انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(04-10-2021، 18:41)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 18:39)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شاید شر و ور باشه ولی وقتی دیدم یکی از بچه ها چون چند جلسه درساشو نمیفرسته از تمام گروه های درسی حذف شد دیگه شر و ور نبود

فقط معنی شعرا(:

دارم همشو (:
خيلي عاسونه*-* تازه يه هفتس بشه اومدي هفتم(:
يكم بگزره عادت ميكني ديگه خوب و خيلي خوب پررر

اصلا جالب نیستن
(04-10-2021، 18:39)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 18:33)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینا شرررر ورررری بیش نیس و فقط تهدید تو خالیه

ما هم تیزهوشان درس میخوندیم هیچی نمینوشتیم که هیچ بعد میگفتیم ما تو دهن این مدرسه میزنیم
مدرسه پسرونه اصن یه چیز دیگس چه کارا که نمیکردیم یادش بخیر

شاید شر و ور باشه ولی وقتی دیدم یکی از بچه ها چون چند جلسه درساشو نمیفرسته از تمام گروه های درسی حذف شد دیگه شر و ور نبود

(04-10-2021، 18:31)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
كي گفته كودتا نداشتيم؟

لامصب هفتم فك كنم 3 تا تشريح داره(:
عاشق هفتم بودم عالي بود با اين كه يه بار حسابمو 11 شدم(::

فقط معنی شعرا(:

جررررررر
خواهر من هیچ کدوم از درساشو نفرستاد امتحان قبول شد رفت پایه بعد
تازه شاد اینقد اوضاعش خرابه که اگه دوباره احراز عضویت بزنی دوباره وارد تمام گروهات میشی
بعدشم ما اعتراض میکردیماااا کتبی اعتراض مینوشتیم امضا میکردیم میدادیم مدیر اخخخخخخ که چقد حال میداد
(04-10-2021، 18:43)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 18:41)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دارم همشو (:
خيلي عاسونه*-* تازه يه هفتس بشه اومدي هفتم(:
يكم بگزره عادت ميكني ديگه خوب و خيلي خوب پررر

اصلا جالب نیستن

(:
بزارررر بگذرت بت ميگم اما نبايد جا بزنيا با تموم توانت درس بخون
(04-10-2021، 17:56)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 9:55)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بستگي به بدنت داره
هر چقدر ضعيف تر عوارضش بيشتر
من خودم فقط تب و دست درد و بيحالي بود(:
تا الان که خیلی خوب و عادی بودم. ^_^
بقیشم همینجوری میگذره(ان‌شاءالله) bathtime

(04-10-2021، 9:57)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فلیسوووووف:vvv
جووووووون D:

(04-10-2021، 9:58)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خداروشکر من هنوز نزدم Blush

چطوری عشقممممم
دلم واست یه ذره شده *-*

نگووو جووووون v:
داستان میشههههه v:
(:
نسخه جديد زودهه؟
(04-10-2021، 18:46)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نگووو جووووون v:
داستان میشههههه v:

فعلا برو صندلی داغو جواب بده ببینم D:
بابت تاخیر ببخشید. بیرون بودم

(04-10-2021، 18:58)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(:
نسخه جديد زودهه؟

اره عزیزم  Telegh_46
(04-10-2021، 19:13)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 18:46)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نگووو جووووون v:
داستان میشههههه v:

فعلا برو صندلی داغو جواب بده ببینم D:
بابت تاخیر ببخشید. بیرون بودم

(04-10-2021، 18:58)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(:
نسخه جديد زودهه؟

اره عزیزم  Telegh_46

*-* باشود
(04-10-2021، 18:12)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(04-10-2021، 12:49)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قبالا چجوری حمایت میکردی مگه؟ -_-  Big Grin

حمایت چیه؟ همایت.

همون حالا عنتر -_-
(04-10-2021، 19:24)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 18:12)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

حمایت چیه؟ همایت.

همون حالا عنتر -_-

نهههههههه .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16222333928902

<<<<:

(04-10-2021، 19:33)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 19:24)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همون حالا عنتر -_-

نهههههههه .

Telegh_59