انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-09-2021، 12:56)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 12:54)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیر قصد بی احترامی نبود•-• کنایه از با همه چی حرف میزنم حتی خودم و این عادت گند استاد گفتن رومه بود.
من ک بچم بچم میکردم برات بزارم برم؟ike

بازم خیر مادرم
مادر بخشندس میدونی
شمام بچتو ول نمیکنی میشینی تربیتش میکنی•-•
(28-09-2021، 12:59)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خالی کن 2mo5

ایشششش کار سختیه
باشه الان نزن منو
(28-09-2021، 12:46)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 12:29)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من چمه؟.__. استاد•-•
استاد؟|:
هعی بازم رو حرفم هستم

(28-09-2021، 12:36)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینو بگو نیومده داره منو میزنه =||||
مگه زدمت بچه؟
منظورم آوا بود مادر
(28-09-2021، 12:59)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 12:44)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی گفته من عصبانیم بزغاله-
چرا عصبانی جلوم میدی.___‌.
صحیح، جفتش!هم افلاین هم انلاین
خیخیو چی پاک کنی منم عوض میکنم
ایح
داری منو میزنی ک
اوکی اوکی تو راس میگی
پاک شد :>>>

کی گفته؟من دمپایی اوردم؟
همیشه راس میگم بمولا
منکه نمیبینم حجم پ.خ هام کم شده باشه
پاک کن تا عوض کنم^^
(28-09-2021، 12:59)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 12:56)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من ک بچم بچم میکردم برات بزارم برم؟ike

بازم خیر مادرم
مادر بخشندس میدونی
جرر
چه عجب!مدرسه شروع شد همتون اومدین فلشخور خیخ
چطوری فرزندم؟

(28-09-2021، 13:02)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 12:46)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
استاد؟|:
هعی بازم رو حرفم هستم

مگه زدمت بچه؟
منظورم آوا بود مادر
صبر اومد ایحیح
شما از احوالت بگو پسرکم.-.
(28-09-2021، 12:49)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 12:48)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه باو سینگل فور اور بودم و هستم

خوبه

ايي از همون قضيه يه عقاب تنهاس؟

نه خوب نيس._.

بله بله

بام لجیا! Telegh_01
(28-09-2021، 12:56)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 12:52)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
روحیه‌ی عاشق‌پیشه Telegh_03 :دی
از غیرت و ناموس و اینها هم یادمه حرف می‌زدی. 

عاو Telegh_42
حرف که زیاد میزنیم Telegh_48

ولی عمل نمی‌کنیم؟ Telegh_46 خب نگا اصلاً معلومه دلت پره. برو تاپیک رو مزین کن دیگه. 
(28-09-2021، 12:23)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 12:00)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مدرعنکبوتی 2 =))))))))))
لاک پشت های نینجا،من لئوناردو بودم خی خی
فوتبالیست ها
لینانچی چکشی
ماجراهای گالیور 8
دارم تو تصورم میبینمت
وایی یه بالش گذاشتی جلو تلویزیون دراز کشیدی دستتم زیر سرت جررر
کوشولووو

Telegh_01Telegh_00
(28-09-2021، 13:02)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 12:59)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بازم خیر مادرم
مادر بخشندس میدونی
جرر
چه عجب!مدرسه شروع شد همتون اومدین فلشخور خیخ
چطوری فرزندم؟

تابستون که عین جنازه افتاده بودم الانم تو کلاس دارن چرت و پرت میگن حوصلم سر رفته
خوبم مادر مرسی^•^
حال و احوال خودت خوبه؟
(28-09-2021، 13:02)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 12:59)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داری منو میزنی ک
اوکی اوکی تو راس میگی
پاک شد :>>>

کی گفته؟من دمپایی اوردم؟
همیشه راس میگم بمولا
منکه نمیبینم حجم پ.خ هام کم شده باشه
پاک کن تا عوض کنم^^
خیر فقط زدی
بر منکرش آره جون عمت
صندوق خودم نه تو
قبل اینکه بیای پاکش کردم