انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-09-2021، 7:58)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-09-2021، 7:57)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از بالا منبر؟

نه از بالا گنبد

نههه از بالا متاره-_-

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16294070130802

بگيييييد!._.
(29-09-2021، 8:08)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-09-2021، 7:49)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیا پایین

وقتی پرو هستش :

وقتی حرف تو دهن آدم میزاره:

وقتی تحت تاثیر چیزای مختلف آدمای اطرافشو یادش میره :

وقتی بلد نیست ارسالشو تمیز بفرسته :

وقتی حقیقت یه سری چیزا رو نمیدونه :

وقتی داره وقتمو تلف میکنه:

همینکه از دیروز به این قضیه گیر دادی خودش نشون میده حق با منه:
و اینکه این مورد تازه ای هم که اضافه کردی
باهوش میدونم topicعه تصحیح کیبوردم فعاله من میزنم تاپیک چون از قبل یبار اشتباه نوشتم تایپیک مینویسه
گفتگو آزاد | نُسخه [460] 51
"باشه هر چی تو بگی، حالا مثل بچه ها ادامه نده"

بیا پایین

(29-09-2021، 8:27)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-09-2021، 7:58)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه از بالا گنبد

نههه از بالا متاره-_-

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگيييييد!._.

از بالا هواپیما بیا پایین
(29-09-2021، 8:41)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-09-2021، 8:08)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همینکه از دیروز به این قضیه گیر دادی خودش نشون میده حق با منه:
و اینکه این مورد تازه ای هم که اضافه کردی
باهوش میدونم topicعه تصحیح کیبوردم فعاله من میزنم تاپیک چون از قبل یبار اشتباه نوشتم تایپیک مینویسه
گفتگو آزاد | نُسخه [460] 51
"باشه هر چی تو بگی، حالا مثل بچه ها ادامه نده"

بیا پایین

(29-09-2021، 8:27)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نههه از بالا متاره-_-

بگيييييد!._.

از بالا هواپیما بیا پایین
از رو زحل بيام؟
(29-09-2021، 10:57)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حسود ترین: شما حسود نیستین غیرتی هستین ^^
جررررر
من اول اخر به یکی حسودی کردم والا._.
(29-09-2021، 4:20)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
.

پر حرف ترین: این دیگه مطمئنا و بدون هیچ شکی

تو گ.آ ۴۵۹ ؛ من از ۲۰۰۰ تا پیام بین ده کاربر ؛ فقط ۸۰ تاشو فرستادم ؛ تو ۲۱۰ تا پیام حدودا
اونوقت بدون شک من پر حرف ترینم Telegh_01
(28-09-2021، 23:29)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
متین ترین:با اینکه نمیشناسمت به نظرم خودت خیلی متینی
ممنون گُل ! Telegh_27
(29-09-2021، 11:13)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-09-2021، 4:20)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
.

تو گ.آ ۴۵۹ ؛ من از ۲۰۰۰ تا پیام بین ده کاربر ؛ فقط ۸۰ تاشو فرستادم ؛ تو ۲۱۰ تا پیام حدودا

شوخی بود برادر

ینی اصن کل این لیستا مثل کارنامه ی مدرسه س. فاقد ارزش و اعتبار
(29-09-2021، 11:13)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
.

پشمك سهند فقط 130 تا فرستاده 230 تا رو من فرستادم .____.
(29-09-2021، 12:01)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

از کجا میفهمید شما؟(:

(29-09-2021، 11:29)[ SouL ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 23:29)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
متین ترین:با اینکه نمیشناسمت به نظرم خودت خیلی متینی
ممنون گُل ! Telegh_27

Heart
(29-09-2021، 12:03)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-09-2021، 12:01)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

از کجا میفهمید شما؟(:

(29-09-2021، 11:29)[ SouL ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنون گُل ! Telegh_27

Heart

پشمكم *-* تو اپل نميتوني ببيني اما تو لبتاپ و مانيتور طور
اين عكس ميايد
https://s4.uupload.ir/files/screenshot_2021-09-29_123854_htft.png
https://s4.uupload.ir/files/screenshot_2021-09-29_123912_03u5.png
+

.-. ببين چي پيدا كردم._.
اين همون اقاي مهربوني نيس كه ارومت كرد؟Telegh_01
https://s4.uupload.ir/files/screenshot_2021-09-29_123634_w198.png