04-10-2021، 11:51)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 11:43)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اما همش زدند تو سرش و ژاور اونو دسگیر میکرد
تو این دنیا خوشبختی وجود ندارهههههه

مطمعنی؟

ولي بعدش همه رو سرشون گذاشتنش اما بازم يه ادم خوب راهنمايش كرد انسان جايز الخطاس
دارررههه

اره هم حقوق خوبي داره هم تجربيه هم مدرك بي المللي هم كنكور نداره

عین بدبخت بیچاره ها زندگی میکرد
پس واسم خوشبختی رو تعریف کن و نشونم بده که وجود داره

کدوم کشور؟
(04-10-2021، 11:58)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 11:51)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولي بعدش همه رو سرشون گذاشتنش اما بازم يه ادم خوب راهنمايش كرد انسان جايز الخطاس
دارررههه

اره هم حقوق خوبي داره هم تجربيه هم مدرك بي المللي هم كنكور نداره

کدوم کشور؟
ببين تو دوس نداري خوشبختيو ببيني به من ربطي نداره من خوشبختي رو تو تك تك لحظاتم ميبينم(:

انگلستان(:
(04-10-2021، 11:52)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 10:43)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوه من چن وقت پیش پام رگ ب رگ شده بود نمیتونستم راه برم رفتم خونه گفتم مامان دارم میمرم (دوستم دستمو گرفته بود ) جلو همه خندید گف عه ی نفر کمتر زندگی بهتر /=
_
مامانم خیلی نمکه /=

از فرداش حرف بزن Big Grin
روز اول ک مشکلی نیس
فرداش راحت تر از روز اول
فک کنم آب مقطر زدن بم
(04-10-2021، 11:01)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حاجی جات خالی
واقعا دنیا چقدر عجیبہ
قبول داری داش؟
اونکه صد در صد دا
بگو ببینیم چی شده
(04-10-2021، 11:22)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دو روزه اومدم چجوری ندیدیم 129f
دیگه الان اینه•-•
هه:^
عا ماشالله Telegh_01
چطوری ؟ کم پیدا شدی دختر

Telegh_01
شکر خوبم
حال و احوالات خودت؟
نمیدونم•-• دلیل خاصیم نداره
+اینجام یکم خلوت شده
(04-10-2021، 12:04)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 11:58)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کدوم کشور؟
ببين تو دوس نداري خوشبختيو ببيني به من ربطي نداره من خوشبختي رو تو تك تك لحظاتم ميبينم(:

انگلستان(:

باشه قبول نمیکنم پس بگو معنی خوشبختی چیه هاننننن؟

جررررررر انگلیس آشغاله میگفتی نیویورک یه چیز باز
(04-10-2021، 10:54)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-10-2021، 21:44)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من اراده میکنم به تو بگم: "سلام".
و میدونم تو در جوابش میگی "سلام" ، پس نمیام در گوشت بگم وقتی بت سلام کردم بم بگو سلام.
منظورم یه همچین چیزیه.
نمیدونم متوجه میشی یانه.

داش نکنہ انتظار داری تو گ.آ فلسفی بگم و ھمہ رو کافر کنم؟ ی سری چیز ھارو نمیشہ گفت کہ حالا دوبارہ بعدن زنگ بزنم بت میگم
ی سوال سادہ اگہ من جواب سلام ندم چہ اتفاقی میوفتہ؟
دوما نگاہ کن بہ دخل و تصرف
سوما ارادہ مال کیہ
متوجہ شدی؟

اره میفهممت.
ولی تو کاری به بقیش نداشته باش.
چون اون وسط ممکنه یه رعد بزنه تو بسوزی.
ما کاری به بقیش نداریم.فقط میخوام منظورم از اراده رو برسونم.
من دیگه.من اراده کردم.
(04-10-2021، 12:14)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 10:54)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داش نکنہ انتظار داری تو گ.آ فلسفی بگم و ھمہ رو کافر کنم؟ ی سری چیز ھارو نمیشہ گفت کہ حالا دوبارہ بعدن زنگ بزنم بت میگم
ی سوال سادہ اگہ من جواب سلام ندم چہ اتفاقی میوفتہ؟
دوما نگاہ کن بہ دخل و تصرف
سوما ارادہ مال کیہ
متوجہ شدی؟

اره میفهممت.
من دیگه.من اراده کردم.

نه نفهمیدی
خوب باشه اما اینجوری که نمیشه نقد یا تحلیلش کرد
الان اگه جواب صورت نگیره یا طرف تا بحال سلام بلد نباشه اونموقع چی؟
درسته اراده اما نه اراده کن فیکن
اراده میکنی اما نمیتونی انجامش بدی به اصطلاح محدودی
بزار اینجور بگم اراده کنش نیست یه حدثه متوجه شدی؟
(04-10-2021، 12:18)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 12:14)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره میفهممت.
من دیگه.من اراده کردم.

نه نفهمیدی
خوب باشه اما اینجوری که نمیشه نقد یا تحلیلش کرد
الان اگه جواب صورت نگیره یا طرف تا بحال سلام بلد نباشه اونموقع چی؟
درسته اراده اما نه اراده کن فیکن
اراده میکنی اما نمیتونی انجامش بدی به اصطلاح محدودی
بزار اینجور بگم اراده کنش نیست یه حدثه متوجه شدی؟

میدونم چی میگی دایی.
تو متوجه حرفم نشدی!

ببین من خدام.
و توهم سلام کردن بلدی چون من میخوام.
درواقع تو جوری برنامه ریزی شدی که بعد از شنیدن سلام بگی سلام.
و من دیگه نمیام بت یاد بدم بعد از اینکه بت سلام کردم بم سلام کن.
میفهمی؟
(04-10-2021، 10:48)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 0:11)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

فردا حضوری میرم هیچی هم نخوندم 

مبارکت باشه فرزندم
روزای اول سخت نمیگیرن
جلو هرکدوممون به کامپیوتر بود
عاوو
(04-10-2021، 10:51)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اوه من چن وقت پیش پام رگ ب رگ شده بود نمیتونستم راه برم رفتم خونه گفتم مامان دارم میمرم  (دوستم دستمو گرفته بود ) جلو همه خندید گف عه ی نفر کمتر زندگی بهتر /=
_
مامانم خیلی نمکه /=

از فرداش حرف بزن  Big Grin
روز اول ک مشکلی نیس
مامان منم خلي مهربونه
فقط زيادي شوخه

پس شبیهن /=