انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-09-2021، 13:48)ըoφsիīkα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد باحاله اینجا (((((: 

از چ لحاظ؟(((:
(26-09-2021، 13:48)ըoφsիīkα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد باحاله اینجا (((((: 

چهره جدیدش؟
(26-09-2021، 13:31)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 13:12)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای بابا من چرا انقد محبوبم؟
-
اره:>خب کلاس زبانه دیگه
حالا پایینِ خونه خالم ک تو مشده باشگاه بدن سازی هست از ساعت 9 به بعد مختلطه._.
نمیدونم از خودت بپرس بیتربیت

تا زمانی که من میرفتم مختلط بود همین یه سال پیش خیلی گیر دادن مجبور شدن جدا کننن
هعیییی
مثل اینکه اینجا فقط انقلاب میشه
مشد لواش نداره._.
رودهِ گاو و گوسفند هم ک مکروهه
ولی تبریز یچیز معروف و خوشمزه:>
اقا شما دارید شورشو در میارید._.
(26-09-2021، 13:52)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
چقد باحاله اینجا (((((: 

از چ لحاظ؟(((:

یاد دوران تینیجریم میفتم 

(26-09-2021، 13:53)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
چقد باحاله اینجا (((((: 

چهره جدیدش؟

همون جوریه اصلا فرق نکرده
(26-09-2021، 13:57)ըoφsիīkα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 13:52)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از چ لحاظ؟(((:

یاد دوران تینیجریم میفتم 

(26-09-2021، 13:53)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چهره جدیدش؟

واقعا؟ چه خوب ..
ولی من حس میکنم تغییر کرده
(26-09-2021، 13:55)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 13:31)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیدونم از خودت بپرس بیتربیت

تا زمانی که من میرفتم مختلط بود همین یه سال پیش خیلی گیر دادن مجبور شدن جدا کننن
هعیییی
مثل اینکه اینجا فقط انقلاب میشه
مشد لواش نداره._.
رودهِ گاو و گوسفند هم ک مکروهه
ولی تبریز یچیز معروف و خوشمزه:>
اقا شما دارید شورشو در میارید._.

من نمیدونم

به من چهههههههه عه
(26-09-2021، 13:59)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 13:57)ըoφsիīkα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یاد دوران تینیجریم میفتم 

واقعا؟ چه خوب ..
از چه نظر ؟ 
من فونت و شکل و گرافیک سایتو میگم 
(26-09-2021، 14:02)ըoφsիīkα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 13:59)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واقعا؟ چه خوب ..
از چه نظر ؟ 

امکاناتی و گرافیکی تغییر کرده ولیا
(26-09-2021، 14:02)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 14:02)ըoφsիīkα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از چه نظر ؟ 

پیشرفته تر شده ولی غالبا همونه شایدم به نظر من اینطوری میاد 
(26-09-2021، 14:07)ըoφsիīkα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 14:02)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

پیشرفته تر شده ولی غالبا همونه شایدم به نظر من اینطوری میاد 

دوست داری برگردی به عقب؟
تو زمان سفر کنی؟ Telegh_46