انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-10-2021، 22:42)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 22:41)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منو محروم کن ولی حداقل به بقیه چرت و پرت نگو. من حرفایی که به خودم میزنی واقعا واسم مهم نیست ولی وقتی به کسایی که دوسشون دارم اینجوری میگی فقط میخوام بشاشم تو حلقت
میخوام بهشون واقعیت رو بگم از محرومیت بدتره زخمش بزرگتر نیس ولی با چسب زخم خوب نمیشه ببخشید دیگه
چی ازش میدونی؟؟
چجور آدمیه؟
(02-10-2021، 22:47)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 22:45)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از کی تا حالا دیکتاتوری کشیش زن صلح خواه استخدام کرده

پیامایی که جوابی براشون نداری رو نادیده می‌گیری؟ ای بابا. آدم انقدر ضعیف؟ ))): 

کدوم پیام نقل قول بیارید جواب بدم
همه ضعیفن
(02-10-2021، 22:45)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 22:43)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عام میدونی میخواستم بهت یه پیشنهادی بدم
این روزا هیچ کدوم از بچه ها حوصله هیچیو ندارن هیچ خواهشا شماهم چیز نکن
بخدا این مسخره بازیا خوب نیست
یا سکوت کن یا جوو بد تر نکن ک اقا صابر کلا بزنه فلشخورو پاک کنه
یدونه خاطره خوش تو مجازی واسمون نذاشتین
اه
بسه ترخدا بسه تو شروع نکن پرهام
هیچی نگوووووو اصن اره سهند میره پیشِ دعا نویس-_-به منو شما مربوط نمیشه!
شما هم فعلا سعی کن خودتو خوب کنی ب بقیه مشاوری نده
منو پرستو قصد داشتیم فلشخورو مثِ قبل کنیم
اما شما نمیزارید
تو ب مردم چیکار داری؟
سرت تو کارِ خودت
افرین

داداش حقیقتا نمیخواستم اینجوری بت بگم
ولی خب اینارو یادمه از سه ماه قبل بم میگفتی
تو فلش یه گروه همجنسگرا وحود داره
اونا میخوان همرو بکشن تو خودشون
فاطمه نمیخواد دخترا با پسرا حرف بزنن
ملیکا حسینو کشونده تا دامنشون و ازین چیزا
حقیقتا بنظرم بهتره تمومش کنی
هر روز میای یه چرت و پرت میبافی به هم که چی
(02-10-2021، 22:48)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

تاحالا انقد نخندیده بودم Telegh_01
از همون موقع هات به واژن شعر هات توجه نکردم ولی خب دیگه داری رو مخ میری
(02-10-2021، 22:48)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 22:47)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پیامایی که جوابی براشون نداری رو نادیده می‌گیری؟ ای بابا. آدم انقدر ضعیف؟ ))): 

کدوم پیام نقل قول بیارید جواب بدم
همه ضعیفن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بفرمایید.

نه به اندازه‌ی شما.
(02-10-2021، 22:22)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 22:06)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حِسام چاییم ریخت روم
کثافط خر اهBf8
من معزرت میخوام Telegh_01
(02-10-2021، 22:10)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه مشت لجن با من لجن

فقط سَرده
ببین
من نه میبخشم
نه فراموش میکنم ...
(02-10-2021، 22:11)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:| خودتم قبول داری گشاده؟

هوا سرده کاپشنم کو؟
حتی یه پالتوهم باشه ممنون؟
ن داش گشاد نی
بزرگه D:

(02-10-2021، 22:22)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه خوشگل چه ملوسه
اینم کاپشن عروسه

*گریه های شکست عشقی مانند
بیا بریم حسام.
بره با سهونش

*ایموجی سیگار
بی غیرت !
بدبخت !
مرد انقد بی غیرت من ندیدم

فاطمه دیدی چقد دوستت دارم ؟

*از این جمله های نارفیق و اینا...
*ایموجی دوتا سیگار...
*گریه های خونی...

*محو شدن در افق
و تنهایی لاتی تره و باد اورده را باد میبرد و سلطان غم. حسبی الله؟ حبسی الله و عشف فقط خدا
(02-10-2021، 22:48)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

اینم بگو ک من کراشای متعدد دارم میخام چند شوهری رو رواج بدم
(02-10-2021، 22:50)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 22:22)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من معزرت میخوام Telegh_01
ببین
من نه میبخشم
نه فراموش میکنم ...
ن داش گشاد نی
بزرگه D:

بی غیرت !
بدبخت !
مرد انقد بی غیرت من ندیدم

فاطمه دیدی چقد دوستت دارم ؟

*از این جمله های نارفیق و اینا...
*ایموجی دوتا سیگار...
*گریه های خونی...

*محو شدن در افق
و تنهایی لاتی تره و باد اورده را باد میبرد و سلطان غم. حسبی الله؟ حبسی الله و عشف فقط خدا

برو مهراب گوش کن
(02-10-2021، 22:50)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اینم بگو ک من کراشای متعدد دارم میخام چند شوهری رو رواج بدم
ای ملعون
ای psd