انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(05-10-2021، 15:43)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 15:37)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من میگیرم(:
هیچ چی ولش
بی منظور

Telegh_01
اگه مافیاییه رئییس مافیا-_-

پس بگو چرا اینقد سادہ ای
ن_ن
ھمون اول حالیم شد چی میگی اما خب جواب من سکوتہ
بیا با ھم سکوت کنیم شاید بارون دوبارہ ببارہ
مشکل بزرگمه(:
باشه-_-
(05-10-2021، 15:47)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 15:43)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
2mo5

شما بزرگترید بهتون احترام خاصی قائلم

اره احترام های خاصتون رو دیدم بانو
قربونِ شما برم
(05-10-2021، 15:47)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 15:37)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Telegh_01
اگه مافیاییه رئییس مافیا-_-
:|
چی چی مافیا خودم دارم میسازم ای بابا

-_-
من کلا علاقه ای به کشتن درم هر چی شد من ادم بده
(05-10-2021، 15:52)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 15:47)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:|
چی چی مافیا خودم دارم میسازم ای بابا

-_-

The Sister of Devil Adminutism
این چطوره؟:/
(05-10-2021، 14:26)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

این دیس رو سید درست کرده گفتش بفرستم واست ایناش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://aspb34.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/7e91dcc1aabcdc9c43ed687bb7e25cbe37127383-480p.mp4?wmsAuthSign=eyJhbGciOiJIUzI1NiIsInR5cCI6IkpXVCJ9.eyJ0b2tlbiI6IjhmOWM1ZT​U0NGQ3ZDk0Yzk5MWU4ZjYxMmQ3OGNjZjJmIiwiZXhwIjoxNjMzNDUwODczLCJpc3MiOiJTYWJhIElkZW​EgR1NJRyJ9.hbNHw1Ki6eeR0sAPH7u0qkr852vvCrtJ4mquxS1RvkY

خیلی باحال بود ((:
سید کیه؟|:

(05-10-2021، 14:36)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 14:34)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوه میدونستم ابلهی اما نه در این حد!
من درست ریپ زدم (:
اما چون پرهام جواب منو تو رو تو یه ارسال داد بود اطلاعیش برای تو هم اومده(:

میشه سکوت کنی؟
یعنی اینقد عرضه نداشتی ارسال منو پاک کنی پشمک؟

والا خودتم معمولا نمیکنی |: تاحالا چندبار از طرف تو برای من اطلاعیه اومده بوده ک حرفت با یکی دیگه بوده ولی چون نقل قولای منو پاک نکردی برا منم اطلاعیه اومده بود 
دیگ ب دیگ میگه روت سیاه |: 
(05-10-2021، 15:51)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 15:47)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره احترام های خاصتون رو دیدم بانو
قربونِ شما برم

نخیرم
گلط میخوری شما/:
(05-10-2021، 15:54)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 15:52)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
-_-

خوبه-_-
(05-10-2021، 16:04)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 15:54)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خوبه-_-

دویل ادمینوتیسم منم سیسترش تویی:/
بعله پنجاه تومن میشه
(05-10-2021، 15:59)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 15:51)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قربونِ شما برم

نخیرم
گلط میخوری شما/:

میدونی چرا واتساپ قطع بود؟
اگه اهنگ پروفایلم رو گوش بدین و بعد برین تو گوگل و Nazi رو سرچ کنید ساعت 3:30 دقیقه یک سرباز نازی وارد اتاقتون میشه Bl8
حالا خود دانی