انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-10-2021، 13:13)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 13:12)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مدرسه چطوره؟
عین خودت

پس خدا صبرت بده میخواد دهنتو با خاک پر کنه Tongue Big Grin
هشدار برای کبری ۱۱  gun
پشــــــمـــــــك
(02-10-2021، 12:13)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 11:26)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجا کسی حق توهین کردن و تخریب شخصیت دوستانشو نداره و اگه ب شخصا من همچین چیزی ببینم بد میشه!
سهند مزاحم ناموس مردم نمیشه و تخریب شخصیت نمیکنه!راستی اینم بگم جنبه داره و صبوره حرفای شما هم کاملا اشتباهه و میگن هرجور باشی بقیرم همونطور میبینی مگه نه؟
پس حواست باشه داری چه حرفی میزنی و خواهشا دفعه آخرت باشه!
آدمِ خوب تخریب شخصیت نمیکنه.
منم از هیچی نترسون چون فقط وقت خودتو تلف میکنی.
خلاص
شما کامل شناسی یا هر چی دیدی قاب میکنی؟
تهش که چی؟ظاهر اینه باطن یه چیز دیگس که ماشالله همه به ظاهر وابستن
هه...
ببین عزیز تا الان اگ سکوت کردم و بخشیدم بخاطر این بود ک احترامتونو نگه دارم!
اوه
اما بهتره گاهی حواسمون باشه خودمو با ی حرف از چشم نندازیم
اوکی؟
لطفا کسی دخالت نکنه
(02-10-2021، 13:05)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 13:03)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یک فرمت فتوشاپ و یگ گروه
تو به هیچی توجه نکردی بجز اسمش
چون خودت یکی از اعضای گروه هشداری

گروه هشدار چیه
به من چه

این سوالیه که من باید برای دستیافتن به ویژگی های بیشتر این گروه بپرسم نه تو

(02-10-2021، 13:29)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 12:13)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شما کامل شناسی یا هر چی دیدی قاب میکنی؟
تهش که چی؟ظاهر اینه باطن یه چیز دیگس که ماشالله همه به ظاهر وابستن
هه...
ببین عزیز تا الان اگ سکوت کردم و بخشیدم بخاطر این بود ک احترامتونو نگه دارم!
اوه
اما بهتره گاهی حواسمون باشه خودمو با ی حرف از چشم نندازیم
اوکی؟
لطفا کسی دخالت نکنه

دلیل خاصی نیاوردی
من کلا از چشم افتادم اینا چیزی نیست
من دخالت میکنم
(02-10-2021، 12:35)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونی وقتی یکی از اعضای گروه PSD فلشخور محروم شد بقیه چقدر داد و فریاد زدن؟
بقیه نیاز به قدرت داشتن.بقیه همین کاربران فعالی هستن که مدعین همه چی تموم شده
اما نه.من همه چیو فهمیدم.در روز های گذشته بعد از محروم شدن حسین کاربران به شدت اعتراض کردن
اعتراض بر علیه من که به گفته خودشون یک کاربری که نه کاری کرده بود و جرمی داشت رو محروم کرده بودم
عکس العمل گروه نجات مدیریتی فقط برای آروم کردن کاربران بود،یعنی محروم شدن مدیریتی من
طبق اطلاعات زمان کاهش یافته محرومیت حسین 23 ساعت بود.مال منم همینطور بود
ولی اون زودتر از محرومیت در اومد.فصل 458 پارتی بازی محض بود.من تا آخر محروم بودم ولی حسین از محرومیت در اومد
مدیر ناظم مثل بقیه کاربران توسط این دو مغز متفکر هیپنوتیزم شده بود ولی 5 نفر فراری بودن
اولویت گروه پی اس دی این بود که با من در نیفته مگر اینکه من دعوایی رو شروع کنم.
دو اعضای اصلی گروه تصمیم گرفتن به چند تا از دخترای انجمن تو ناشناساشون تجاوز کنن و اثراتش خیلی سریع به گوش من رسید
همه اعصای گروه پی اس دی مجبور هستن برای پیدا کردن محبوبیت و دوستی خودشون رو به این دو نفر عادت بدن
فصل 456:تغییر شخصیت.گروه پی اس دی حالا فکر میکنه که پیروز شده ولی نه.بعد از چند روز فولاد آب دیده میشه
همه ما قانون رو از یک صفحه سفید با طرف رباتیک و گزینه های منحصر به فرد و قدیمی که مال 15 16 سال پیشه رو نشنیدیم
ما قانون رو از دهن همدیگه شنیدیم.قانونی که خودمون تغییرش دادیم.برای اینکه رئسای پی اس دی توی محرومیت یا دردسر نیفتن،اعضای گروه هشدار وارد عمل میشن
اونا به شدت نسبت به محرومیت اعتراض میکنن تا جایی که ناظم مجبور بشه یک مدیر رو محروم بکنه
برای همین گروه هشدار آروم میشه و همه چیز میشه مثل قبل.پی اس دی بر اساس منطق شماره دو جلو میره
یعنی چی؟یعنی تابع به جمع بودن.اونا بر اساس خواسته ها و افکار وارد همایت از فمنیست و ال جی بی تی میشن
چون من  با اونا دشمنم.فصل 460:  PSD.یعنی همین نسخه از گفت و گو آزاد.وظیفه پی اس دی این بود که در برابر هشدار های من خبردار بشه
و حرفاشو به صورت مخفیانه بزنه.اونا مجبور هستن برای اینکه جلوی من رو بگیرن کار های خاصی رو انجام بدن تا من هرگز چیزایی که میدونم رو با کاربران عادی و مدیر ارشد در میون نزارم
حالا چی
| ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄|
‎|  :خیلی تاثیر گذار بود :     |
‎|__________   |
(02-10-2021، 13:45)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 12:35)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونی وقتی یکی از اعضای گروه PSD فلشخور محروم شد بقیه چقدر داد و فریاد زدن؟
بقیه نیاز به قدرت داشتن.بقیه همین کاربران فعالی هستن که مدعین همه چی تموم شده
اما نه.من همه چیو فهمیدم.در روز های گذشته بعد از محروم شدن حسین کاربران به شدت اعتراض کردن
اعتراض بر علیه من که به گفته خودشون یک کاربری که نه کاری کرده بود و جرمی داشت رو محروم کرده بودم
عکس العمل گروه نجات مدیریتی فقط برای آروم کردن کاربران بود،یعنی محروم شدن مدیریتی من
طبق اطلاعات زمان کاهش یافته محرومیت حسین 23 ساعت بود.مال منم همینطور بود
ولی اون زودتر از محرومیت در اومد.فصل 458 پارتی بازی محض بود.من تا آخر محروم بودم ولی حسین از محرومیت در اومد
مدیر ناظم مثل بقیه کاربران توسط این دو مغز متفکر هیپنوتیزم شده بود ولی 5 نفر فراری بودن
اولویت گروه پی اس دی این بود که با من در نیفته مگر اینکه من دعوایی رو شروع کنم.
دو اعضای اصلی گروه تصمیم گرفتن به چند تا از دخترای انجمن تو ناشناساشون تجاوز کنن و اثراتش خیلی سریع به گوش من رسید
همه اعصای گروه پی اس دی مجبور هستن برای پیدا کردن محبوبیت و دوستی خودشون رو به این دو نفر عادت بدن
فصل 456:تغییر شخصیت.گروه پی اس دی حالا فکر میکنه که پیروز شده ولی نه.بعد از چند روز فولاد آب دیده میشه
همه ما قانون رو از یک صفحه سفید با طرف رباتیک و گزینه های منحصر به فرد و قدیمی که مال 15 16 سال پیشه رو نشنیدیم
ما قانون رو از دهن همدیگه شنیدیم.قانونی که خودمون تغییرش دادیم.برای اینکه رئسای پی اس دی توی محرومیت یا دردسر نیفتن،اعضای گروه هشدار وارد عمل میشن
اونا به شدت نسبت به محرومیت اعتراض میکنن تا جایی که ناظم مجبور بشه یک مدیر رو محروم بکنه
برای همین گروه هشدار آروم میشه و همه چیز میشه مثل قبل.پی اس دی بر اساس منطق شماره دو جلو میره
یعنی چی؟یعنی تابع به جمع بودن.اونا بر اساس خواسته ها و افکار وارد همایت از فمنیست و ال جی بی تی میشن
چون من  با اونا دشمنم.فصل 460:  PSD.یعنی همین نسخه از گفت و گو آزاد.وظیفه پی اس دی این بود که در برابر هشدار های من خبردار بشه
و حرفاشو به صورت مخفیانه بزنه.اونا مجبور هستن برای اینکه جلوی من رو بگیرن کار های خاصی رو انجام بدن تا من هرگز چیزایی که میدونم رو با کاربران عادی و مدیر ارشد در میون نزارم
حالا چی
| ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄|
‎|  :خیلی تاثیر گذار بود :     |
‎|__________   |

گروه هشدار هیچ دفاعی نداره جالبه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16247010866917
این جوگیر بازیا چیه برید سر درس و مشقتون
(02-10-2021، 2:04)حسین کرمانشاهان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تفاوت من با تو مثه الماس و مرمره!

کاری به بقیش ندارمممممممممTelegh_01